Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Poslednja izmena:
Glupost, izbaci igru digitalno, izadje ih još i jeftinije a cena je svakako full... posle izdaš na disku za kolekcionare
 
Ma pazi da će baš tako nešto da urade za jedan ovakav naslov.
 
Meni je malo falilo da preorderujem. Sad možda uspem da izdržim do verzije za peticu.
 
Glupost, izbaci igru digitalno, izadje ih još i jeftinije a cena je svakako full... posle izdaš na disku za kolekcionare

Sta ce oni koji su odradili fizicki pre-order kopija jer nemaju brz net (ili odmah preprodaju nakon sto je obrnu), sta ce svi veci i manji game shopovi ili e-goods retaileri koji prodaju fizicke kopije?! ne sumnjam da ce da i tu plane znacajna cifra prodatih kopija tj da postoji vec odredjena cifra narucenih diskova...

Nemoj previse maka da stavljas u strudlu... :D
 
da, mislim da ljudi potcenjuju pare koje se obrcu na diskovima
cak i ja koji sam apsolutni pobornik digitalnih igara shvatam da mi je pola igara na diskovima iz raznoraznih razloga, tipa prolazim pored radnje kupim disk da mogu odmah da igram kuci cim stignem, ljudi kupuju drugima igru kao poklon za sta je hiljadu puta prakticniji disk itd.
bilo bi zanimljivo videti statistiku koliko igara se proda na disku a koliko preko sony stora
 
Nadam se da nece biti za ps5, ostace za ps4 ?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ostaje za PS4. Igra je praktično gotova i razlog ovoga je samo proizvodnja i distribucija fizičkih kopija u ovakvim okolnostima.
 
Da čujem teorije, drugi deo videa daje prostora za razne teorije. :D

 
BTW Days Gone je odličan. Pre bih rekao TLoU na steroidima ;)

Igra koja je na papiru delovala kao nesto sto ne bih igrao i posle jedva svarenog pocetka igre (prvih 2 3 sata) ispala mi jedna od najboljih igara prosle godine. Slazem se za TLoU poredjenje i cak u dosta momenata mi je i bila bolja atmosfera i prica. Naravno opet su zanrovski razlicite igre i TLoU je kvalitet za sebe ali u nedostatku i iscekivanju nastavka, DG moze sasvim fino da popuni tu prazninu.
 
Ko ne želi da mu se "spojluje" priča iz TLoU Part II, bolje neka izbegava teme i vesti o njima.

Na netu je pušten gejmplej i ogroman spojler vezan za samu priču, kako se sumnja od nekih zapošljenih koji su u "ratu" sa Naughty Dog-om.
 
Jel uspeo neko da vidi taj gameplay odavde? Brzinski su ga uklonili :(
 
Okačiće ga neko opet to je sigurno. Lično ga ne bih pogledao jer ne želim da kvarim igru spojlerima.
 
Jel uspeo neko da vidi taj gameplay odavde? Brzinski su ga uklonili :(

Ako bas zelis da vidis, da ne linkujem sad, ali stavi filter na Youtube da ti prikaze TLOU2 snimke uploadovane u poslednja 24 casa i sigurno ces naci neki od tih kontroverznih snimaka.
 
Kakvu sam sad spojlercinu odgledao skroz slucajno, mada i ocekivao sam to :smash:
 
Hvala @Gdin_M na poslatom linku. :)

Kao što sam i njemu tamo napisao, ja sad u ovakvoj situaciji sigurno neću kupiti igru čim izađe, čekaću da je uzmem na nekom popustu.

Do tada će izbaciti gotovo sve, čak će se i ovde pisati o igri. Teško da bih odoleo da pogledam ili pročitam nešto o istoj.
 
Ghost of Tsushima se ceka godinama. Gameplay sa e3 je objasnio sa grafikom i dizajnom.
 
Ne zanosi se e3 trejlerima pa cak i onim gameplay jer tu je sve prevudzeno dok finalni produkt u 99% bude losiji
 
Niko nista nije objasnio. Ne sudim dok ne "opipam". Isuvise sam se puta opekao.
 
Kakvu sam sad spojlercinu odgledao skroz slucajno, mada i ocekivao sam to :smash:

Video sam valjda većinu.

Skoro da je sve kako smo i mislili da će da bude. Ja sam omašio u prognozi šta je motiv osvete, doduše bilo je ili ona ili on. :D

Video sam scene gde ima čak i više od onog poljupca što smo videli. Možda ja ovo čak i preskočim, videću za godinu dve kad cena padne ispod proseka.
 
@old_bookmaker

Da da :)
A ne znam, mozda cu i ja da odustanem od day 1 kupovine i da cekam, mozda i za PS5 ko zna.... ne mogu ovo nasilno forsiranje LGBT da svarim, da se razumemo takvi ljudi sta rade u 4 zida mene ne dotice i samo napred nek rokaju :D:D, ali ovo "zapadnjacko" nametanje ove gay kulture kroz igre i filmove pa to me zivcira skroz.. t
 
Situacija na redditu je urnebesna - na boardu sa TLOU1 ljudi se maksimalno ubedjuju da ce sve na kraju ispasti dobro, a na boardu za dvojku ljudi koji su procitali spojlere i proklinju i pljuju NG :d
 
Ja upravo odgledao dosta toga :) Ne kapiram histeriju na redditu i ostalim sajtovima, deluje mi da ce biti odlicna igra kao sto je i prvi deo bio :)
 
Kako kome, I suppose. Ja bih licno pobesneo da sam fan serijala. A vidim da se dosta fanova oseca tako
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno