Šta je novo?

HTC U 11

Pričam o slickwraps, mat nalepnica. A imam i imak sand i ona mi je najbolja.

Ok, pričaš o slickwraps, da i pomislila sam da je u pitanju nešto tipa nalepnice. Šteta zbog logo-a...
A to što The PunisheR kaže da mu se imak case dole ne podudara najbolje sa mikrofonom i zvučnikom? I što Nikola1994 kaže da mu se izlizao sand sa strane? Da li je i kod tebe isto?
 
Ni meni se ne podudara ali se nije izlizala. Iskreno, tek sad sam primetio to nepodudaranje.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
FUTROLE I ZAŠTITE ZA EKRAN
Verovatno misliš na imak futrolu ili ne? Možeš li okačiti neku sliku da vidim kako izgleda ta mat case? To je ona sandy ili ona crna glatka (ako je imak)? Ako je sandy, Ima li teksturu pri dodiru? Ali kažeš da nisi zadovoljan jer ti se "pomera, spada..."? Znači, ne preporučuješ? Koja je to futola, napiši. Thx...


Možeš li slike da postaviš obe futrole? Zašto ti sandy nije lepo ležala u ruci? Thx.

Ako ti se ne podudara sa mikrofonom i zvučnikom, po meni je to ozbiljna stvar. Jer upravo mikrofon i zvučnik su jedan od mojih razloga za kupovinu ovog telefona (odnosno zvuk uopšteno). Znači ipak taj imak case ne valja?

- ?

- . :)

Uzeo sam obe imak futrole, tj sandy i glatku, obe sam koristio po 7 dana i sandy mi je vise klizala, ova glatka bolje mi lezi u ruci, savrseno je nalegla, znaci ne prekriva mikrofon



U11 via TT
 
Ne podudara se, ali ni ne zaklanja.. Apsolutno ne utiče na zvučnik i mikrofon bilo koji (ima ih ne znam ni ja koliko).. Samo na dnu telefona malo odstupa od mikrofona i zvučnika, ali ih ne prekriva, na samoj ivici.. Inače imak sandy mi je baš odlično legla, čvrsto stoji i deluje "premium". Zadovoljan sam dok ne stigne armour..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da, i kod mene je sve ovako kako je napisao The PunisheR.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
bajVenW.png
j8Qpc3b.png



Prezadovoljan sam baterijom zasad zaista, nije da sam ga štedio ovaj put nakon skidanja sa punjača.



Skinuo sam ovu verziju Gcam, evo jedne fotke sa njom (HDR+ on) i stock HTC kamerom (auto HDR), bez svjetla i blica, samo ulična rasvjeta.



Više detalja sa Gcam, očigledno, ali ne sviđa mi se ovo plavetnilo, isuviše hladne boje za moj ukus. Nije uopšte loša ni HTC stock, prijatno sam iznenađen. Takođe, na gcam je prisutan i shutter lag, postoji li neka stabilna verzija gdje ga nema?
 
Na htc 11moze gcam bez root-a i instaliranja api2?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Na htc 11moze gcam bez root-a i instaliranja api2?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
Može.

Nisam primetio shutter speed problem, meni štaviše brže okida gcam nego htc cam.. Obe su naravno vrlo brze ali za nijansu brža gcam..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Au pa to je super za ovaj fon.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Au pa to je super za ovaj fon.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
Baš, ima baš baš odličnu kameru, snimanje zvuka sa 4 mikrofona i vrlo je brz.. Near stock experience što bi se reklo.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Baš, ima baš baš odličnu kameru, snimanje zvuka sa 4 mikrofona i vrlo je brz.. Near stock experience što bi se reklo.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Paklen telefon nema sta. Sa moje strane jedina mana je polozaj fp senzora.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Paklen telefon nema sta. Sa moje strane jedina mana je polozaj fp senzora.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
A meni to baš odgovara.. Tu sam navikao i dok sam koristio iphone, nazad sam probao da se naviknem i nisam mogao.. Ovde je idealno.. Npr kad stoji na stolu staviš prst i eto ga, ili prirodno kreneš ka njemu kad uzmeš fon. A nazad sam mašio dosta puta plus ne može a da ga ne podigneš sa stola.. Takođe face unlock fabrički od Google-a radi odlično..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ Ovde imas sve verzije pa probaj koja ti najvise odgovara. Trebalo bi da imas u opcijama da ukljucis ZSL i onda za config camere izabere zsl.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Hvala, na Arnova's v6 i ZSL HDR+ radi kako treba, nema shutter laga, okida instant. cheers Već sam bio prežalio onu kameru sa 5X, konačno sam došao na svoje sad.

A što se tiče fp senzora i meni više odgovara naprijed, nema potrebe sa podizanjem telefona svaki put, a osim toga, daleko je od najkompaktnijeg telefona u klasi za baratanje jednom rukom. Takođe, neuporedivo je praktičnije kad je na držaču u autu.
 
O sunce ti. 280e ...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ma i za 50e više nema boljeg. Evo sad baš na rođendanu nekom, sestra pazarila isti i prijatno sam iznenađen kako radi sa 8.0.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Koja je najbolja futrola za Ultru?Ima ona njena original ali je bas skupa.
 
Evo i mene sa 6P na U11, sapphire blue single sim.
Lepih 20ak meseci na Nexusu, sad je vreme da se krene dalje.

Prvi utisci su pozitivni.
U ovih 4, 5 dana prezadovoljan baterijom, kamerom, displejom, zvukom...

Sutra stiže Spigen maska. Ova iz kutije je baš nezgodna.

Slušalice odlične.
Na N6P sam koristio vrlo dobre Sennheiser bubice, a ove fabričke na U11 daju dosta bolji zvuk.

Ukratko, prezadovoljan promenom, jedini šok je kad sam video poslednji update novembar :D
Sense launcer sam posle 2 dana zamenio Novom.
Root neću još raditi, pa da vidimo...
 
Ja novu uvek od prvog dana koristim.. Navikao..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nabavila sam Spigen masku. Savršeno naleže na telefon, kao da je integralni deo telefona, savršeno naleže na svaku rupicu. Sjajan je osećaj kada se drži telefon u ruci sa tom maskom, imam utisak da držim nešto čvrsto što mi neće ispasti. Edge sence radi super, desni dugmići rade odlično, jako sam zadovoljna. Sad još folija... sad mi se ne naručuje imak futrola samo da bih dobila foliju, a i šta kad mi bude zatrebala nova folija? Treba ponovo da naručim 2. imak futrolu (koja mi se btw uopšte ne sviđa) samo da bih dobila foliju? Da li je neko rešio taj problem zaštite displeja a da nije kaljeno staklo, posto su već neki članovi rekli da se kaljeno staklo odlepljuje a i videla sam to uživo. Ponovo postavljam isto pitanje: da li je neko probao liquid staklo? šta takvo staklo štiti? kako ono izgleda na displeju? Da li neko ima iskustva sa time? Generalno, čime ste vi korisnici u11 zaštitili display svog telefona? Thx. :)
 
Ponuda aksesoara za ovaj model je očajna. Bukvalno imaš da biraš između 4, 5 maski i 4, 5 stakala i folija. Sreća pa je Spigen pokrio maske, inače bi bilo ozbiljno takmičenje ko je uradio lošiji posao. Što se konkretno displej zaštita tiče, nisam našao na jedno da ima bar 4/5 ocenu korisnika. Možda ima neko preporuku ovde iz prve ruke.
 
Coop, pa jesi li naišao bar na zaštitnu foliju koja se prodaje sama (neovisno od ocena)? Niko od članova ovde na temi nije video foliju koja se prodaje sama, samo su oni koji su naručili i imac futrolu rekli da su zajedno sa futrolom dobili i foliju za displej. Pojedini članovi koji su stavljali kaljeno staklo nisu zadovoljni istim. Ja sam uživo videla ta kaljena stakla na različitim modelima telefona, ona se odlepljuju sa strane, naročito ako telefon nema potpuno ravan displej a ovaj nema i takvi telefoni jako ružno izgledaju.
 
Jesam, na amazonu. Ali još ništa nisam naručio.
 
Nazad
Vrh Dno