Šta je novo?

Kako podesiti Media Player Classic...?

Algol

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2005
Poruke
375
Poena
319
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 9 5950X + DeepCool LT720 360
Matična ploča
Asus ROG Strix X570-E Gaming
RAM
Kingston Fury Beast 128 GB, 3600 MHz
GPU
Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 6600 XT
Storage
Samsung SSD 970 Pro 512GB + SSD 970 EVO Plus 1TB + WD HDD Red 4TB + HDD Red Pro 6TB
Zvuk
ROG SupremeFX 8-Channel High Definition Audio
PSU
Seasonic Focus GX-750
Kućište
be quiet! Pure Base 600
Monitor
Dell P2714H
Ostale periferije
Asus Blu-ray rezač
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav!

Imam 2 displeja: monitor 1920x1080px i televizor 3840x2160px. Monitor mi je glavni displej, a TV extended desktop. Grafička je integrisana Intelova. OS Windows 10.
Koristim Media Player Classic uz K-Lite Codecs Pack (poslednji za sad) i ne bih to menjao.

E sad pitanje: Kako da podesim MPC tako da mi je na monitoru u prozoru, a kad ga prebacim u full screen da mi baca sliku na televizor i da slika bude skalirana u full screen TV-a, tj. u 2160p?

Sećam se da je nekad bilo lako, samo nađeš Output-Video: Full Screen pa odabereš na kom će displeju biti full screen.
Sad se ubih pokušavajući da napravim to. Sa MPC-om bi to trebalo da bude lako, ali sad su ga nabudžili pa se čovek ne može snaći...

Ajd ako neko zna, nek napiše. Unapred zahvaljujem! :)
 
Ovako nekako, ako ne nudi 4k rucno napravi unos dole u listi.
mpc-hc.jpg
 
E, svaka čast, Ostoja, radi. :) I još nije teško za podesiti. A, eto, valjda sam umoran. Odoh sad na spavanje.
Hvala još jednom!
Pozdrav!
 
Je l' se neko možda bavio skidanjem titlova kroz MPC?

Ne mogu da provalim kako da podesim, odnosno nađe mi po 1 titl a BS player mi za isti film/seriju nađe brdo titlova.
 
Pritisnes D, imas dole desno Options, pa dole imas da izaberes odakle sve skida titlove. Odaberi jos i "podnapisi" i "SubDB", ako gledas sa domacim titlovima nemoj SubDB.
 
Nazad
Vrh Dno