Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Kako izgledaju fajtovi sa bloaterima na tim tezim nivoima? Meni i na normal municija umela da bude knap.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Juče gledao klip gde lik ide u klinc sa bloaterima, svaka mu čast!

Ellie sa nožem na bloatera... eskiviranje samo tako. [emoji16]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Zvuci kao soulsborne :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uživam gledajući te klipove, agresivno prelaženje... samo prste headshot-ovi!

I onda shvatim koliki sam ja laik! [emoji28]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kako izgledaju fajtovi sa bloaterima na tim tezim nivoima? Meni i na normal municija umela da bude knap.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Nema rasipanja municije, stealth što više i apsolutno ocd level pretrage za resursima :D Postaraš se da imaš barem jedan Molotov i jednu minu i sačmare nekoliko metaka... a i pred bitku sa bloaterom kad ideš prema akvarijumu dobiješ nešto resursa. Meni su najteže bile dve bitke sa po dva Šamblera kad ih srećeš u kratkom intervalu u tunelima podzemne železnice a municije jednostavno nema

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pa ima i ona prepuna kuca svega kad ides sa Ellie u jednoj od poslednjih misija. Bas sam to imao na umu kad sam pitao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa ima i ona prepuna kuca svega kad ides sa Ellie u jednoj od poslednjih misija. Bas sam to imao na umu kad sam pitao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
To može da se steltom izbegne i realno je preporučljivo :) Misliš na Abby i sekvencu u hotelu? Ne mogu da povežem koja je to sa Ellie sekvenca pred kraj...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Vrv misli na onu kada sa krova udjes u kuću... dva bloatera i imaju valjda oni seeker-i ili kako se zovu.
A pre ulaska u kuću na krovu imaš jednog clickera.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Vrv misli na onu kada sa krova udjes u kuću... dva bloatera i imaju valjda oni seeker-i ili kako se zovu.
A pre ulaska u kuću na krovu imaš jednog clickera.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Aha, to su Šembleri... to me zbunilo :) Oni su ipak lakši od bloatera... a njih dva bi bilo baš problem.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Da, na to sam mislio. :) Ubih se od akcije da ocistim sve, a zapravo je moglo da se zbrise kao ovaj lik.

https://youtu.be/z1OESz4zpLs?t=71421

edit: izvinjavam se sto nisam pisao kao spoilers, ne umem to da uradim
 
Poslednja izmena:
Nema rasipanja municije, stealth što više i apsolutno ocd level pretrage za resursima :D Postaraš se da imaš barem jedan Molotov i jednu minu i sačmare nekoliko metaka... a i pred bitku sa bloaterom kad ideš prema akvarijumu dobiješ nešto resursa. Meni su najteže bile dve bitke sa po dva Šamblera kad ih srećeš u kratkom intervalu u tunelima podzemne železnice a municije jednostavno nema

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

+1 E upravo to. Mora da se bude OCD sa pretragom za resursima apsolutno:) I ili Molotov u slucaju Ellie ili Pipe bom u slucaju Abby da se ima i sacmara Kod Ellie ili onaj heavy revolver kod Abby da se ima po koji metak uvek. A i da bi se uzeo platinum mora sve da se cisti od neprijatelja da bi se tragalo za ostalim,ne moze da se bezi i prelazi, pa bude jos teze.
 
Directed by Neil Druckmann
0703549631d81fcd732e42abb03e20ff.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Omasena poenta. Prvo sto nisu isti gubici sa slike i u igri, drugo, pricu ne cini samo poenta vec citavo putovanje do samog zakljucka. Ljudi bas vole da pojednostave stvari da bi hejtovali ili trolovali
 
Brutalan edit prepun spojlera

 
Poslednja izmena:
Zavrsih igru. Na stranu prica, razne politicke (ne)korektnosti/gluposti koje se provlace kroz istu, igra je vrhunska, grafika prelepa. Za svaku pohvalu je sta su uspeli da izvuku iz ove generacije konzola.
Jedva cekam da vidim kako ce izgledati ekskluzive na petici. [emoji4]
 
+1

Poslednja bas VAU igra koju sam presao na ps4. Pracena Tsushimom i Creaks (Amanita Studio, radili Machinarium), ni blizu utisak.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zavrsih igru. Na stranu prica, razne politicke (ne)korektnosti/gluposti koje se provlace kroz istu, igra je vrhunska, grafika prelepa. Za svaku pohvalu je sta su uspeli da izvuku iz ove generacije konzola.
Jedva cekam da vidim kako ce izgledati ekskluzive na petici. [emoji4]
Ja čekam kako će Last od Us 2 da izgleda :) Verujem da će vrlo brzo neki next gen pač...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
FENOMENALNA igra 10/10! Ovi sto tvrde da je druga polovina losija nemaju pojma o cemu pricaju. Bas tada krece najbolji dio i najnapetiji trenuci. Zvuk, atmosfera i surround efekti su jednostavno jezivi i jedno 50 puta sam se bukvalno trzao i izbegavo udarce/napade. Posebno igranje kasno u noc sa active noise canceling slusalicama (Harman Kardon Fly Anc). HDR i kontrast lampe/mraka je fantastican na 65" Sony ZD9. Gluma i facijalna animacija prevazilazi Uncanny valley.

Jednostavno, remek delo. Way to go Naughty Dog! :happy:

PS Igrajte sve stavke na Hard, Normal je prelagano.

PS2 E da, trebalo mi je 50 sati. Uz dosta slikanja i zavirivanja u svaki kutak i buljenja u pejzaz. :)
 
Poslednja izmena:
Pusti ti ove što nemaju pojma nego koju veš mašinu i bojler imaš?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pusti ti ove što nemaju pojma nego koju veš mašinu i bojler imaš?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Jako bitna stavka. Zasto? Pa Dolby Atmos na mobilnom telefonu nije isto sto i na dobrom 5.2.4 Home Theater sistemu. Na primer los film moza da bude i te kako zabavan u 3D Blu ray formatu. Itd. TV sa HDR nalepnicom neznaci da ima HDR. Posebno PC monitori (u 99% slucajeva placas nalepnicu a ne HDR). Mora imati najmanje 800 nita da bi primetio razliku. Sony ZD9 ima 1800 nits tako da razlika sa i bez HDR je nebo i zemlja. Elem, ovi sto i dalje tvrde da drugi deo nevalja neznaju o cemu pricaju tj. nemaju pojma. :)

PS Bojler nemam (topla ide kroz cesmu). Ves masinu takodje nemam vec perem u podrumu u zajednickom veseraju. Kako kod vas? :)
 
Onako. Siba me malo dijareja od gastarbajterskog pametovanja. A i sta mi ovde znamo o igrama... Tu si ti da presudis sta kome valja.

P.S. Nema potrebe da citiras post ispod kog pises.

P.S.2 Krs film nikakva high tech mrsomudjenja ne pretvaraju u zabavan.
 
Poslednja izmena:
Onako. Siba me malo dijareja od gastarbajterskog pametovanja. A i sta mi ovde znamo o igrama... Tu si ti da presudis sta kome valja.

P.S. Nema potrebe da citiras post ispod kog pises.

P.S.2 Krs film nikakva high tech mrsomudjenja ne pretvaraju u zabavan.

Moje subjektivno misljenje. Naravno, moze biti 100% netacno, sam dodji do svog zakljucka. Uz malo sale, sta se pecas odma? :)

PS Tako naviko. ;)

PS2 Slazem se, recimo 99% Marvel filmova je sund za, realno maloumne. Cast izuzecima kao npr. Christopher Nolan. Ali neznaci da nemogu biti zabavni u 3D Blu ray formatu. ,)
 
@A1200

Seres pa se mazes sto bi rekla baba
 
I ja sam je pre par dana završio, a igrao sam od kada je izašla.

ND igre samo tako mogu i igrati, jer ubija u pojam predvidljivi i dosadni AI. Pa tako upalim sat-dva preko vikenda. :)

Po meni ovo je najbolji i najkvalitetniji ND naslov do sada. Priča je kvalitetna, likovi drže pažnju, lvl dizajn je vrhunski. Osećaj napucavanje takođe, možda i prvi put da su ga uboli baš kako treba.

Još kad bi ih neko naučio kako da napišu AI... Kao i uvek, to razbijaju filmskim i akcionim scenama, ali moraju poraditi i na suštini...
 
Nazad
Vrh Dno