Šta je novo?

The Last Of Us Part II

MIslite da se nece prodati dobro? Ja bi rekao svi ce kupiti koji su i planirali da kupe.
Apsolutno... svako ko prati razvoj i čeka godinama igru kupiće je pa makar šta :) Prosto nema šanse da ovo ne bude igretina kao i prvi deo. Mogu da nam se ne sviđaju neke odluke što se tiče priče, možda tako ostane i kada budemo imali kontekst i punu igru pred nama, ali gejmplej i atmosfera će biti za 10...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Troluješ ili imaš pouzdane izvore za tu tvoju tvrdnju?

Na osnovu kojih činjenica si utemeljio ovo?

Igru si isprobao pa znaš kako će da izgleda ili samo nagađaš?

Možeš slobodno da budeš rečit, eksplicitan i direktan, kao na SK forumu npr. :D
 
Poslednja izmena:
Troluješ ili imaš pouzdane izvore za tu tvoju tvrdnju?

Na osnovu kojih činjenica si utemeljio ovo?

Igru si isprobao pa znaš kako će da izgleda ili samo nagađaš?

Možeš slobodno da budeš rečit, eksplicitan i direktan, kao na SK forumu npr. :D

Imam iste izvore i isto sam isprobao kao i ti pa te opet ne sprečava da znaš da će igra biti shit :) Kad smo kod SK, probaj ti tamo sa postovima kao ovde pa ćemo videti dokle ćeš dogurati...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
MIslite da se nece prodati dobro? Ja bi rekao svi ce kupiti koji su i planirali da kupe.

Ovo moze da kaze samo neko ko ne moze da zamisli bilo kakvu situaciju u kojoj bi se susdrzao od kupovine i glasao novcanikom.
Da pojasnim, naravno da ce se igra dobro prodavati. Ali da se ne lazemo da zbog ovog debakla nece biti dosta ljudi koji ce pare potrositi na nesto drugo.

Umem i ja da fanbojisem oko nekih fransiza i dev studija, ali ne mogu da zamislim zaslepljenost do te mere da se igra (generalno, bilo koja) po svaku cenu uvek mora kupiti.
 
Kad smo kod SK, probaj ti tamo sa postovima kao ovde pa ćemo videti dokle ćeš dogurati...

Ima nekih 10-ak godina kako sam mislio da se taj forum ugasio. Neko mi je prosledio tvoje pisanije na tom forumu i ne mogu da prestanem da se smejem.

Ja sam moje izvore našao u objavljenom leak-u. Gde si ti tvoje pronašao? Kod ND, Cockmana ili Anite (od koje ti se, kako ono reče na SK forumu, podseti me :D).

Da ne misliš da imam nešto protiv SK. S njim sam "službovao" godinu dana u Valjevu:

https://www.sk.rs/2014/10/skgk06.html
 
Poslednja izmena:
Ima nekih 10-ak godina kako sam mislio da se taj forum ugasio. Neko mi je prosledio tvoje pisanije na tom forumu i ne mogu da prestanem da se smejem.

Ja sam moje izvore našao u objavljenom leak-u. Gde si ti tvoje pronašao? Kod ND, Cockmana ili Anite (od koje ti se, kako ono reče na SK forumu, podseti me :D).

Da ne misliš da imam nešto protiv SK. S njim sam "službovao" godinu dana u Valjevu:

https://www.sk.rs/2014/10/skgk06.html

Only time will tell :) Kad već idemo u off... ja sam protivnik svakog ekstrema, a Anita je jedan od primera jedne strane. Ne možeš na internetu biti umeren izgleda, ili si sa vama ili protiv vas :) Tako je i s tvojima i s njenima da se ne lažemo. Ono što nije lepo to je tvoj hand-picking činjenica koje ti odgovaraju i onda besomučno igranje na tu kartu. Iako se u međuvremenu pojave nove informacije ti ih ignorišeš jer ti ne odgovaraju. To prosto nije objektivno i pokazuje ostrašćenost... a sa ostrašćenošću ne može da se radi. To je kao Miletu (no pun intended) objašnjavati da 5G i Gejc nisu krivi za Koronu... potpuno gubljenje vremena. Ja sam veliki fan igre, prešao sam je bar 10 puta i nema tog leak-a koji će me sprečiti da drugi deo odigram i onda donesem krajnji sud... if it's shit I will not call it gold.

PS:

Smanji(te) te tinejdž pošalice sa Cockmanom, ne priliče nekom toliko matorom :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prihvatiću to iz PS:-a, mada mi se sviđa ta pošalica. :)

Ja bih najviše voleo kao fan igre da nisam u pravu. Prvi ću da odem i kupim igru, day 10, dok ne vidim tačno da li sam u pravu ili ne. Na žalost, mislim da oni leak-ovi nisu tek tako "pušteni" i da se ne odnose na ranu fazu razvoja igre.

"Pregrmeću" i sve te scene koje mi se ne sviđaju ali ... da ne spojlujem opet pošto sam već pisao o tome, onako da igram ne mogu.
 
Poslednja izmena:
Ja znam vise ljudi koji su otkinuli na prvi deo. I koji zeljno iscekuju nastavak. Niko od njih ne zna sta je reddit niti ko je Druckman. Takvi ja mislim cine veci deo potrosaca.
 
Ne treba ti, sem ako nećeš da juriš trofeje pa da te neko navodi na to.

Priča je lepo ispričana i razumljiva.
 
E bre sad :D Nesto no commentary da ne protrcava kroz nivoe ali i da se ne zaludjuje mnogo. Znam da postoje kanali koji se bave playthroughovima ali sam bas slabo gledao pa nemam svog "coveka".
 
Aa nisam razumeo, hvala onda evo sad sam otvorio i vidim da je no commentary. Ovaj cu da gledam!
 
Evo komentara nekoga ko je presao igru.

 
Ja krenuo da ga gledam ali me smorio, nesto se mnogo vrti bez razloga umesto "glatko" da hoda, u'vatila me nesvestica od tog igranja :D

Ja jos nisam krenuo da gledam. Smestio sam u playlistu i sada ceka momenat. Necu da kvarim iskustvo proveravanjem da li je to to :D
 
Meni ovo odlično izgleda. Ovde lik pričao o izazovu i taktikama na većim težinama:
 
Poslednja izmena:
Ja se samo nadam da ce gameplay biti zanimljiviji i da nece biti nosenja merdevina i guranja kontejtera svaki cas.
Grafika, audio, prica i likovi ce sigurno biti odlicni.
 
Ja se samo nadam da ce gameplay biti zanimljiviji i da nece biti nosenja merdevina i guranja kontejtera svaki cas.
Grafika, audio, prica i likovi ce sigurno biti odlicni.

Po svemu viđenom to je sve izbačeno... Eli je mnogo agilnija, skače, pentra se, spušta konopcem :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To mi je najmanji problem bio... ne znam da li sam dva kontejnera, jedne merdevine i dve daske pomerio za celu prošlu igru.
 
Neće oni to pustiti u prodaju bez US, a u US neće skoro. :d

"Spoiler-i" su uvek išli u tag
:d
, nego nekima je smetalo i to. ;)
 
 
Nazad
Vrh Dno