Šta je novo?

PS4 slim ili PS4 Pro?

Pa naravno da period za reklamaciju počinje od dana isporuke, kao i garancija. Razmislite malo prije nego što izvalite slično, satrli bi ih iz "Zaštite potrošača"...
 
Kod takvih akcija rok dostave je uvek duži od 15 dana, da ne bi mogao da reklamiraš kad stigne. Za online poručivanje je 15 dana rok za vraćanje novca na osnovu reklamacije, ako se ne varam (slobodno ispravite ako grešim). To sam video i kod e-Kupi da rade. Sigurno je neka caka.

Da, samo što se po zakonu o zaštiti potrošača 14 dana računa od trenutka kada je roba stigla kod kupca, tako da nema veze koliko dugo ti isporučuju robu......

Код уговора о пружању услуга, рок од 14 дана рачуна се од тренутка
закључења уговора између потрошача и трговца.
Код уговора о продаји робе, рок од 14 дана рачуна се од тенутка када
роба доспе у државину потрошача, односно трећег лица које је одредио
потрошач, а које није превозник.
 
Poslednja izmena:
S tim da tih 14 dana važi jedino kada se vraća bez navedenih razloga, odnosno ako se odustaje od kupoprodaje. Ukoliko se vraća zbog kvara onda se prolazi kroz standardan proces reklamacije.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Konacno stigao PS4 juce i mom odusevljenju nema kraja :D Dobro bi bilo da je PRO,ali i Slim odlicno radi posao :)
 
Super :) da te lepo sluzi i da nemas nikakvih problema :) jel sve ok ispalo sa dostavom/cenom i ostalim ?
 
Hvala brate:)Jeste,sve je ispalo ok sa dostavom,jedino sto treba za nekih nedelju dana da mi posalju garanciju i te neke ugovore,mada su mi to i naglasili bili kad sam porucivao...Dobio sam uz konzolu i 14 dana Trial Ps Plus,stim sto ga necu jos aktivirati,cekacu iskusno kraj meseca :D

Sad jos treba da se naviknem na DS i analogne kontrole,trebace tu sati i sati treninga :D
 
Hvala brate:)Jeste,sve je ispalo ok sa dostavom,jedino sto treba za nekih nedelju dana da mi posalju garanciju i te neke ugovore,mada su mi to i naglasili bili kad sam porucivao...Dobio sam uz konzolu i 14 dana Trial Ps Plus,stim sto ga necu jos aktivirati,cekacu iskusno kraj meseca :D

Sad jos treba da se naviknem na DS i analogne kontrole,trebace tu sati i sati treninga :D

Pa dobro hvatas i te nove igre ako ga sada aktiviras, a ako nemas nista pametno da odigras MGS V (ps+ naslov ovog meseca) radi perfektno i na Slimu, ja sam na njemu igrao 150h :) Jedino ako planiras i da odigras sta god bude free, a ne uplacujes dalje :D
 
Pa planniram da uhvatim i dobar deo novembra,tako da mogu da odigram sto vise igara free,a za kasnije cemo videti,jer slabo igram online igre,a kroz Ps+ su dosad davali uglavnom kilave naslove,mada sam negde procitao da ce se to sad promeniti i da ce se Sony sad malo vise otvoriti sto se tice PS+ free naslova :D
 
Bio bih zahvalan, ako neko moze da pomogne :)
Elem, posedujem Tesla 43S606SUS 4k TV (ne hejtujte, molim vas :D), pa me zanima da li da uzimam PS4 PRO konzolu i koja su iskustva, ako ih neko ima? Znam da ne podrzava HDR, ali je 4k.
 
Ako se igra 1080p slim je dovoljan

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Da, ali bih igrao u 4k, svakako. Zasto bih na 1080p, ako mi TV podrzava tu rezoluciju? :D
Ili da odnesem TV kod dobavljaca, probam, pa vidim?
 
Ja imam PS4 Pro i 4k TV sa HDR-om. Jedina stvar koja pravi razliku je HDR, rezolucija ne igra toliko veliku ulogu (barem koliko ja vidim :) ) Probao sam Ratchet and CLank, HDZ, Crash Triology.
 
Zna li neko tacno koja je razlika izmedju PS4 Pro CUH-7016 i CUH-7116?
 
Pozdrav ljudi, treba mi mala pomoc. Odlucio sam da kupim ps4 i zbpg finansijskih uslova to bi uglavnom bila obicna ili slim verzija. Zanima me isplati li se sad uzimati je da ne bi doslo do toga da mogu igrati pola godine i dodje do toga da konzola vise ne podrzava nove naslove tj da moram kupovati novu? Ako bi neko imao savet sta da radim da l da kupujem ili ne bio bi zahvalan.
 
Kako to mislis da za pola godine konzola ne podrzava nove naslove pa da kupis novu koja ce podrzavati?

Svaka PS4 igra (ce da) radi na svakoj PS4 konzoli. Samo sto na Pro-u eventualno moze "bolje" i/ili "lepse".
 
Ako ce da uzima zbog sportskih simulacija onda slim (ili zbog nekih ekskluziva od ranije) onda slim.

Ako je moguce, neka saceka jos malo, "razvuce" budzet i uzme Pro ako ga brine neki downgrade ili stucanje novijih naslova. Ne verujem da ce biti iste performanse za slim i pro verziju cak i u FHD bez nekog downgrade-a za naslove koje stizu...

Ako budu odlucili da prekinu razvoj igara za PS4 kada se pojavi PS5 (ako je na to mislio) prekinuce i za slim i za pro verzije. A to sigurno nece do ~prve godine PS5-ice kada ce verovatno izbacivati uporedo...

Sto znaci videcemo jos RDR2, Ghost of Tsushima, Days Gone, Last of Us 2, Death Stranding i nadam se FF VII remastered... A to je jos minimum 2-3 godine "podrske" i vrhunskih ekskluziva.
 
Imao sam PS4 slim sa FullHD TVom. Sada imam PS4 Pro sa 4K HDR TVom. Najiskrenije, samo HDR pravi razliku. Neke igre rade bolje na Pro, naravno. Nije vredno uprgradea i bacanje para.
 
Onome ko vec ima 4K TV ako moze nek se ispruzi za Pro zbog nekih stvari za buducnost...ako ne onda je i Slim odlican, bitno je da se igra :D
 
^ Stoji, ali kada je bilo polemisanja cene za Pro su bile oko 400e, sada uzeci u obzir da ce verovatno najaviti i PS5-icu 2019, odnosno i da sledi jos jedan pad cena zasto ne uzeti Pro za ispod 300e.


Doduse ako ce da igra samo sportske simulacije (i kupuje 1-2 igre na godisnjem nivou) slim je logican izbor. Stoji da 100e razlike nije malo, ali je zanemarljivo ako recimo odradi JB... Ako igra vise zanrova,za nove igre znacice i taj mali boost koji Pro daje...
 
Poslednja izmena:
Ima li neko 7216 PS4 Pro? Da li je bucna konzola u 1080p? Planiramo uzeti PS4 Pro, ali jos nemamo 4K TV pa bi islo u full hd sa max mogucom grafikom koju igra dozvoljava.
 
Ima li neko 7216 PS4 Pro? Da li je bucna konzola u 1080p? Planiramo uzeti PS4 Pro, ali jos nemamo 4K TV pa bi islo u full hd sa max mogucom grafikom koju igra dozvoljava.
Ova serija ima dosta tiši ventilator... ali mnogi se žale na nepodnošljiv coil whine. Imaš na YouTube snimaka kako se to čuje... ni malo prijatno :) Ja sam na starijoj verziji, čuje se baš dosta, posebno u GoW ili RDR2 u 4k... al što se mene tiče samo nek gruva i izbacuje vruć vazduh napolje, ako mi smeta pojačam zvučnike il stavim slušalice :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene nije.

Verovatno je ista stvar kao kod grafickih kartica i napajanja: coil whine ne mora da zavisi od modela nego od konkretnog primerka. Pa sta te zapadne...
 
Poslednja izmena:
Ja imam PS4 Pro CUH-7216B i konzola je jako tiha. Igram u FullHD rezoluciji i ne čujem je kako radi, ni nakon višečasovnog igranja. Na svu sreću, nema nikakvog coil whine-a.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Takodje i kod mene PS4 Pro CUH-7216B. Ne čuje se dok radi.
 
Ne znam koja je verzija moje PS4 Pro konzole, ali neverovatno je bična posle nekog vremena igranja GoW
 
Verovatno je prva serija, kao i moja.
Šta da ti kažem kada svesno nisam odigrao spidermana, jer se uživanje brzo pretvori u mučenje.
 
Verovatno je prva serija, kao i moja.
Šta da ti kažem kada svesno nisam odigrao spidermana, jer se uživanje brzo pretvori u mučenje.
Baš sada igram Spidermana. CUH-7216B se uopšte ne čuje, prilično sam oduševljen tišinom.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno