Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Stigao je... u paketu su i račun i garancija. Za 15 soma telefon je brutalan. Nadam se da mi garancija nikada neće zatrebati :) a Kidence-a znam, vec mi je čovek pomogao pre 6-7 meseci za neki redmi 3 i ja sam mu neizmerno zahvalan. Pozdrav svima!
Dobio si nas racun? Fiskalni? hmmmm
 
Cestitke za kupovinu da te sluzi dobro
 
Poslednja izmena:
Ljudi, treba mi mala pomoc. Sestra je uzela redmi 4 prime, uz njega dobila tempered glass ali je nesto manjih dimenzija iako odgovara modelu. Moze da naruci preko ebay-a pa ako moze neko da navede neko "normalnije" staklo, da lepo prekrije skoro ceo prednji deo.
Hvala!
 
Stigao je... u paketu su i račun i garancija. Za 15 soma telefon je brutalan. Nadam se da mi garancija nikada neće zatrebati :) a Kidence-a znam, vec mi je čovek pomogao pre 6-7 meseci za neki redmi 3 i ja sam mu neizmerno zahvalan. Pozdrav svima!

Marko,

Samo jedno tanjepi, jel stigao u fabrickom (vakum) pakovanju ili otvoren?
 
@Male

Uglavnom sva stakla koja sam probao su bila u neku ruku falična. Ili se stvore vazdušni jastuci na ivicama, ili lepo legne ali se masti 5x više od stakla telefona i ima tačkice kokžje bodu oči kada koristiš telefon na suncu.

Ja sam već digao ruke što se stakla tiče tako da već dva meseca ne pratim šta izlazi novo, možda je u međuvremenu izbačeno nešto a da valja.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Jel sinhronizacija (sync) treba da bude ukljucena? Za sta uopste to sluzi?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Treba da bude uključena uvek.
Služi da bi ti stizali mejlovi, za čuvanje kontakata na gmailu i slično. . .
 
Planiram za suprugu kupiti R4X, načuo sam da se dešavao problem sa pločom... Da li je neko isto to čuo i može da potvrdi? R4A mi izgleda sosta slabije od 4X... Šta savetujete?
P.S. Imam R4P već 6 meseci, čisto da znate da sam upućen oko svega ostalog...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Planiram za suprugu kupiti R4X, načuo sam da se dešavao problem sa pločom... Da li je neko isto to čuo i može da potvrdi? R4A mi izgleda sosta slabije od 4X... Šta savetujete?
P.S. Imam R4P već 6 meseci, čisto da znate da sam upućen oko svega ostalog...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Pa nemoj da si se stis'o za 30€, kupi joj R4P, nema problem sa pločom... [emoji1] [emoji6]

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Pa da imamo isti zel? Pa da provalinsva bwzbednosna podesavanja?
 
Nisam ispratio temu bas u poslednje vreme...ima li ko redmi 4x i ako ima ko se cini? Moze neki rivju kratki i poredjenje sa nekim slicnim modelom. Odgledah par klipova na yt vidim svi hvale kvalitet izrade bas...a i meni se vrlo svideo ovako estetski. Kako mu izlazi baterija? Kamera?

Послато са HTC Desire 310 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Po meni odlican telefon za taj novac, deluje prilicno kompaktno u ruci lepo lezi kvalitet ekrana skroz ok,ocekivao sam da nece biti neka izrada al skroz prijatno me iznenadio devojka je uzela i vidim da je super zadovoljna.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ja ga uzeo devojci pre 5 dana i vrlo prijatno smo iznenadjeni. Kvalitet izrade, ekran i baterija na prvom mestu koju smo punili 2 puta za ovih 5 dana. Brz i fluidan. Zvuk prilikom razgovora je čist i jasan. Vibracija mu je jača nego na mom Mi4c. Za ovo vreme nismo naišli ni na jednu zamerku. Kamera je kao kod Mi4c, neki prosek, po danu su slike odlične u slabijem osvetljenju ima šuma naravno ali ima i dosta opcija da se podesi pa da ispadnu dobro. Sve u svemu za te pare - savršen.
 
