Šta je novo?

Zamena zdravstvene knjizice za kartice

Predao sam zahtev preko eUprave i cekam novu ZK, stara jos malo važi. Sta je sada validan dokument ako idem kod lekara? U medijima pise: stara ZK + potvrda sa mesta prijema (to je PDF koji ne radi na eUpravi, ali moze print screen). Bez pečata. Da li to prolazi?
 
Jos devet dana do isteka roka...
 
Meni je istekao pre 15 dana i jos nije gotova... [emoji1]
 
Takođe, više od dve nedelje prošlo nakon roka i još nije stigla.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Sta se desava kad istekne rok?

Mislim sta postavljaju rokove, kad nikom nista kada istekne rok?

Aj sto nisu zavrsili predmet nego ga niko nije ni zaduzio....vazno da smo taksu platili.
 
Sta se desava kad istekne rok?

Mislim sta postavljaju rokove, kad nikom nista kada istekne rok?

Aj sto nisu zavrsili predmet nego ga niko nije ni zaduzio....vazno da smo taksu platili.
Nista se ne desava. Meni je tj majci istekao rok i 15tak dana posle toga je predmet uzet u rad

The dead have highways
 
Koliko ja znam moras da ides u rfzo da ti izdaju potvrdu tj papir pa sa tim mozes kod lekara.

Da li ta potvrda mora da se uzima ukoliko se uplati preko poste, tj licno, a ne preko interneta ili traze u oba slucaja?
 
Poslednja izmena:
Ja nikakvu potvrdu nisam dobio, samo su mi na salteru rekli da je sve zavedeno i da dodjem u aprilu. Filijala u Dobrinjskoj.
 
Citiram korisnika od pre par strana:
"Dok ne dobijes elektronsku,ides u svoju filijalu RFZO-a i dobijas uverenje na papiru da ti imas overenu knjizicu i taj papir vazi do 1.juna najduze i njega nosis sa sobom kada ides kod lekara."
 
Ja sam dobio staru klasicnu zdravstvenu s pecatom do kraja 2017. i nju kao koristim dok ne dobijem ovu novu u aprilu, nikakvu potvrdu nisam dobijao, samo produzenje te stare do izlaska nove.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Meni knjizica vazi do septembra ali ako sam dobro razumeo, pri podnosenju zahteva u posti, trazi se uplatnica i knjizica. E sad ne znam da li uzimaju knjizicu i kazu ti da moras da ides po potvrdu ili ti vracaju knjizicu?

Potvrda bi mi bila logicna ukoliko knjizica uskoro istice ali ovako mi nema smisla kad mi vazi do septembra
 
Mojim roditeljima sad sigao email da im je predmet dodeljen a zahtev preko eUprave predat u novembru.
Meni predmet dodeljen u decembru, proslo 60 dana i - nista. Otisao u svoju ispostavu RFZO, produžio ZK i dobio uverenje na papiru.
 
Strasnoooo

Sta bi bilo da nas ima 100 miliona , stigla bi do 2022 godine


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
meni je rok od 60 dana prosao, nisu ni dodelili predmet.
 
Bitno da su uzeli pare...
 
Kažem ja da se opustite :) Meni je predmet zaveden 14.11, rok istekao 14.1 i naravno nisam dobio karticu još...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ma bre, samo opusteno..priroda ce to sve sama resiti...
 
Nismo te sreće.
 
Рок за решавање истекао 16.1. још нисмо добили картицу.
 
Koja blamaza...
Napraviš sistem koji reklamira kako olakšava i ubrzava posao...
Al sto ne radi, to nema veze :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ne znam za vas, ali meni je ovo bilo sasvim ocekivano u nasoj drzavi

Zbog toga jos nisam predao zahtev
 
a0jql1.png


Nemoguće!
 
Skoro odem kod doce, kad ono istekla kartica... rekoh, pa zar se i ona overava???
Cemu onda :D
 
Nazad
Vrh Dno