Šta je novo?

HTC U 11

Dočekasmo i Android Pie, ma da li je moguće!?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne znam kakvog je kvaliteta, ali imaš bluetooth risiver u koji se ubidu klasične slušalice. Jeftino je na alixpresa, pa možeš da probaš kako to funkcioniše.
e3f1f345306392a66c3873deb963b3fc.jpg


Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Moraš da otvoriš iz aplikacije.
 
Koliko kosta zamena staklenih ledja, zna li neko?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Videh i ja.. Al ja nemam pojma sa kog tržišta je moj fon haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Baš me interesuje koliko oni zaposlenih imaju u sw odeljenju ..
Šta nastade od onakve kompanije :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izbacili su fix za taj update od oko 120mb..
Sutra/danas izlazi full update popravljen sve kako treba u Tajvanu i tjt, posle mi čekamo kad će nama..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
a7cbb4d1c781e552cedd641c909d4d70.jpg
 
Poslednja izmena:
Kažu da u ostale regije update obično stiže 2-3 sedmice nakon Tajvana, mada će i ovaj bag sad vjerovatno da uspori sve. Znači možemo ga otprilike očekivati krajem juna/početkom jula...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ispravljen bag i update pušten već u Tajvanu.. Nešto mislim da ćemo dobiti ne sledeće nego tamo one..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa da vidimo.

fa5a3794b2bcb134a0a34d832a04b2d0.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Duže nisam bila tu... kako vas služi fon?
Ja zadovoljna i dalje. :)
 
Već sam pomislio da si ga se rešila [emoji16]

Nemam ozbiljnijih zamerki, osim što mislim da je vreme da zamenim bateriju.
Ozbiljno sam razmišljao sa čime da ga zamenim, i šta god mi je palo na pamet mi je ili preskupo, ili veliki kompromis u kvalitetu.

Jedino što može da me prevari je ako se polakomim I naručim burazeru iz Kine Mi9 explorer edition. Prelep telefon, a u Kini džabaleska

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Već sam pomislio da si ga se rešila.
Nemam ozbiljnijih zamerki, osim što mislim da je vreme da zamenim bateriju.
Ozbiljno sam razmišljao sa čime da ga zamenim, i šta god mi je palo na pamet mi je ili preskupo, ili veliki kompromis u kvalitetu.
Jedino što može da me prevari je ako se polakomim I naručim burazeru iz Kine Mi9 explorer edition. Prelep telefon, a u Kini džabaleska
Sve što si napisao - isto mislim, osim poslednje stavke - kupovina X fona.
Neću ga se rešiti dok ne nadjem bolji. A boljeg nema :( Šalim se, svako svojim afinitetima. Ja sam iskreno prezadovoljna. Mada... bih volela onaj zvuk sa U12+... :)
 
Jel je neko menjao bateriju? Ima li kod nas da se nađe?

Slažem se sa vama. Neću ga ni ja još menjati. samo bateriju možda da ponovim :)
 
Ja menjao razbijena ledja, 20e

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja bih hteo ulaz za punjenje da menjam.. Al ne znam gde bih to izveo

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pustio sam mail Begramu, pa kad odgovore, javljam. Ako neko do tada sazna, neka piše. Računam da nije ispod 5-6k rsd

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja bih hteo ulaz za punjenje da menjam.. Al ne znam gde bih to izveo

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
U najboljem servisu na svetu, u Begramu. :) naravno šalim se, nemoj da shvatiš ozbiljno, uništiće ti telefon. :)))

ICE, gde si ti menjao leđa?

Edit svoje poruke:
Nisam videla da je Markosmi poslao mail Begramu. Jesi li ti čitao iskustva ljudi koji su išli u taj servis? :)
 
Poslednja izmena:
Bojim se da ću morati kod njih.. Koliko se čeka pošto nisam iz bg.. Uf baš sam u dilemi.. Dođe mi sam da naručim odradim itd.. Al nisam tolko siguran u sebe habab

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Bojim se da ću morati kod njih.. Koliko se čeka pošto nisam iz bg.. Uf baš sam u dilemi.. Dođe mi sam da naručim odradim itd.. Al nisam tolko siguran u sebe habab

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Na moju veliku sreću, ja još uvek nisam u situaciji da bi mi bila potrebna nova baterija. I sve ostalo je OK.
Međutim kad se postavim u vašu situaciju, kad bi mi trebala neka popravka na telefonu, gde bih otišla? Mislim to jest sigurna sam da ne bih otišla u Begram. Isuviše je mnogo ovde ljudi pisalo o svojim negativnim iskustvima u tom servisu.
A ti imaš sigurno potrebno znanje da popraviš telefon. A verovatno imaš i ljude oko sebe koji ti mogu pomoći. Mislim, ne mogu da tvrdim ali mislim, da kada bi se našla u takvoj situaciji, da bih našla nekog čoveka koji se razume odlično u mobilne telefone, kupila bih deo koji mi nedostaje i dala bih njemu da mi popravi.
Ili kao druga opcija, ako bih putovala u neku inostranstvo, odnela bih tamo u neki normalan servis.
 
Mislim da ću sam da odradim to..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde uopšte ima da se kupi original baterija? I ja bih sam menjao.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno