Šta je novo?

ecoPayz

blastoise

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruke
2,517
Poena
255
S' obzirom na nedavna desavanja oko Master kartica sa Skrill-a i Neteller-a zanima me da li je neko koristi usluge ecoPayz sistema?

Ako neko koristi bilo bi dobro da nam prenese svoja iskustva oko provizije i konverzija.

https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/

At this point, there are no indications from MasterCard right now that ecoPayz has to stop issuing cards, but of course we cannot guarantee that there will be no changes in the future. To make sure you are still eligible for an ecoPayz MasterCard, you should sign up as soon as possible and order your card.
 
Ja sam se registrovao pre neki dan, i vec sam porucio karticu. Registracija brza I laka, kao I verifikacija naloga. Jedino smaranje oko verifikacije naloga je to sto pored slike dokumenta, traze I obavezno sliku nekog komunalnog racuna. Ja sam srecom imao pri ruci racun od MTS-a koji su bez problema prihvatili I za manje od 24h mi verifikovali nalog. Odmah sam porucio I EcoCard mastercard karticu koja je za razliku od skrilla I netellera ovde potpuno besplatna! E sad, za dalje, videcemo.. Provizije su slicne kao kod skrilla I netellera, ali je konverzija manja, 2.99%
 
Super :) Pretpostavljam da ako ima jos registrovanih sa foruma da su svi sveze registrovani zbog ove promene, jer svi su koristili pomenute popularnije servise.
 
Kartica poslata 1.12 stigla danas ako vam ne stigne gledajte pored sanduceta jer meni je tu postar ostavio i ako je prezime bilo napisano srecom da sam video inace bi morao da placam ponovno slanje
pozdrav
 
Da li ste koristili naša slova (Ć, Đ, Š, Č itd) ili samo alfabet?
 
Dakle da li ste koristili nasa slova i koju ste valutu izabrali na pocetku pri registraciji, RSD ili onu u kojoj primate novac (EUR, USD, nestso trece)?
 
Poslednja izmena:
Ja na servisima tog tipa nikada nisam koristio nasa slova (ne pricam za ecopayz, nemam tu karticu, ali kapiram da je svejedno koji je servis).

Valuta se uglavnom bira prema tome u kojoj ce ti valuti pretezno biti transakcije. RSD mislim da je apsolutno besmislen za ovu namenu.

Eventualno za CG i zemlje Evrozone u odredjenim situacijama moze da ima smisla Evro iako je vecina transakcija u USD, ali to je druga prica.

Inace, trebalo bi da ecoPayz ima mogucnost vise valuta istovremeno. Ali svejedno mi je tesko da zamislim situaciju u kojoj bih izabrao RSD.
 
Jedini problem koliko vidim je što ne može da se poveže na Skrill kao Payoneer.
 
S' obzirom na nedavna desavanja oko Master kartica sa Skrill-a i Neteller-a zanima me da li je neko koristi usluge ecoPayz sistema?

Ako neko koristi bilo bi dobro da nam prenese svoja iskustva oko provizije i konverzija.

https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/

Kakva su iskustva sa ecopayz posle skoro godinu dana korišćenja. Jedno vreme kartica nije mogla da se poruči za Srbiju, sad ponovo može.
Da li kod nas mogu da se podižu sredstva na bankomatu?
 
Nije prava tema ali posto nema opste teme na forumu o ovim stvarima da pitam ovde - da li postoji neki ovakav novcanik da izdaje karticu za gradjane Srbije koja moze da se poveze sa Paypal-om?

Naleteo sam letos na neki litvanski novcanik (ili neka druga od baltickih republika) koji je izdavao Visa kartice ali sad ne mogu da se setim gde sam to nasao i kako se zvalo. Molio bih i za ovu informaciju ako neko zna.
 
porucio sam ecopayz u dolarima kartica najkasnije treba da stigne oko 8.11.2017 godine.minimalni deposit na nalog i karticu je 10.00eur.
 
porucio sam ecopayz u dolarima kartica najkasnije treba da stigne oko 8.11.2017 godine.minimalni deposit na nalog i karticu je 10.00eur.

To je ok, i ja sam poručio.
Da li znaš da li na našim bankomatima (mastercard) može da se podigne novac i kolika je provizija?
 
Karticu koju su mi poslali 25.10. danas je stigla. Posle 3 radna dana.
 
A ko je izdao karticu (mislim koja firma)?

Mastercard.

ecoPayz kod nas ima svrhe samo ako su provizije za ovu karticu za atm do 3.5%.
Meni se ne isplati 10 eura provizija da bi sredstva sa ecoPayz povlačio na devizni račun u banci.
 
Poslednja izmena:
Mastercard.

ecoPayz kod nas ima svrhe samo ako su provizije za ovu karticu za atm do 3.5%.
Meni se ne isplati 10 eura provizija da bi sredstva sa ecoPayz povlačio na devizni račun u banci.

Ne nisam mislio koji je brend nego ko je izdao karticu na primer advcah je izdavao karicu od kompanije worldcore.
 
Ni Raiffeisen ni Postanska stedionica vise ne dozvoljavaju uplate na ecopayz...
 
Ukidaju nam i ovu karticu:
We have been directed by Mastercard to cease issuance and support of any cards outside of the European Economic Area (EEA). As a result of that decision, we are sorry to remind you that on August 6, 2018 your ecoCard/ecoVirtualcard(s) will be permanently cancelled.
 
Zatvaram račun na ovoj platformi i ostalo mi je oko 1.5 evro. Kažu da mora da bude 0 kako bi zatvorili račun. Ja sam im napisao da otpišu ovaj iznos ali ako ne budu hteli da li ima neko ko bi mi na PM posalo svoj ID kako bi mu poslao taj 1.5 evro da mi ostane 0....

Hvala
 
Nazad
Vrh Dno