E super sto imas mi 4c, taman da imam neku referentnu tacku da uporedim. :) Mi 4c sam kupio mami prosle god, kad bio nesto jeftino na kp...pa se matori naljutio sto on nije nista dobio. :D Sad gledam nesto za njega, svideo mi se ovaj redmi 4x. Ima dve bitne stavke koje su njemu presudne, da nije preko 5" i da ima sto bolju bateriju.
Reci mi jos kako ti se cini ekran u poredjenju sa mi4c, s obzirom da nije fhd? I ovako u radu kako se pokazao sa ovin sd435? Jel ima on globalni rom i sta se prica hoce li dobijati nugat skoro? Bese nema lte 800?
P.S. Kako ste ga nabavili, iz Kine ili sa kp? Gledam nesto na kp je oko 135e, a na aliju ispod 100e (ja gledam onaj crni). To je taman razlika tih 32% otprilike, samo ne znam dal da se kockam...vidim u temi za carinu nekima su prolazili telefoni i bez dazbina.
 
Poslednja izmena:
Teško da ćeš izbeći carinu od 20 eura tako da mu to dodje isto jer sam ja ovaj redmi 4x platio 120 eura u web prodavnici sa 12 meseci garancije. Napisao sam gore da je baterija odlična, dva dana normalnog korišćenja. Ekran, iako nije fhd, je isti kao i kod mi4c, odličan je.
 
Poslednja izmena:
Ima li globalni rom za 4x i koliko dobro ti hvata 4g mrezu u rularnim krajevima.Kako sljaka band 20?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
To i mene zanima i ako moze info gde si ga uze za 120e u kom web shopu? Moze i na pp.

Послато са HTC Desire 310 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Uzeo staklo za r4prime sa crnim okvirom preko KP, stiglo ono sa tackicama koje mi ne smetaju, problem je sto je lepak samo na tom crnom okviru, a ispod ekrana nista. Te prilikom dodira staklo udara od ekran i proizvodi zvuk koji iritira narocito pri kucanju poruka. Tri nedelje ga nosim bez stakla, mislim da cu nastaviti jer za sada nema ogrebotina.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Jel se masti više nego ekran ?

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Onda je to isto staklo koje sam i ja imao.

Svanulo mi je kad sam ga skinuo.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Onda je to isto staklo koje sam i ja imao.

Svanulo mi je kad sam ga skinuo.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Nego, mogu reci da je prodavac sa KP ispao i vise nego korektan. Ponudio se da vrati novac zbog loseg kvaliteta stakla. Nije on kriv, ali bar neka zna da ih vise ne narucuje. Evo i ja upravo skidam. Problem mi je sto ovaj tanki silikon sto imam ne izlazi mnogo iznad ekrana, minimalno. Te se bojim grebanja kada ga polozim na sto sa ekranom dole.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Da li Redmi 4 prime ima opciju u kameri za slow motion snimanje? Pomalo sam razočaran što Redmi 4X to nema.
 
Jel znas da navedes neki tel koji ima slow motion snimanje?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Malo sam se ja pogresno izrazio. Sto si razocaran? To je budzet seria telefona, a MI je Ipak premium. A i cenovno su redmi modeli dosta jeftini tako da nece bas svasta da trpaju u njih i da ugroze vodece modele.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Malo sam se ja pogresno izrazio. Sto si razocaran? To je budzet seria telefona, a MI je Ipak premium. A i cenovno su redmi modeli dosta jeftini tako da nece bas svasta da trpaju u njih i da ugroze vodece modele.
Xiaomi Mi4c je u istom cenovnom rangu kao i Redmi 4X i razočaran sam sto fabrički rom u 4X nema opciju za slow motion a izašao je sad u martu mesecu.
 
Jel si siguran da mi 4c ima? Ili tek mozda ima na nekom od kuvanih romova. Ja nesto nisam video da ima na miui. Doduse nije ni moj, vec mamin, pa sam mozda prevideo...

Imam Mi4c oko 6 meseci i ima tu opciju. Imao ju je i sa tim kuvanim romom kad sam ga kupio, imao je tu opciju i sa eu romom i na svim dugim tipa aicp, rr, ts. Jedino, kažem da sam razočaran što su "izbacili" tu opciju iz poslednjeg TS roma, kao i opciju snimanja panorame.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno