Šta je novo?

HTC U 11

I to samo crna boja koliko vidim na sajtu.
 
Oko 76000din uz ugovor od 2100

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Preskupo. Ja sam moj bez ugovora platio 600€ i u prepisci sa Begramom smo ustanovili da može da se ostvari garancija kod njih, ali ako nemaju neki deo pošto telefon nije za naše tržište (DualSIM), šalju ga u eksterni servis koji rešava problem. Tako da mi je telefon isto 2 godine u garanciji.
 
U Telenoru ima silver i black a u MTS-u samo black. Meni se mnogo vise svidja silver ali krastavac nema je kod mog operatera :D
 
^^Znaci Begram uvazava garanciju bez obzira gde je telefon kupljen?
 
Mislim da mora da bude kupljen telefon u Evropi. Svakako im se može poslati IMEI da provere.
 
Дада, то су ми још били давно одговорили када сам их питао на фејсу

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Super cene u telenoru [emoji23]
Znači u vipu najpovoljniji... Tj iste cene kao u mts ali uz jeftinije (a bogatije) pakete

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Posto sam na biz paketu hteo danas da porucim i kazu nemaju u ponudi za biznis korisnike, samo za privatne[emoji3]


Tapatalk
 
Katastrofa su stvarno! Kao da namerno guse prodaju ocajnom ponudom a u sukobu sopstvenom interesu.

Odgovor iz MTS-a:
"Zahvaljujemo se na strpljenju.
Obaveštavamo Vas da za sada nije planirana nabavka telefona HTC U11 u boji sapphire blue.
Očekujemo da nam u narednom periodu stigne ovaj model telefona ali u boji amazing silver."
 
Nedo bog tek za crvenu kad bi neko pitao :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ocekivano,mada je drugi krug uvek posebno interesantan,pogotovo kada je Samsung u pitanju.

https://youtu.be/VALXwXz_nq0


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo je bilo očekivano lagano [emoji1]

Ali oneplus 5 me je oduševio kako je poništio sve...
Al dzabe kad ne možeš normalno da ga kupiš kod nas...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igrom slucaja tek nocas probah ove slusalice sto dolaze uz telefon,jer inace ponekad koristim druge. I mogu da kazem da su fenomenalne.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako te zadovoljni vi sto ste vec kupili crnu verziju telefona? Mislim na izgled naravno.
Ne znam da li da se strpim i sacekam "silver" verziju...
 
Ja sam isto htio da kupim silver,ali kako je nije bilo ni za lijek uzeh crni. Nije cisto crna kao sto sam vec napisao. Presijava se na zelenu. Otisci su vidljivi kada se koristi bez maske,ali ga ja od prvoga dana drzim u case sto je dosao sa njim jer nemam gdje drugi da kupim. Ja sam zadovoljan,pogotovo jer sam imao zlatnu desetku koja je izgledala kao samsung.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma mene malo smorila crna na desetci pa me to odbija, a ovi u MTS-u nisu precizirali kad im stize silver...
 
Nisu precizirali jer nemaju ama baš nikakvu informaciju. Sve zavisi od uvoznika tj HTC Srbija, tako da bi njih trebalo pitati da li će i kada uvoziti, a onda mts da li će uopšte uzimati druge boje (A verujem da hoće).
 
Naši operateri nepogrešivo nabavljaju najmanje interesantne boje, isto je i sa drugim telefonima ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa nije baš da imaju redovi ispred radnji za htc 11. Razumem i uvoznika. Lepa je crvena, ali ne bih se usudio, ipak crveno ko karmin...
 
Ja ih ne razumem. Mogu barem 500-1000 komada od svake boje pa videti šta se prodaje i u kojoj količini, a šta ne. Drugi problem je što konkretno mts daje HTC po povlašćenoj ceni isključivo na 12 rata, a ako hoćeš na 24 rate onda ide maloprodajna cena tj nešto preko 100k, a mnogima verujem da nije baš svejedno da li mesečno za ratu telefona izdvajali 3000 ili 6000. Meni konkretno jeste interesantan ovaj model, ali npr iphone mogu da uzmem na 24 rate i to mi je prihvatljivije od ovih 6000 i nešto u 12 rata za HTC.
Javite ako neko dobije sms od mts-a da mu odobravaju na 24 rate, kao što sam ja pre mesec i nešto dobio za S8.
 
Kako objasniti potez da mts nudi telefon privatnim korisnicima, a ne nudi isti taj biznis korisnicima? Ko je tu lud!?


Tapatalk
 
Kad je to neko napisao neki dan, i sam sam se pitao - koji qq..?? :D
 
Meni traze avans i to je kap koja je prerila casu! Vip je po meni najbolji izbor za kupovinu ovog telefona.
 
Da li je kupio neko 11 preko VIP?
 
Na sajtu Telenora imas U11 u ponudi za biznis korisnike.


Tapatalk
 
Pojavio se na oglasima za 450e iz vip-a
 
Nazad
Vrh Dno