Šta je novo?

HTC U 11

Ali ne pratite, ona je posle apdejta radila sigurno 3-4 puta i hard reset i iz settings-a.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na zalost tvoja baterija ima neki fabricki feler. Nije moguce da uz sva navedena podesavanja i postavke baterija tom brzinom gubi snagu. Pritom telefon je star svega 4 meseca kao sto kazes. Moj savet ti je da reklamiras telefon. Mislim da nece biti problema oko uvazavanja reklamacije. Sta da ocekujes od telefona posle godinu dana ako se nakon 4 meseca tako ponasa? Pritom, nema nikakvog smisla da telefon drzis na 0% osvetljenja da bi ti baterija izdrzala ceo dan. Dati za telefon 500€ i ne uzivati u lagodnosti uredjaja nema nikakvog smisla. Ispada da se prilagodjavas telefonu a ne on tebi, sto je potpuna besmislica. Sa druge strane nemoj ocekivati ni da ti baterija traje 6 dana. Ne postoji smart phone kojem baterija traje 6 dana uz bilo kakvo koriscenje. Pa makar iskljucila sve aplikacije. Kada tako gledas, sta ce ti smart phone ako sve pogasis da bi baterija duze trajala. Sve u svemu reklamiraj telefon. Baterija mora da ti drzi minimim 24h uz najekstremnije koriscenje uredjaja.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Zašto odmah reklamirati i čekati boga oca da ovi shvate da nije ništa osim neke aplikacije koja srče u pozadini bateriju? ... Malo se treba potruditi

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pridružujem se vlasnicima U11 telefona i mogu reći da sam veoma zadovoljan uređajem :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Eventualno Samsung A9 Pro, sony xz1 compact, Mate10 pro i ni jedan više

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Već sam ga dosta nahvalio, sad malo i o manama: dosta slabiji SOT na 3G podacima u odnosu na WiFi, gotovo upola (4h - 8h otprilike); ne baš najbolja vidljivost na jakom suncu, izraženija refleksija, iako je displej generalno dosta kvalitetan.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Meni je vidljivost čak i sa naočarima na suncu super..

Inače imamo jedan razgovor koleginica sa foruma i ja, pitanje je sledeće:
Da li htc u11 koristi sva 4 mikrofona za diktafon ili samo za snimanje videa? Tačnije kad koristi sve kad koji itd?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Inače imamo jedan razgovor koleginica sa foruma i ja, pitanje je sledeće:
Da li htc u11 koristi sva 4 mikrofona za diktafon ili samo za snimanje videa? Tačnije kad koristi sve kad koji itd?
Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Evo, javlja se i pomenuta "koleginica". Zahvaljujem se kolegi Punisheru na 'kolegijalnosti'. [emoji4] Da. Pitanje je dobro formulisano. Kada se ukljucuje punim kapacitetom svaki od mikrofona? Thx.
Ps. Dugujem "kolegama" sa teme odgovor o bateriji. Cekam da se slegne ono sto sam radila uz konsultacije sa gorepomenutim "kolegom". [emoji4]
 
Moj U11 je imao 2 mane, i zato sam ga prodao, sad ne znam da li i vi imate iste? Naime ram menadzment je preagresivan, i iako ima konstanto 1.8gb rama free, on malo malo pa nanovo otvara viber, galeriju, settings...nisam mogao da verujem u to, imam i stari M8 koji se bolje ponasa sa ramom. Takodje jako sam razocaran kvalitetom zvuka sa sagovornikom, bukvalno 50% losiji zvuk nego na M8, znaci ne tisi.
 
Ja tih problemčića nemam.. Moram utišam fon da ne čuju ljudi okolo šta ja pričam.. I vrlo je kvalitetan.. A imao sam i m8..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Baš naprotiv, jedan od najboljih MT što sam imao...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li neko zna da li su telefoni kod nasih operatera dual sim ?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nisu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni je vidljivost čak i sa naočarima na suncu super..
Nije to sad nešto naročito loše i nečitljivo, daleko od toga, ali me U11 toliko razmazio sa kamerom, zvukom i baterijom, da mi je ta vidljivost nekako ispod tih visokih standarda... Ali pretpostavljam da su jedino amoled ekrani vrhunski u tom segmentu.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Baterija, fluidnost, kamera, performanse.. To je mene razmazilo [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zašto se koleginici sa foruma pojavljuje kao najveći potrošač extreme power saving mod? Ja to nikada nisam video uopšte u potrošačima ni na jednom htc telefonu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ljudi, da li je moguće namestiti na sense-u heads up korifikaciju kada stiže poziv a otključan ekran? Ono da ne iskoči za javljanje preko celog ekrana nego da bude gore kao notifikacija?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stigla Spigen Rugged Armor maska, odlična je. Kvalitetna je, izgleda atraktivno, ima onaj premium izgled koji pojačavaju karbon detalji, dosta dobro leži u ruci, fin osjećaj, otvori za mikrofone su mikrometarski precizno isječeni. Tasteri sa strane su baš 'klikabilni', i tu se primijeti velika razlika u odnosu na kineske no name maske. Ivice su više nego solidno zaštićene, naravno kao i telefon generalno, tako da bi vjerovatno preživio padove na ravno tlo sa manjih visina, uz malo sreće čak i na neravnom betonu. Usput naručio i Spigen držač za auto, savršena kombinacija sa ovom maskom, poprilično jak magnet.

