Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Nadam se da ce TLOU 2 biti malo otvoreniji od ovih mracnih i oblacnih kadrova koje sam mahom vidjao po trejlerima i plasiranim official gemplejevima.
U kecu sam posebno uzivao igrajuci po danu i lepom vremenu, kojeg je bilo isto malo, pa je i uzitak bio veci kad se "razvedri".
 
..pa kakva bi to bila apokalipsa sa lepim vremenom :p
velveteyes.net_stalker_gif.gif
 
Ajoj, opet ova tema :D

Jel preorderovao neko?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Na razmeni 20 grupa koliko sam prebrojao, 16 punih, u 4 fali gost :)
62640ed46332db9e401a62a1123c4629.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam isto preorder-ovao! :D
Jedva čekam 19ti!!!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako hece neko da radimo share, neka mi se javi u pp...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preorder done! :p
 
Dali čoveku da radi review ali mu ne daju da spominje deo koji traje 12 sati tj. pola igre :trust: A ne radi se samo o spoiler-u.
 
Poslednja izmena:
Pola? Ja naleteo na recenzije gde pominju 30 sati.
To mi zvuci predugo, Uncharted 4 me je smorio jer igra traje skoro duplo duze nego sto bi trebalo.
Ali u takvom svetu zivimo, igra mora da bude dugacka odredjeni broj sati da bi opravdala 60$.
 
Na osnovu svega što sam pročitao od 25-40 sati je prvi playthrough. Zavisi od težine na kojoj se igra i koliko istražuješ...
Ocena porasla na 96, ukupno 44 perfect scores :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E baš to...i ja sam u par navrata poželeo Uncharted 4 da ne traje koliko traje, ali generalno igra je super! Sa druge strane tlou sam igrao na silu i jedva čekao da pređem! Nadam se da će dvojka biti zanimljivija i sa raznovrsnijim neprijateljima!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa to su smesni sati, zelim vise, za 30-40h ni da se zagrejem! :D
 
Pa tako ce i biti.. :D
 
Što se same priče i likova tiče, njihovih odluka i navika, rezonovanja i moralnih normi, nadam se da sve to neće previše ličiti na ovaj naš svet. Ipak bi trebalo da naprave prepoznatljivu razliku od tih 25 godina života u postapokalipsi. Ako razlike bude samo u izgledu okruženja neće ostaviti tako dobar utisak.
 
Dali čoveku da radi review ali mu ne daju da spominje deo koji traje 12 sati tj. pola igre :trust: A ne radi se samo o spoiler-u.

Da, nisu mu dali da spominje i pokazuje delove iz druge polovine igre, kao video materijal je smeo da pokaze samo odredjene deonice. od ~25h nije sme da pokaze 12h od cega kaze da je 10h detour-a u prici/igri sa glavnog zapleta...

Nisam ocekivao javnu kritiku od njega znajuci njegov stil recenziranja (iako adresira probleme, nekada vrlo pazljivo bira recnik tj dosta sugarcoat-uje kako ne bi stao na zulj) i veze Sonijem, ali sam se prijatno iznenadio da je ovog puta izneo misljenje i javnu kritiku sto mu sigurno nece dobro proci kod ND-a i Sonija - tako da respect sa moje strane, pokazao je kicmu za razliku od drugih recenzenta. Metacritic moze slobodno da se okaci macku o rep kao i one rane 5 star recenzije na PS store-u, Sony se trudi ali na kraju you can't polish a turd...

Skoro je radio i recenziju za TLoU1 i moji svojevremeni utisci prilikom prilikom igranja su se poklopili sa njegovim (u vecini slucajeva je isto i sa drugim igrama) - tako da sudeci po ovoj recenziji dovoljan mi je kriterijum da ne odigram igru. Ocigledno da su neke gameplay mehanike ostale iste (problematicne/zaostale u nekim aspektima), a i za pricu je potvrdio da je thrash - tako koja je onda motivacija kupiti i odigrati je...
 
Poslednja izmena:
Ni jednom recenzentu ne verujem toliko da njegovo mišljenje utiče na moju odluku da igram ili ne. Bila ocena 10 ili 1... Days Gone je odličan primer. A ti si odavno odlučio da ne igraš iz potpuno neigračkih razloga i sad je svaka pozitivna recenzija nameštena... pa preko 70 ih je dalo 90+ na Metakritiku. Nisu svi valjda potplaćeni :) I onda nađeš jednog koji kritikuje određene aspekte i to je kanon koga svi treba da se pridržavaju. Uvek će biti različitih mišljenja ali ako je velika većina izuzetno pozitivna to valjda nešto govori. Nećeš igrati, ok rekao si samo 20 puta. Batali onda raspravu na temi i pusti nas koji hoćemo igrati da živimo u zabludi ocene 96 na Metakritiku.
Koliko shvatam ti ni prvim delom nisi oduševljen, bukvalno si zalutao na temu. Razumem da nisi shvatio igru, nisi posvetio dovoljno pažnje, pogrešno si pristupio... pa jedan recenzent je dao 68 prvom delu, jel to znači da je on u pravu ili desetine onih koji su dali 95 i 100.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa to su smesni sati, zelim vise, za 30-40h ni da se zagrejem! :D
Nije to RPG, prvi deo je trebalo oko 20 sati za prvi prelazak. A i ovo im je najduža igra do sada.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@bookmaker...i sâm znaš da ćeš je igrati, toliko baš lud nisi da to ne učiniš. :d Ni meni neće biti D1, ali ne zbog priče, nego eto...i te kako ću je igrati, samo kad dođe na red. Da li je priča ovakva ili onakva, zabole me tuki. Priča je takva kakva jeste, scenario i rasplet je takav kakav je...i ja ću da je odigram takvu kakva je...oni su mi servirali to, znam da njesra nije, i to je najbitnije.
 
Nazad
Vrh Dno