Šta je novo?

MechWarrior 5: Mercenaries (2018)

iako ne deluje savrseno (alfa ovo ono) ovo me je obradovalo i probudilo leptirice u stomaku :D
 
Trojka je bila dobra, lepe misije baš sam uživao. Četvorka oni video klipovi i loša gluma me smaralo nadam se da će bolje to da odrade ovaj put.
 


Evo neceg novog.
 

Još petnaestak dana, nadam se da neće biti katastrofa
 
^ igra je katastrofa. Graficki uzas, kretanje i mehanika nula bodova. Totalno razocarenje, bas sam se nadao da ce biti extra ali ipak promasaj.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni je odlicna. Da li si igrao prethodne igre?
 
Zadnju sam igrao 3, nekako mi cudno kretanje a graficki je zastarela. Dacu joj sansu pa cemo videti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Graficki, jedna od slabijih UE4 igara. Kako kod Terminator: Resistance, tu je neki nepotreban blur filter.

Predlazem da dobro proucis kontrole i odigras par skirmish meceva kako bi savladao kretanje pre svega i navikao se na clunky mehaniku koja ovde ima smisla. :)
 
^ posto si rekao da nastavim poslusacu te i nastaviti. Nisam dugo igrao takav tip igre pa mi je zbog toga i cudno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kakav je u odnosu na četvorku?
 
Kakav je u odnosu na četvorku?

Cetvorka je ostavili daleko jaci utisak, ali to je bilo pre 15ak godina. Siguran sam da su prica, struktura misija i lokacije bili mnogo smisleniji i ubedljiviji.

Mene ovde drzi iskljucivo srz - mekovi i nostalgija. Pricu bolje da su totalno izostavili. I onako se sve svodi na niz skirmish destroy/defend/assassinate meceva i repair-refit-repeat. Nedostaju urbane mape i sve deluju kao da su procedural generated.
Mogli su da ubace neki thermal vision mod i vise nivoa zooma (2x je max). Nedostaje mi onaj PiP zoom kod 4ke.

Jedan neanimiran hologram lik izgleda kao da ima ~70, ali sa glasom Adama iz Deus Ex:HR - totalni mindfuck. :d
 
Poslednja izmena:
^Jovy je sve rekao

Ono sto mene mnogo nervira je sto je dizajn mekova generalno losiji (svi su kockastiji) , skoro svi imaju pesnice ( šake ) kao da im je evolucija podarila nesto čime bi obradjivali hranu i pentrali se po drvecu. Mislim da bi bila idealna mesavina simulatorskog dela i upravljanje iz MW3, i kampanje iz MW4 (takodje su mi se svidele i one FMV sekvence sa lance-om/wingmanima i naravno saveti koje vam daje onaj iskusni tehnicar pre svake misije.

Takodje ,majstorisanje i experimentisanje sa mekovima je bio zasebna igra u igri.
A tek soundtrek...

 
Nazad
Vrh Dno