Inače, što se tiče baterije, kao da je degradirala za ova dva mjeseca, ako već neka aplikacija nakon ažuriranja ne vuče više baterije nego ranije, mada ne primjećujem značajnije razlike u stock prikazu % korištenja. Otprilike 45 manje SOT-a u prosjeku, nekad i čitav sat. I definitivno kada ste negdje na putu čitav dan, i to većinu vremena na mobilnom netu, uz dosta slika i snimanje, powerbank je must have.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Biće ti da je do neke aplikacije. Za 9 meseci nisam primetio probleme sa baterijom.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa kad si na putu i koristiš non stop 4g mobilni net kameru i neka basic upotreba za put tipa chat poziv itd, na svakom telefonu je apsolutno must have! Daj da vidim koji će mi izgurati više od 5h(i to je kritika) sot-a sa 4g netom upaljenim, kamerom slikanje snimanje, chat, mapa sa lokacijom i neki poziv plus ekran sa ovakvom rezolucijom.. Nijedan!

Takođe smatram da je spigen rugged armour must have!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što je najgore, ovdje je loša pokrivenost i sa 3G, a 4G nemamo (jedino još mi i Ukrajina). Pa na svakom je diskutabilno, osim onih sa 4000+ baterijom, nego pošto je inače odlična na U11, često se tako prevarim i ostanem kratak s baterijom, tako da obavezno naručujem Anker 10000 sa QC 3.0. A inače, poslije U11 definitivno ne bih išao na ništa manje od 3500mAh, vidjeću šta bude isplativija kupovina, U12+, Pixel 2 XL ili S9+...
 
Što je najgore, ovdje je loša pokrivenost i sa 3G, a 4G nemamo (jedino još mi i Ukrajina). Pa na svakom je diskutabilno, osim onih sa 4000+ baterijom, nego pošto je inače odlična na U11, često se tako prevarim i ostanem kratak s baterijom, tako da obavezno naručujem Anker 10000 sa QC 3.0. A inače, poslije U11 definitivno ne bih išao na ništa manje od 3500mAh, vidjeću šta bude isplativija kupovina, U12+, Pixel 2 XL ili S9+...
Gde nemaš 4g?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
BiH, crna rupa Evrope. Zbog političkih previranja, birokratije i natezanja od strane predstavnika sva tri naroda, uveliko kasne digitalizacija i 4G. Navodno bi trebalo da krene ovog ljeta, no s obzirom na to da su svi dosadašnji rokovi probijeni, ni to ne treba uzeti zdravo za gotovo. I to naravno, za početak bi bili pokriveni samo veći gradovi, odnosno sjedišta 3 glavna operatera, Banja Luka, Sarajevo i Mostar.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uf baš zategnuta situacija.. U Srbiji je baš dobra pokrivenost..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Što je najgore, ovdje je loša pokrivenost i sa 3G, a 4G nemamo (jedino još mi i Ukrajina). Pa na svakom je diskutabilno, osim onih sa 4000+ baterijom, nego pošto je inače odlična na U11, često se tako prevarim i ostanem kratak s baterijom, tako da obavezno naručujem Anker 10000 sa QC 3.0. A inače, poslije U11 definitivno ne bih išao na ništa manje od 3500mAh, vidjeću šta bude isplativija kupovina, U12+, Pixel 2 XL ili S9+...
Ja posle U11 otisao na S9+ i nije za neku preporuku ako je baterija bitna. Mozda se ovih dana vratim na U11, a ovaj S9+ prosledim sestri

S9+ via TT
 
da li je puno 425e u danasnje vreme za ovaj fon (dual) sa godinu dana garancije ?!?
 
Naravno da nije. Fon je zver u svakom smislu.. Kamera, baterija, brzina, ekran, zvučnici, mikrofoni...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Probaj malo da se iscenjkas ako mozes i kupuj:)

S9+ via TT
 
Nazad
Vrh Dno