Šta je novo?

[VIDEO PRIKAZ] 4K GAMING NA PS4 PRO KONZOLI - 2160p60 KVALITET

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270
[YOUTUBE]7JfjMzFe8PI[/YOUTUBE]

Pozdrav za Bench ekipu, danas sam odlučio da predstavim, ili bar pokušam da predstavim, kako izgleda finalni output materijal sa PS4 Pro konzole. Dakle, nakon što konzola odradi Checkerboard Upscale sa tih nižih rezolucija (koje navodim u klipu). Materijal je "uhvaćen" AverMedia CE511-HN capture karticom koja snima 2160p 60FPS RAW - bilo da je igra 30FPS ili 60FPS. Naravno YT je ubio kvalitet totalno, ali mali Easter Egg - ako izaberete 2160p60 opciju na 1080p ekranu i pogledate kako igre izgledaju (gameplay mix kreće od 3:00, ako neko želi da skipuje) videćete tačno kako izgleda kada se downsample-uju sa 2160p na 1080p - čisto ako nekog interesuje kako bi to izgledalo na FullHD TV-u. To mi je realno i bio glavni fokus testa. 4K TV imam u planu za ubuduće, ali tek kad pravi HDR10 modeli padnu ispod 1000€ ;). Ovaj klip mi je bio najteži za edit samo zbog procesora koji ne može da podrži ni preview na najnižim rezolucijama kada radi sa uncompressed 4K materijalom :D - ali nešto sam uspeo da sklepam.

Hvala svima što gledate ;)
 
Nazad
Vrh Dno