Šta je novo?

HTC U 11

Objektivno napisano :)

Ali ovo jednostavno nije tacno vec godinama tj. posle M8/M9:
Mislim, stvarno da ne postoje uredjaji koji mogu da se porede sa HTC sto se zvuka tice.

HTC vise nema ni najbolje zvucnike (na U11 zapravo nisu ni pravi stereo) a ni najbolji audio izlaz generalno, uklonili su 3.5mm dzek a adapter pruza kvalitet zvuka u okviru proseka 2017 flasghip klase.
Sto ne znaci da je zvuk los (flagship 2017 nivo svakako) vec da vise nije najglasniji kao nekada niti medju najkvalitetnijim na trzistu, tu sada vlada LG V serija (i jos neki slicni modeli) dok je na polju stereo zvucnika prilicno izjednacena situacija i svima fali ''puniji'' zvuk sa izrazenijim, jasnijim niskim frekvencijama (posledica raznih ogranicenja, malih drajvera i nedostatka prostora pre svega).
 
Poslednja izmena:
A jesi ti baš sve te telefone probao u nekim normalnom uslovima gde možeš da čuješ kako zvuče, takođe sa njihovim slušalicama plus sa Adapterom jer htc ima sluške na usb type c i posebno adapter(kao i ostali bez 3.5mm)?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa zasto je toliko tesko prihvatiti cinjenicu da je htc izgubio osnovne prednosti koje je imao sa M serijom i utopio se u prosek klase? :) Zato i jesu u ovakvoj poziciji. Izbacili prave stereo zvucnike koji su proslavili M seriju, ukinuli 3.5mm dzek a po opstem audio kvalitetu su prosek flagship klase i dopustili su LG-u i nekim kineskih proizvodjacima da pokupe najbolje kritike medj' hi-fi sajtovima i korisnicima.

Ne trebaju mi htc niti bilo koje stock slusalice, imam mnogo bolje, i over i in-ear ali sam cesce u mogucnosti da probam sa CKX9 (cesto su u dzepu) sto je vise nego dovoljno za neki osnovni utisak. U11 zvuci bolje pod Pixela 2 XL npr. ali nista bolje od ogromne vecine konkurencije iz 2017. i svi ti uredjaji zvuce odlicno (za standarde telefona) preko kvalitetnih in-ear, za zahtevne over-ear mnogi nemaju ''snage''. Zapravo su razlike toliko male da vise ne treba ni raditi nekakva ''A/B'' poredjenja. Zato kazem da nema smisla pricati o htc uredjajima kao o nekakvim audiofilskim cudima, to u sustini nikada nije ni imalo opravdanje osim sto su imali stvarno odlicne, tada najbolje stereo zvucnike i veoma jak izlaz za slusalice sa boom sound EQ, ta kombinacija je mnoge odusevila i to je ok ali se nije radilo o nekakvoj ''audiofiliji''. Novi (LG i odredjeni kineski) modeli sa AKM/Sabre DAC+AMP bolji od svih ostalih smartfona na polju audio kvaliteta i mogu da se porede sa zasebnim plejerima nize srednje i srednje klase sto je veliki uspeh.

Ovaj lik je odavno detaljno testirao U11 zvuk: https://www.youtube.com/watch?v=4bqOuQe_pmM
Sve je jasno.
 
Poslednja izmena:
Android 9 Pie upgrades confirmed for Sony Xperia XZ1, XZ2, HTC U12+, HTC U11 series
https://9to5google.com/2018/08/11/android-9-pie-sony-xperia-htc/

Šta da radimo kad dođe Pie? Da ga ignorišemo ili prihvatimo ili ignorišemo dok ne čujemo utiske onih koji ga nisu ignorisali?
Meni fon radi odlično i jednostavno ne bih dirala ono što već radi savršeno.
Kakva su mišjenja drugih vlasnika po tom pitanju?
 
Naravno, pita će da padne čim bude dostupna.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Takođe čim dođe update radim.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nema vise U11 u Vipu.Taman kad sam stekao pravo da produzim ugovor.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Mnogo je velika tema da bih sad tražila: jel može neko da mi napiše liink sa koga je naručio IMAK case (crni gladak i providni) i naravno, bio zadovoljan istim kad je dobio (ono: legle sve rupe na svoje mesto i nije šetao tj bio prevelik tj bio baš onako taman kao Spigen)? Imam Spigen koji je potpuno fenomenalan i boljeg casea nema, ali on telefon još većim nego što je i to mi smeta, jer imam manje ruke nego muškarci i teško mi je da hendlujem tako velik tj širok fon jednom rukom. Imam utisak da je IMAK tanji. Hvala unapred. :)
 
Nema vise U11 u Vipu.Taman kad sam stekao pravo da produzim ugovor.
Ja sam mislila da si ti fon uzeo. Pa šta ćeš sad? Okreni VIp telefonom i pitaj ih da li mogu da dopreme još jedan model. Sigurno imaju. Tako sam ja kupila moj. Okrenula sam direktno Comtrade i pitala ih imaju li još koji i oni su ga poslali u (da ne reklamiram koju) radnju u kojoj sam ga odmah rezervisala i kupila.
 
@dushanna
IMAK sFor HTC U11 Case Cover Shockproof Series Soft TPU Back Cover Case For HTC U11 Cover 5.5 inch
https://s.click.aliexpress.com/e/b3VEHo6U
Ja koristim metal black, a imam i ove providne, 2-3 komada, njih i ne koristim u suštini..
Crni zakon, lepo izgleda baš, dobar grip, a tanak.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
nightshadow, ok, thx na linku, jel to znači da si sa tog linka ti naručio i bilo je sve ok?
verovatno si kačio i fotke ali tema je preobimna da bih ih tražila, pa da ne smaramo ostale članove gomilom fotki, jel možeš fotke case-a meni u inbox, da vidim kako to izgleda na fonu, kako su sve rupe legle i tome sl...?
 
Nemam sad čime da slikam, poslaću ti danas-sutra kad stignem. Nisam odatle, tamo gde sam ja uzimao nema više, ali isto sve, ista ta 3 tipa je prodavao i taj lik, iste i slike.
Inače case leži perfektno, nema ni pola milimetra lufta, sve na svom mestu. A ne osećaš da je tu, baš je slim.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ceo dan 4g i onda kada sam stigao kući oko 12 wifi pa do trenutka slikanja. Ja sam prezadovoljan baterijom od kada sam ga kupio..
cb338ea8e1d7479d68c4959392b0ea80.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Još jedan u mojoj okolini, ljudi videli šta je mašina..
Nov neotpakovan 64/4 dual sim sim free. 280e
cf569cc42058a7076384fb7cd1993aa4.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Realno odlična kupovina za te novce; uvek bi uzeo pre pokofona, n7 plus i sl

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Gde to ima za tu cenu, oću i ja jedan
 
*mjau**mjau**mjau* jedan imao čovek samo prosledio, došao preko grane mislim iz francuske po slovima na kutiji..
Kupovina ne može bolja za do 300e.. Telefon je stvarno zver..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Desire/Desire HD/One M7/One M8/One M9... Šta da kupim sledeće [emoji2]
 
Oppo Find X!
 
M8 još uvek živ i lud kao i do sada! Kida fon

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne, nisam se ni interesovao, kad uvatim vremena.
Svakako mi ovaj telefon ide u fioku, dolazi mi Xs Max sledece nedelje nadam se.

U11 via TT
 
Jel to onaj poslednji link iz gcam teme? I meni odlično radi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sta je ovo na drugoj slici iznad drveta na sredini ? :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno