Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Sa sve infuencer-ima, content creator-orima, suvise uticajnim strimerima, svi do jednog potplacenim reviewer-ima, besmislenim hajpovima, keyboard warrior-ima, svi do jednog strucnjacima...
Zivimo vrlo bedan internet period...

...Helios rising...
Slazem se, ne zna se koja je strana gora, ali ja biram ovu hejtersku. Nijedno mesto ne sadrzi toliko neostvarenih zivota kojima se dozvoljava pravo glasa kao internet.

Ovakve user ocene nemaju ni najveci shitovi ikada. A zasto? Zato sto ulaze random ljudi koji je ni ne igraju, lupaju nule i tako crne igru u tom svom nekom zatvorenom svetu. Koliko god los bio leakovani deo nekome, nije razlog da se nule redjaju kao na traci.

A onda procitas da pravi svet funkcionise najnormalnije i igra je najprodavanija.

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sa sve infuencer-ima, content creator-orima, suvise uticajnim strimerima, svi do jednog potplacenim reviewer-ima, besmislenim hajpovima, keyboard warrior-ima, svi do jednog strucnjacima...
Zivimo vrlo bedan internet period...

Igra ima 94 na metacriticu trenutno. Pre izlaska igre je ocena bila 96, od trenutka kada je izasla 86.
Sta ti to govori?
Ako si hejter, da su ocene placene. Ako ti se igra svidja, da su oni koji su kasnije ocenjivali jurili klikove.

Ovakve user ocene nemaju ni najveci shitovi ikada. A zasto? Zato sto ulaze random ljudi koji je ni ne igraju, lupaju nule i tako crne igru u tom svom nekom zatvorenom svetu. Koliko god los bio leakovani deo nekome, nije razlog da se nule redjaju kao na traci.

Zato je Steam sistem dosta bolji, moras da odigras igru da bi mogao da je ocenis.
Ovo je zaista specificna situacija. Imas alt-right ekipu koja tuce niske ocene zbog toga sto je igra lgbt friendly, a imas i dosta onih koji ne mogu da prihvate pricu i osecaju se izdano i zato udaraju niske ocene. Na to mozes da dodas i trolove, jer dosta ljudi uziva u blacenju.

Mene nervira sto je od suma tesko doci do argumentovane diskusije. Ili je igra 10/10 najbolja ikada bez mana, ili nevidjeno djubre.
 
Poslednja izmena:
Igra je imala potencijala ali je podbacila žestoko. Džaba im vrhunski prikaz apokalipse i da se naježiš realno divljaštvo i nasilje kad su priču toliko razvodnili maltene do bljutavosti. Već drugi dan ne mogu da se nateram da nastavim.

I to je ok. Evo ja cu zato sa uzivanjem da nastavim gde sam stao sinoc
 
Pricam uopsteno, ne samo za ovu igru.

...Helios rising...
 
Igra je imala potencijala ali je podbacila žestoko. Džaba im vrhunski prikaz apokalipse i da se naježiš realno divljaštvo i nasilje kad su priču toliko razvodnili maltene do bljutavosti. Već drugi dan ne mogu da se nateram da nastavim.
Dokle si stigao, stavi u spojler :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Igra ima 94 na metacriticu trenutno. Pre izlaska igre je ocena bila 96, od trenutka kada je izasla 86.
Sta ti to govori?
Ako si hejter, da su ocene placene. Ako ti se igra svidja, da su oni koji su kasnije ocenjivali jurili klikove.



Zato je Steam sistem dosta bolji, moras da odigras igru da bi mogao da je ocenis.
Ovo je zaista specificna situacija. Imas alt-right ekipu koja tuce niske ocene zbog toga sto je igra lgbt friendly, a imas i dosta onih koji ne mogu da prihvate pricu i osecaju se izdano i zato udaraju niske ocene. Na to mozes da dodas i trolove, jer dosta ljudi uziva u blacenju.

Mene nervira sto je od suma tesko doci do argumentovane diskusije. Ili je igra 10/10 najbolja ikada bez mana, ili nevidjeno djubre.

Metacritic user score sekcija ti je kao Facebook komentari na bilo koju temu... nema apsolutno nikakve šanse ni za normalnu ni za argumentovanu diskusiju :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Za prodaju igre je zasluzan prvi deo , mislim da je ovo kraj ove fransizme, ovo pisem kao fan prvog dela.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Dokle si stigao, stavi u spojler :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Stigao opet do nekog flešbeka sa Abijem i Ovenom, a jedva sam i prošli preživeo..
*mjau**mjau**mjau*, taman se malo na pet minuta uživim u zlokobnu hororičnu atmosferu, i opet tras flešbek gnjavaže po 20 min. :mad:. Bolje da su napravili sinematike pa da možeš da prekineš i skratiš priču.
 
... kako samo ugnjaviše sa Abijem i Ovenom, baš mučno postalo. Batalio igranje za večeras.

Stigao opet do nekog flešbeka sa Abijem i Ovenom, a jedva sam i prošli preživeo.


Cek, jel namerno ili greskom pises

"sa Abijem" u muskom rodu? (umesto "sa Abby/Abi/Ebi i Ovenom")

Stavih spoiler za svaki slucaj, ako u igri postoji i takvo "iznenadjenje".
 
Poslednja izmena:
Ne postoji takvo iznenađenje :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne treba spoileri jer iz igre ne znas da li je abby musko ili zensko , ja licno bi rekao da je musko zbog njenog izgleda kada je naga ali developeri kazu drugacije.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kao što napisah, to joj tepam. Teško mi da onakvu ubilačku mašinu zovem Abi.:d
 
Ne treba spoileri jer iz igre ne znas da li je abby musko ili zensko , ja licno bi rekao da je musko zbog njenog izgleda kada je naga ali developeri kazu drugacije.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Kad nisi igrao naravno da ne znaš :) Vrlo je jasno al ok, svakom svoje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Arheolog, si primio odgovor?

Evo još jednom u spoiler, nisam primio verifikaciju da je poslata poruka
Ja joj tako tepam, nemam srca da onakvu ubilačku mašinu zovem Abi.

Znam koja je svrha tih flešbekova, i tu mi je zapravo najveći problem priče. Motiv osvete u ovakvom okruženju ne možeš da razvodnjavaš. Osveta mora da bude njihov usud, da ih nagriza i razara iznutra sve dok ne izgube ono kvalitetno ljudsko u sebi. Kao što su nam maestralno dočarali razaranje istrule civilizacije, tako bi morali da pratimo i njihovo totalno razaranje duha.
Umesto toga dobili smo neko pravdanje i objašnjavanje .. koje će na kraju verovatno doneti katarzu, uzdizanje duše i mir svima. Skroz suprotno od onog što bi trebalo da bude.

Iskreno, retko loše razrađen motiv osvete, nedostojno prvog dela. Nadam se da grešim za kraj,ali po načinu pripovedanja ne vidim drugačiji ishod.
 
Poslednja izmena:
Kad nisi igrao naravno da ne znaš :) Vrlo je jasno al ok, svakom svoje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Izvini ali ti nisi bas nepristrasan u ovoj prici jer si bio napaljen do daske na igru i pre nego sto je izasla, ja ne bih ni bio na ovoj temi da nisam fan prvog dela i da nisam totalno razocaran drugim delom. Scenu kada vide ostali svatice na sta sam mislio.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Izvini ali ti nisi bas nepristrasan u ovoj prici jer si bio napaljen do daske na igru i pre nego sto je izasla, ja ne bih ni bio na ovoj temi da nisam fan prvog dela i da nisam totalno razocaran drugim delom. Scenu kada vide ostali svatice na sta sam mislio.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Ok, ima još scena koje jasno pokazuju. Al pošto sam pristrasan nek proceni svako za sebe :) Ta priča je bila kad su bili leakovi i vidim još se drži... kudos.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Presao igru danas, po meni vredi sve pare. Jedino sto ako uporedim sa prvom igrom je da je zbog L1 (dodge) i prone i boljih kontrola sada dosta laksa. Secam se da sam se vise mucio sa prvom igrom ili se bar ja tako secam. Sa kojom god da igram od njih dve, osecam se superiorno u odnosu na protivnike. Nisam skoro uopste igrao stealth ni sa Eli, ni sa Ebi, odmah je bilo kako koga vidim on popije zrno u glavu i ostale stvarcice iz arsenala. One poslednje sekcije sa Ebi na brodu i u bolnici su zbog atmosfere delovale poput Resident Evil-a :) Grafika je zaista neverovatna, ovo je igra gde sam napravio ubedljivo najvise screenshotova, Takvo bogatstvo produkcije, bar po meni dosad nije vidjeno. Ocekivao bi nekad da bar u nekoj sobi bude neki komad namestaja ili predmeta skromnije odradjen, nope. Gde god pogledas vidi se mnostvo detalja, sitnica koje ni ne stignes da vidis. U pojedinim momentima sam osecao kao da upravljam sa nekim CGI filmom a ne sa igrom sa konzole.

Sto se tice kritika, ovo ono, nisam sve to pratio niti se udubljivao, mislim da je dobro sto su rizikovali sa pricom koja se mnogima nece svideti nego da su bezbedno isli na "more of the same" TLOU samo sa lepsom grafikom. Ovo nije leprsavi Uncharted vec ozbiljnija igra koja se desava u brutalnom, divljackom svetu. Sad, da li su omanuli sa nekim elementima price... nemam pojma, mislim da je i prica ok, mozda su neki delovi mogli da budu malo kraci ali ne nesto previse. Na kraju voleo bih da vidim neki dodatni DLC, kao sto su uradili za prvu igru.

EDIT: E da... a gde je fucken MULTIPLAYER? E, to im je veliki minus.
 
Poslednja izmena:
Ludi gledam neke youtubere imaju srpsko hrvatski prevod kod mene nema taj prevod. ima neki nacin kako da napravim na nasem jeziku ?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ludi gledam neke youtubere imaju srpsko hrvatski prevod kod mene nema taj prevod. ima neki nacin kako da napravim na nasem jeziku ?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Ako si kupio na US store onda nema. Oni imaju evropsku verziju igre

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Presao igru danas, po meni vredi sve pare. Jedino sto ako uporedim sa prvom igrom je da je zbog L1 (dodge) i prone i boljih kontrola sada dosta laksa. Secam se da sam se vise mucio sa prvom igrom ili se bar ja tako secam. Sa kojom god da igram od njih dve, osecam se superiorno u odnosu na protivnike. Nisam skoro uopste igrao stealth ni sa Eli, ni sa Ebi, odmah je bilo kako koga vidim on popije zrno u glavu i ostale stvarcice iz arsenala. One poslednje sekcije sa Ebi na brodu i u bolnici su zbog atmosfere delovale poput Resident Evil-a :) Grafika je zaista neverovatna, ovo je igra gde sam napravio ubedljivo najvise screenshotova, Takvo bogatstvo produkcije, bar po meni dosad nije vidjeno. Ocekivao bi nekad da bar u nekoj sobi bude neki komad namestaja ili predmeta skromnije odradjen, nope. Gde god pogledas vidi se mnostvo detalja, sitnica koje ni ne stignes da vidis. U pojedinim momentima sam osecao kao da upravljam sa nekim CGI filmom a ne sa igrom sa konzole.

Sto se tice kritika, ovo ono, nisam sve to pratio niti se udubljivao, mislim da je dobro sto su rizikovali sa pricom koja se mnogima nece svideti nego da su bezbedno isli na "more of the same" TLOU samo sa lepsom grafikom. Ovo nije leprsavi Uncharted vec ozbiljnija igra koja se desava u brutalnom, divljackom svetu. Sad, da li su omanuli sa nekim elementima price... nemam pojma, mislim da je i prica ok, mozda su neki delovi mogli da budu malo kraci ali ne nesto previse. Na kraju voleo bih da vidim neki dodatni DLC, kao sto su uradili za prvu igru.

EDIT: E da... a gde je fucken MULTIPLAYER? E, to im je veliki minus.

Igrama kao sto je ova i Rdr 2 npr, ni najmanje nije potreban multiplejer. Slazem se sa ostalim gore napisanim
 
Igrama kao sto je ova i Rdr 2 npr, ni najmanje nije potreban multiplejer. Slazem se sa ostalim gore napisanim
Delim misljenje za multiplejer, besmislen je u 90% slucajeva kada su singleplay igre u pitanju. Narocito ovde ne vidim nacin da bude iole dobar.

TLOU2 mi je i dalje bas odlican, u Sijetlu sam sada i dosta vremena trosim na loot i istrazivanje. Pretrkeljisao sam bukvalno svaku zgradu. Sada sam u delu kada pocinjem da imam i ljudske protivnike i svidja mi se sto je sa njima stil borbe vise Uncharted fazon uz upotrebu gedzeta ovih sto kraftujes u hodu. Mnogo su upotrebljiviji nego u prvom delu igre, a taman je dobro izbalansirana kolicina rokanja nakon sunjanja s clickerima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Čisto da se upišem da sam i ja prešao igru i tek mi sad nije jasno čemu onoliko dizanje frke pred release. Nisam gledao tad trailere i svašta sam pomišljao, hteo od preordera da odustanem i hvala bogu što nisam. Jedna od boljih PS4 igara :)
 
Po prvi put u životu sam pre-orderovao igru. U pitanju je specijalno izdanje. Imala su neka 2 pre-order bonusa za metkiće i trening knjižica za crafting, čini mi se. 6 avatara za PSN, muzika. Plus knjiga, sa lepim ilustracijama, milina.
Što se tiče igre, fantastično. Neverovatno dobro je pogođena ta "želja za osvetom." Kad kažem želja za osvetom, mislim na tišinu Sijetl, prvi dan. Ne potpunu, ali vidi se Elin bes i želja da to što pre obavi! Koherentno skroz! Likovi su odlični! I novi likovi su mi se svideli, solidno su razrađeni, pamtljivi i gledljivi. Tu mi je neverovatno da neko pljuje kako su novi likovi jednodimenzionalni, yet, veličaju recimo Bila iz prvog dela (koji je meni odličan btw) koji se pamti po tome što priča sam sa sobom i što je neki miks ludaka i kul lika, na neki uvrnuti način. Gameplay je odličan, igrao sam na moderate i prešao za 24h i 58min. Mislim da je bilo prelako na toj težini, pa sam odmah krenuo new game +, da vidimo kakva je hard težina, a i da probamo platinum da uzmemo. Gitara je fenomenalna, šteta što ne mogu nijednu krštenu pesmu da odsviram :( ali eto, smišlja Eli neke njene. Flešbekovi su meni lično, srž, duša i suština ove igre. Mogu slobodno da kažem da su mi to omiljeni segmenti, a Apolo 11 momenat kao i to što je Džoel počeo da čita comics koje čita Eli su fenomenalni. Mogao bih do sutra. Uglavnom, svim srcem i dušom volim ovu igretinu. Ne mogu da odvajam keca i Part II, koji se ne zove džabe Part II. Ne 2, nego Part II. Narativno direktna posledica kraja prvog dela. Neverovatno. Oni super heroji kartice su odlični, takođe, a što se tiče notes Borisova priča mi je najzanimljivija i neke likuše koja je one na brodu krknula. Ebina strana priče fantastično odrađena. Ne mogu da kažem da sam je obožavao, bila mi je okej i razumeo sam njen postupak. Gameplay unapređen, dodge nekako daje neku novu dinamiku i osvežava igricu, kao i prone. Iskren da budem, razmišljao sam o kraju dosta dugo nakon završetka i doneo sam neki svoj sud. Igrica je o potisnutom besu koji je eskalirao kada se desilo to što se desilo (nisam siguran za spojleri). Eli je besna jer nije oprostila. Nije ni imala vremena. Nije mogla u potpunosti da razume tu odluku iz prve igre. Jer je bila sebična, isto kao i osoba koju nije mogla da razume. Abby joj je uzela tu osobu, ali i šansu da proba da se pomiri sa tim, da oprosti na prirodan način. Eli je to svim srcem žarko želela, ali to razumevanje i oprost u svom srcu nije mogla da nađe. Ali je shvatila da je ta osoba dobila, u suštini, šta je zaslužila i oprostila je toj osobi. Mislim da je Eli konačno na kraju igre, mogla da razume i Ebi i tu osobu. I zato je kraj takav kakav je. Znala je da je ta osoba to zaslužila, pomirila se sa tim i oprostila. Jer ljudski je praštati i izađi van sebe ponekad. Drugi ljudi brinu za vas i vole vas. To je poenta. I Eli je to shvatila. Pomešane emocije, mržnja, bes, bol ali i ljubav, koja je pobedila na kraju. Eli se pomirila sa tim što se desilo. And she moved on.
9.5/10
Kakva igretina! Šteta što ipak nije tipično, ziheraški ispričana (sarkastični smeh) da bi se zvala remek delom! Igrica ima vrlo malo nedostataka ali je popljuvana kao da je najveće smeće svih vremena. Velika šteta. Za mene GOTY! Izvinite na ovoliko dugačkom odgovoru, oduševljen sam igrom!
 
Poslednja izmena od urednika:
Presao i ja danas, nisam zurio. Nisam ni sumnjao da je igra vrhunska, krece se na platinu. :p
 
Ovaj je valjda kompetentan. Ne razumem se u te "tjubere". :D

Spoiler alert!

 
Presao! Uff, jedva da budem iskren.

OK. svi znamo da su grafika, animacije i zvuk vrhunski i da je sve to na nivou Holivudske produkcije (iako graficki prilicno downgrade-ovano u odnosu na one prve gameplay trejlere). Super horor atmosfera, vrhunski jump scare momenti gde sam se dosta puta zeledio od straha, tako da svaka cast na tome. Dobre stvari su i to sto su nivoi dosta veci i moze prilicno da se istrazuje, narocito ako ne koristite "quest marker". Super je i onaj kontrast mod za skupljanje skrivenih predmeta, ako neko hoce time da se bavi kada predje igru, ja nisam koristio. Gameplay je obogace time sto Eli sada moze da skace, moze da puzi i ono sto mi je super leglo je razbijanje prozora. :) Tako da su to stvari koje daju dosta dinamicniji pristup borbi i raznolikost. Napucavanje je vrhunsko, bas je brutalno narocito headshotovi i kada koristite sacmaricu, mnogi su to vec pomenuli ovde, ali stvarno je mocno, mislim da takvu makljazu nisam igrao jos od Soldier of Fortune-a.

Sto se price tice tu je stvar drugacija. Igra pocinje jako, dinamicno i zaista obecava - pisao sam neke utiske ovde kada sam krenuo da igram, ali kako vrijeme odmice i kako se blizi kraj, prica se sve vise i vise razvodnjava. Previse flesbekova, narocito pred kraj gde skoro deluje kao parodija i bilo mi je smesno kada sam igrao flesbek unutar flesbeka, pomislio sam "sta je ovo Inception bog te". Igra mi je postala toliko dosadna kada su krenuli sa tim secanjima. Ok ima to sve smisla, ali su bas preterali sa tim. Ocekivao sam da ce to trajati dosta krace ali covece kao da sam krenuo drugu igru da igram iz pocetka, pa sve nanovo sakupljanje upgrade-a i svega ostalog sto sam radio prethodnih 20h! Zaista sam ocekivao da ce sve to trajati taman toliko da se ne zaboravi tacka gde sam stao, ali ne igra je totalno izgubila "pejsing" i razvukla se kao zvaka na nekim nepotrebnim poljima. Jasno mi je sta su hteli da postignu, ali je efekat bio previse izvestacen i napadan. Jedina dobra stvar je sekvenca u bolnici, to kida! Ok sve se to zavrsi, ali ne lezi vraze opet odugovlacenje, bukvalno sam uzvikivao "hoce li vise ovo mucenje da prestane, Ima li ova igra kraj". Pa tako sam u jednom trenutku imao osecaj kao da igram Last of Us Part 3.

Ne znam, prilicno sam razocaran i izmoren. Sve je vrhunski krenulo, bas onaj dobar osecaj kao u prvom Last of Us ali pred kraj sve nekako to prestaje da biva.

Ljudi jedva sam presao, koji smor. Trenutak kada se Eli konacno susretne sa Ebi od tada sve nekako pada u vodu, jer se razvuklo u nedogled. Ok jasno mi je bilo da cemo da igramo sa njom i cim je krenuo taj prvi flesbek ocekivao sam da ce to da traje nekih sat, sat ipo i to je to, ali ne. Ispalo je na kraju da sam skoro pola igre igrao sa Ebi. Sto je previse. Jasno mi je sta su hteli da postignu, da stvari sagledamo iz njenog ugla i da je bolje upoznamo, da shvatimo zasto je sve to uradila i koliko je ona zapravo nezna i osecajna cak i razumnija osoba od Eli. Ali toliko in the face momenata, poput onog psa kojeg Eli ubije a onda kod Ebi vidimo da je on dobrica i mazi se sa decom, pa se onda igra sa igrackom, pa mu ona klinka baci igracku da donese nazad... au brate ok shvatili smo. Pa onda scene sa plasticnim lukom i strelom tu sam pregorio, i prenemaganja sa onim njenim deckom, sve te sekvence su previse dosadne i predugo traju dijalozi, previse pauze i drame. Ne znam, ali su mi ti momenti bili pateticni, na primer Eli ima ona secanja sa Dzoulom kada idu u park sa dinosaurusima i svemirskom kapsulom, to je zaista kul ali ono posle "ako moze Eli onda moze i Ebi da ima takve kul momente", pa su ubacili onaj akvarijum gde ide sa deckom, pa ono kao Eli isto ulazi i onda scena umesto dinosaurusa veliki kit i obavezno ona nezna muzika - taj deo mi je bio bas patetican.

Kul mi je taj momenat sto je spasila ono dvoje klinaca iz sela, ali je nekako sve to bilo prenapucano, rat covece! Sve je toliko odvuklo fokus sa glavne price da se skoro pa izgubio smisao iste. Preduggo je sve to trajalo i bacilo senku na glavni dogadjaj, kao da sam drugu igru igrao skroz.

Onda pitanje osvete je poljuljano, jer kada gledamo iz Ebine perspektive koliko je vremena proslo i da se ona maltene ohladila, da ne razmislja uopste od tome, da je prilicno normalna i razumna, cak je i zaljubljena u Ovena i ona nekako odjednom postaje besna i nenormalna, narocito kada vidimo kako je i na koji nacin ubila Dzoula. Previse je to - taj osecaj mrznje i besa nije ekvivalentno ispoljen. Ispada daje taj Dzoul njenog oca i svu njenu familiju mucio i na najmorbidniji nacin ih ubio, u najgorim mukama da umru i to sve pred njenim ocima. E to bi bila onda njena ekvivalentna reakcija da uzme prvo sacmaricu da mu odvali nogu pa onda golfersku palicu i da ga bije mucki dugo vremena i na kraju da mu prospe mozak a to sve da gleda Eli. Pa mislim, kakva je to transformacija iz onako divne i nezne osobe. To mi se nikako nije svidelo. I neka sve to, nego na kraju kada Eli ubije sve njene prijatelje, devojku koja je bila trudna i coveka u kojeg je bila zaljubljena ona se sazali na nju! Ja nisam mogao da vjerujem! Koje nje5ra.
A Eli je prica za sebe, izmasakrira sve zivo i onda joj je reakcija na ubistvo trudne zene sokantna, devojka upadne u agoniju zbog toga.

I onda epilog, ok ova je prezivela i sve je lepo i bajno. Trenutak kada treba one ovcice da skupi u stalu i kada krene da zamislja kako je to sve san, pojavljuje joj se Dzoul izmasakriran, brateeee pa to je bio vrhunski trenutak da se ona probudi u lokvi krvi gde ova klinka lezi mrtva. Mozda da su tu zavrsili igru, e pa onda da krene u faking Kaliforniju da ovoj konacno 'ebe kevu u LOU Part 3. Ali ne, oni su morali da tu pricu o osveti uguraju u ovu igru i to je to, kao da su vec spremili scenario za Netflix seriju pa su morali sve ovde da strpaju.
Onda posle toga sledi scena gde dolazi Dzoulov brat gde trazi od Eli da ide u kaliforniju da ubije Ebi, a ono proslo vrijeme i vrijeme covece, ljudi iskulirali, ona se skucila ima porodicu, krenula da zivi koliko toliko normalan zivot ( da podsetim Ebi ih je sve pustila zive i postedela ih iako nije morala), ova dalabu se pojavljuje i trazi od nje da ide u osvetu!!! Koja nebuloza. I jos veca sto je Eli pristala i u sred noci se iskrala i otisla sa kraja na kraj drzave da prolazi pored raznih zombija i svakakvih ludila i nedaca koje potencijalno mogu da je snadju samo ako izadje iz dvorista a ne da ide negde u pizdu materinu, najdalje gde je ikad do sad isla da nadje Ebi i to samo na osnovu nekih glasina. O BOZE!!!
Tu sam tek imao osecaj da igram Last of Us part 3.


Trenutak kada dodje kod Ebi na plazi, gde ova stoji zavezana za stub, je OK. dobro je sto je oslobodila, meni je zaista bilo zao Ebi u tom trenutku i da sam je samo tu vidio, a da pri tom nisam morao da igram kroz sve one pateticne momente u flesbekovima da bih shvatio koliko je ona ipak dobra osoba, sazalio bih se na nju i shvatio bih da Eli ipak ima razuma. E onda, opet se suludoj Eli javi fleska Dzoula na milisekundu i ona tu odluci da ovoj 'ebe majku. Ufff ajde zavrsavajte vise sa ovom torturom, to su bile moje misli. :)

Tako da ljudi moji, ovo je bilo mucenje da zavrsim. Ako je Dark Souls skill based igra gde treba da imate jako dobre reflekse i paznju, onda je ovo igra gde treba da imate jako debele zivce samo da zavrsite igru. :D

Kec je ipak za klasu bolji.
 
Poslednja izmena:
Moram da postavim pitanje, ne igram igru (nemam PS) ali po malo gledam na YT (ovo mi ispade kao serija :d )

Jel Eli na kraju ubije Ebi ili ne?

Nemam živaca više da gledam po netu.
 
Nazad
Vrh Dno