Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Da malo vratimo postovanje na temu da ne ide sve na generalnoj temi.



Za sad deluje kako treba ali tacno sam znao da ce da prosire krafting sistem na recepte i "budzenja" igraca, meni licno nepotrebno ako su svet i prica vec izradili karaktera koga vodimo, doduse ovde je to izgleda samo na osnovu recepata koje nadje i bilo bi super ako ostane na tome.

Gears 5 recimo ima pametno resenje gde je umesto nadogradnje karaktera sve to prebaceno na dodatne mogucnosti drona, tako da na igracu i dalje ostaje cist skill za rukovanje oruzjem i kretanje terenom.
 
Vidi se i koliko se vreme promenilo, iako možda ne deluje da je bilo toliko drugačije 2013-e.

Sve o čemu pričamo mi je mnogo manje smetalo tada, prosto nije nam još izašlo na nos u tom trenutku. Sada i ne mora to da bude neki prejak primer, ali čim se prepozna namera, smeta.

I ne, nismo primitivci zbog toga, ovo je druga tema skroz. Jednostavno me zabole da se bavim time i u gamingu u svoje slobodno vreme.

Komentari "preskoči igru" tek nemaju smisla, onda ništa ne bi moglo da se komentariše, nego preskoči ili "napravi ti bolje".

Iako mi je to najmanje bitno, tehnički stvarno ne deluje impresivno koliko sam očekivao. Ipak je ovo next gen naslov u odnosu na prethodni, očekivao sam više. Ali imaće tu "rezoluciju" svega živog što nije samo grafika.

Nekako je sve jasnije da je ovo nastavak u pravom smislu reči, zna se šta to podrazumeva danas. A biće dobra igra sigurno, mnogo oni truda ulože, ali eto, kao da nešto fali ovog puta kad nema faktora svežine koji donosi novi IP.

Možda bude bolji utisak kad se lepo igra od samog početka, ovako nabacano nikad ne deluje preterano dobro. I prvi deo su po meni očajno predstavili pre izlaska, nabrajali tipove neprijatelja i razne obične stvari, a tek kad je izašla igra je postalo jasno kakva je celina zapravo.
 
Poslednja izmena:
Ja već vidim ovde izazov - pobiti ljude a da kerovi prežive
 
^
While remaining undetected...

Inace igra nece imati MP, tako da je full SP iskustvo... :)
 
The Last of Us Remastered je 'free game' za PSN+ u oktobru. :)
 
Zašto Eli nosi masku dok se kreće kroz spore? Da li je bilo neko objašnjenje?
 
Al se dize prasina oko ove igre. Jel prvi deo toliko bio dobar?
 
Priča ovako da ti je neko drugi prepriča i nije nešto, ali je u igri stvarno jako dobro ispričana. Svaka čast ovom režiseru i celoj ekipi. Ja se ne sećam kad sam u nekoj igri sa toliko pažnje čitao one isečke dnevnika koje nalazimo po nivoima.
 
Prica je odlicna, i super ispricana, ali je atmosfera ono sto ovu igru izdvaja... bukvalno ne pamtim kad me je neka igra toliko uvukla :)
 
Zbog ove igre ću kupiti PS4, planirao sam da kupim kad je izašao RDR2 ali sam se ohladio, ali zbog TLOU2 kupujem, dođe mi da opet obrnem prvi deo.
 
Izlazak igre je pomeren za 29ti maj.

S obzirom da ne žele rizik nedostatka vremena za poliranje kako bi igra imala Naughty Dog kvalitet, apsolutno ispravna odluka. Vredi je čekati koliko im god treba.
 
Slazem se, rado cu sacekati, pogotovo sto izlazi na moj rodjendan :)
 
Steta sto nisu pomerili jos, pa da igramo na ps5.
 
Steta sto nisu ostavili igru kao lansirni naslov za PS5 kad je vec tako mala razlika u izlasku igre/konzole.
Ali ajde, vodice se time da je bolje sto pre da utrape bazi od sto miliona korisnika koliko ih ima na PS4, nego bazi od par miliona na pocetku PS5.
 
Poslednja izmena:
^
Zar nije identicno bilo i za TloU1, skoro isti scenario kao se ne varam...
 
Meni je sve jedno. Potpuno mi je dalja priča u vezi glavne protagonistkinje nebitna.

Nadam se da će brzo da se krene u akciju, već od chapter-a 2, mada po svoj prilici to neće biti tako.
 
Zbog stanja sa pandemijom, TLoU Part II odložen.
 
:(

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Skroz ima logike da ne forsiraju proizvodnju diskova i kasniju distribuciju sada kada je svet u haosu.

SIE has made the difficult decision to delay the launch of The Last of Us Part II and Marvel's Iron Man VR until further notice. Logistically, the global crisis is preventing us from providing the launch experience our players deserve.
 
Pretpostavljam da ce i FFVII remake i Ghost of Tsushima dobiti isti tretman...Sve ce to da ide na kraj leta, mozda cak i zagaze u jesen.
Not great not terrible, ali to znaci mogu da spaljujem novac na nesto drugo... Taman da isprobam famozni Days Gone (poor man's TLoU) i Death Stranding.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno