Šta je novo?

lumia 950xl problem crn ekran

metalpirat

Cenjen
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruke
485
Poena
170
Desava se ne tako cesto da mi se sam od sebe ekran ugasi i onda moram da ga resetujem tako sto drzim dva tastera ili da izvadim bateriju.

Ponekad se desi da kada mi stigne poruka ili neko pozove

https://www.youtube.com/watch?v=hT5MyoipM0E

Kada se zacrni ekran onda se pojavi samo jedna zelena crta vertikalno u donjem delu ekrana i to traje sekund i samo se ugasi. Nisam siguran da li je telefon u tom trenutku aktivan, ali ja ga resetujem i sve radi super.
Ne desava se cesto ali jednom u toku nedelje se desi to. A ovo na linku mi se desilo dva puta do sada.
 
Meni se dogodilo jedanput ovo sa klipa, takodje sam ga restartovao preko kombinacije dugmica i vise se nije dogadjalo. Rekao bih da je problem softverske prirode, tj. da su u pitanju isti gremlini kao sto nekome kalendar radi ok a nekome ne. Kakve su sanse da odradis hard reset?
 
Ponekad crn ekran prilikom primanja poziva, ali sa zadnjim firmware-om toga vise nema...
Mislim da to nije software-ski bug...
Vidi garanciju... Servis
 
Jesi li radio HR?

Sent from mTalk
 
uradio sam HR i evo za sada radi ok videcu kako ce se dalje ponasati. Windows je nov sistem pa stalno ispravljanju neke grese i izbacuju nov update. update, na update, pa tako stalno. Videcu sta ce dalje biti, za sada radi.
 
Ma HR i polomljen ekran popravlja :)
 
uradio sam HR i evo za sada radi ok videcu kako ce se dalje ponasati. Windows je nov sistem pa stalno ispravljanju neke grese i izbacuju nov update. update, na update, pa tako stalno. Videcu sta ce dalje biti, za sada radi.
Javljaj sta se desava dalje.Ja nemam tih problema osim nekih sitnih bagova ponekad ali to povezujem sa fast insider programom,verujem da ni toga ne bi bilo da sam na zvanicnom kanalu.
 
Nazad
Vrh Dno