Šta je novo?

HTC U 11

retype12345

Cenjen
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruke
426
Poena
170
Novi HTC telefon kodnog naziva Ocean najavljen kao naslednik HTC modela 10,od kojeg se mnogo ocekivalo a prosao je sa slabom prodajom u cijelome svijetu. Vidjecemo da li ce novi HTC donijeti neke bitnije novine koje se vec najavljuju poput toga da ce mu biti uklonjena dugmad za pojacavanje i smanjivanje tona ili ce sve ostati na prici i biti samo malo poboljsani HTC 10,kao sto je bilo sa naslednikom M8 modelom M9.

http://mondo.rs/a963234/Mob-IT/Vest...kupovina-cena-prodaja-HTC-Ocean-u-Srbiji.html

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nije mu to kodno ime.. Niti ce izgledati kao na tim klipovima od pre mesec dana :)

Za sada se "zna" za ip67 i dual zvucnike.

A ja se nadam da ce preci napokon na amoled..
 
Poslednja izmena:
A to sigurno da nece izgledati kao na klipovima,jer se njima nikad ne zna sta ce u onim njihovim ludim glavama da smisle i da predstave na kraj kao gotov proizvod.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Odmah mi pao na pamet

soj5.gif


A koristio bi ga svako ko nema lopate od šaka a mora nešto da završi jednom rukom. Meni deluje kao super stvar :)
 
Deluje korisno.

Ali sta se to desilo htc dizajnerima? Ko ih je slagao, onomad kad predstavise raspali A9, da je dizajnerski pristup ''ajfon 6 kopija pozadi, gufon od 70$ napred (full bezeli, stereo zvucnika nigde)'' dobra ideja? :d
 
U vreme kada je HTC imao najlepši dizajn, Samsung je imao najružniji. Možda su pomislili da u tom grmu leži zec... :d
 
Da reši nešto jednom rukom tako što mazi ivicu moba ? :) Da je točkić kao na tom sonyu pa i da razumem ali 100% ovakve rešenje ima da baguje.
No Ajde da vidimo pa tek onda da "pljujemo"

Edit
e09862dfd6d5c196cb7b730397dafbe4.jpg


Inače ništa od toga.. kažu čist koncept star skoro god dana.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Teško , mislim nemoguće. Ko zna šta je taj Kinez ispisao na weibo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sa xda:
5.7'' WQHD, MSM8996pro, 4G, 64G + microSD, 12/4MP, 3000mAh, fingerprint front, glass ID

It's leaked by upleaks but he quickly deleted it on purpose. 99% ocean note.

Ipak na mwc ide ovaj note. To je ustvari naslednik htc10. S835 5.7" i samo 3000mah. Drogiraju se..
Cenim da je amoled u pitanju i zbog jadne baterije a i zbog onih slika na prošloj strani.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Veci problem je sto ce flegsip ima cak 5.7" - mene prvog nece videti. I sa 5.5 sam na granici, a to je vec haos. Jedino da bezeli budu prakticno nepostojeci.

Moto Z + TapaTalk
 
@mironiko
Vodi li te Bench na mwc ? Ja mislio sebe da castim i da se iscimam ali cene karata su jbt bog. Ova prva od 800e je fazon samo da uđeš na sajam :)

uploadfromtaptalk1484147231408.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne znam, voleo bih, ali nisam obavesten o tome. :) Ako ne bude moglo, razumecu svakako - nije to bas walk in the park...

Moto Z + TapaTalk
 
Koji krsevi od mobova.znaci ipak ovaj veliki nije naslednik htc10 što je dobro :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ko bi rekao da ce htc proizvoditi genericke Samuawei mutante sa prosecnim zvucnicima.. i to posle onakvih telefona M serije kojima je trebala samo dobra kamera.
 
+1
HTC, LG i Sony, kao da im neko placa da fejluju... Aj HTC je bar ubo M10, al kakva je ovo zajebancija?

Sent from OnePlus 3T
 
Valja meni jabuku mijenjat za Mate, nema nista od HTC-a.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
HTC U :)
1a547525cb63ab31f7f1eb65bdf5b33c.jpg
099d2b5617e34d34931019579c6acba5.jpg



Here are the differences between the S7 and Ocean sensors:

S7 IMX260, Feb 2016, 1.4um, Dual Pixel PDAF, 12.2MP, 7.06 mm (~1/2.5")

IMX362, Nov 2016, 1.4um, Dual Pixel PDAF, 12.0MP, (1/2.55")

This sensor was used on the ASUS Zenfone 3 Zoom, but that phone had a dual cam in order to do optical zoom.
 
Taj 362 je navodno i na mi6. Videćemo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da znas da hocemo...

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Mislim da nece biti takav, verovatno.
 
Prešao sa HTC 10 na U Ultra... sve ok, samo nešto kraće trajanje baterije. Nemojte da ste tako negativni :)
 
Bogovi :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno