Šta je novo?

PS4 slim ili PS4 Pro?

Da li Pro moze da izgura hardwerski 4k 60fps? Citam neki tekst o gt sportu, najavljuje se 4k, 60fps, hdr ili je to bullshit?
 
Ma gde moze, ali zamazace grafiku zarad 60 fpsa uglavnom, 4k rezoluciju nikad, 1440p razvucenu najverovatnije. Sad posto je voznja, ako je dobro optimizuju mozda dodje do 1800p.

U svakom slucaju bice fina igra, koliko toliko.
 
Pa da, ali covek pitao za GT.. :D Mislis PES, FIFA nije izbacila nista novo vec godinama. :p
 
Sad sam u teskoj dilemi. Imam 4K tv ( Philips 49 6501)i ako sam dobro shvatio da ne razmisljam o slim verziji, nego samo o pro? I meni je ti stotinjak evra problem, ali, ako bih bacio pare, ako kupim slim, onda cu dodati jos sto i uzeti pro...
 
Mozes naci i da neko prodaje Pro u garanciji i slicno , nemas razloga uzimati slim ako hoces full iskustvo. Ako uzimas novo mozes uvek da nadjes negde neku promociju , a tu su i dobro poznati prodavci sa kp...
 
Takodje treba da uzme u obzir da cene za Pro konzolu u EU padaju (verovatno kao odgovor na XBOX ciji pre-order kosta 499e), i vec sada moze da se nadje za 315/320e.

Tako da ce mozda i u Srbiji da padne solidno do kraja godine.... Ako se ne zuri neka saceka i uzme za koji mesec ili krajem godine...
 
Čekaj, potpišeš na 2 godine i dobiješ ga za dž, pa plaćaš 2150din mesecno?

Ili moras odmah dati 51K + 2 godine plaćanja mesecno za BOX?
 
Ako vec koristis BOX paket ili znas nekoga ko koristi onda je ta cena od 51k , samo uzmes uredjaj + moze i na rate , a ako bi potpisao box paket sad onda placas i uredjaj i taj box paket , postoji nekoliko varijanti tog box paketa....
 
Pro ne vredi toliko vise od PS4 koliko kosta. Samo ako imas 4K TV. Inace, bacas pare.
 
Imam PSVR i mislim da se i dalje ne isplati. Razlika nije drasticna u odnosu na PS4, sto se moglo primetiti na primer nakon poslednjeg Superhot patcha koji je doneo Pro support. Ostrije je za nijansu, ali i dalje postoje ogranicenja u rezoluciji i optici samog headseta. U pojedinim VR igrama razlike su zaista minimalne.
 
Zna li netko cenu ps4 pro kod Istvana jer postvlja se pitanje?Ako je razlika od 10 evra kod njega jeftinije,onda je bolje u prodavnici sa dve godine garancije kupiti konzolu,dok Istvan daje godinu dana.
 
Telefon u ruke pa pitaj :)
 
Nije sigurno 10e razlike, bice da je 50e
 
@Nikola1 , mislis na Slim ili Pro ? Kod Istvana cenim da je Pro oko 370 ili 380 , a u normalnoj prodavnici nije sigurno ta cena....
 
Normalne prodavnice ne postoje kod nas.
 
Ja mislim da je u Virtual shopu PS4 Pro 360 evra (ja sam ga uzeo od njih pre neka 2 meseca).

Sad one Slim varijante su vidim skuplje i po meni bolje uzeti od Istvana, ali Pro im je vec duze vreme na akciji (verovatno slabo se kupuje)
 
Nema nikakve logike da Slim bude skuplji od Proa , nesto si pobrkao tu
 
Slim su skuplje u odnosu na Ištvana a ne u odnosu na Pro.
 
Da ne bude zablude u prodavnici 365 evra,tko ne veruje saljem mu link na pm.Sad sam zvao i imam info iz prve ruke.Cena konzole ps4 pro sa jednim dzojstikom je 370 evra kod Istvana,tako da to po meni nije nista jeftinije i dobivate manje garanciju,pa ne vidim razloga zasto ne kupiti u prodavnici za iste pare sa dve godine garancije a dve godine nije bas malo.Da je 350 kod Istvana pa i da razmislim da kupim kod njega ovako ta opcija definitivno otpada.
 
Poslednja izmena:
Da li ste realni da opste razmisljate da li da kupite kod svercera ili u radnji ako je razlika mala?
 
Matori, obicno je pro na KP neka realna cena, a kod nas dodatnih 100e i vise. Ako je cena u toj radnji ta, uzimas tu, tu nema dileme.
 
Pa to ja i pricam pa fala bogu kad ima da se kupi u radnji po prihvatljivoj ceni,naravno pricamo o novoj robi,polovna je sasvim nesto drugo.
 
I mene si sad zaintrigirao za Pro , jel si bas zvao da pitas da li je cena sa sajta u prodavnici ?
 
Nazad
Vrh Dno