Šta je novo?

Zamena zdravstvene knjizice za kartice

Hvala za info. Papirna zdravstvena mi je overena za 2017, pa sam ocekivao da ce biti i ova.
Bio sam na sajtu RFZO i...

Бројеви које сте унели не одговарају ни једном податку из евиденције РФЗО. Проверите да ли сте исправно унели податке са своје здравствене исправе.

Pa da...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Danas stigle kartice za dva člana porodice. Zaveden zahtev 29.12.2016. Jedan član porodice je dobio odmah prošle godine pošto radi u državnoj službi...
 
Je l imao neko slucaj da je osiguran kao clan porodice, tj. student? Komsija podneo zahtev preko e-uprave kao nosilac osiguranja za njega i sina, njemu stigla letos, sinu jos uvek nista.
 
Ja sam 25 septembra predao zahtev na šalteru za dostavu na kućnu adresu.
Još uvek nisam dobio ništa, a kao ubrzali su :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja predao prošlog septembra uplatnicu i vidim ja ne stiže mi ništa , odem tamo u proleće aprila da vidim, kažu na šalteru nema uopšte zapisa da sam predao . Posle dosta peripetije odem tamo u službu da se raspitam kad ono tamo uplatnica. Nisu mogli da mi izrade zato što mi je u tom trenutku isteklo osiguranje i nije mi bila overena knjižica u tom momentu :D Batalio sam da se cimam dalje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja, dobio sam normalno karticu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk


Ok. Cuo sam pricu kako bi trebalo da se prilozi potvrda sa faksa. Mislim to mi nema neke logike, to se prilaze kada se overava knjizica, a i sve da je hteo, kako da prilozi kada je preko e-uprave poslao zahtev.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam danas bio da produzim zdravstvene kartice posto mi isticu za desetak dana...i kazu ne moze, jos vam vaze, dodjite 2-3 dana pred istek ponovo.

Koji je rok za obnovu kartice?
Totalno mi nema logike da ne mogu ranije da ih produzim.
 
  • Like
Reagovanja: M J
To su nesto izmenili onda. Ili se nadaju da ce biti same produzene, ako se plate doprinosi (sto treba biti slucaj), pa ce time imati manje posla.
Ja sam i 2 meseca ranije obnavljao zdravstvenu (leti, uhvatim dan kada je hladnije, bolje tako nego da posle jurim na 45*C)

Ne radi ti automatska obnova? PR ili doo? (za sebe ili porodicu)
 
Nazad
Vrh Dno