Šta je novo?

Dilema oko telefona

Vaske75

Cenjen
Učlanjen(a)
21.04.2011
Poruke
412
Poena
180
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Athlon(tm) X4 750K Quad Core Processor 3.40 GHz
RAM
2x 4gb
GPU
Radeon 7700
Storage
SSD 120 GB, HDD 1TB
Ostale periferije
XBOX SERIES S
Tablet
Nokia T20
Mobilni telefon
Xiaomi 12
Pametni uređaji
Honor 6 narukvica
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav svima!!!
Uskoro mi u vipu istice ugovor.
Trenutno koristim s3 neo telefon sa kojim sam vrlo zadovoljan.
Posto obnavljam ugovor uz Nova 3 paket..dvoumim se izmedju par modela telefona.
To su p9 lite..j7 2016...J5 2016.i Htc Desire 825..znaci sa pretplatom u plus otplatom telefona xa sve bude okvirno oko 2500 din ne vise.
Konkretno zanima me vase misljenje sta izabrati od ponudjenog ili eventualno neki drugi vas predlog.
Hvala unapred na odgovorima i sugestijama.
 
huawei p9 lite је најбољи од понуђених.
А ако си навикао на самсунг и задовољан си са тим што сада имаш, слободно можеш узети и ј7 2016. Врло добар телефон, такође.
 
Bench je uradio recenziju j7 ja mislim bas danas.
Nema automatski brightness, nema svetlence za notifikacije i ako ti nesto znaci nema fingerprint senzor koji ces naci na p9 lite.
Meni licno su auto brightness i svetlence za notifikacije jako lepe stvari. J7 ima bolju kameru samo koliko sam shvatio.

Ako je ovo taj htc:
http://m.gsmarena.com/htc_desire_825-7942.php
On nema sta da trazi pored j7 i p9 lite.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
lično iz iskustva mislim da je p9 najbolji izbor jer me je huawei kao brend iznenadio. give it a try
 
Takodje glas za P9l, ali ako si navikao na Samsung, ni A5 2016 nije loš, malcice skuplji, a odlično se pokazao u praksi po pitanju baterije...a verujem da je bolji od J7. Ipak, p9l je noviji, i dobiće Nougat za razliku od A5 za koji nisam siguran. Od tog HTCa bih bežao...


Mi MAX
 
Zadnji HTC mi je bio 610 I rekao sam nikad vise HTC ako nemamvpara za skupe modele,a za te pare koje bi dao za HTC ima puno da se kupi. Sad sam na P9Lite odlicna masina. Sve mi je na njemu leglo kako treba.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Hvala svima na savetima i odgovorima..nisam rob samsunga..vidim po svemu da je p9 lite najbolji izbor po svemu navedenom.
Tako da dileme vise nema.
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno