Šta je novo?

ZClassic [ZCL] (Equihash)

iskopao, i znas staa su mi platili od jutros? NISTA!!! blokove nisu jos priznali, nema potvrde, uzas.. nesto cekam 0/7 nesto 5/7... uzas
 
Poslednja izmena:
Nije isto jer je blok nagrada 12.5 coina.

Sent from my MX4 using Tapatalk
 
isplatili i meni sad, samo ume bas da kasne neki blokovi sa isplatom
 
dobro ali vi koji ste ga kopali mi kazite da li vredi vise kopati ovo ili zec ili eth ?
 
sad je to druze sve isto, samo zavisi cime kopas... uglavnom nema nekakve velike razlike
 
ovaj zclassic garant nikad nece uci na bittrex ili poloniex posto je napravljen samo iz razloga jer je nekome smetalo sto od svakog bloka 20% ide developerima.
 
Zecica je bolja od zec-a :D realno puno je bolja za minere jer ne ide 20% devovima, ali zato nece ni biti nista od nje nece nikome biti u interesu da ovo pump-a (nema niko nikakve koristi)
 
ZCL dodao Bittrex..
Mozda ipak i bude nesto od njega
 
Zivela zecica! Ovaj novcic ima ozbiljan potencijal, jos da izadje na Polo i zurka moze da pocne...;):)
 
jos samo da nam objasnis taj "potencijal", a mozda i upotrebnu vrednost, i da mrmot otvori cokoladu ;)
 
Pa privukao je dosta investitora, za kratko vreme se probio do 4 menjacnice, ocekuju ga i na Polo, za razliku od njegovog originala nema 20 % haraca, ravnomerna nagrada po bloku, trenutno najprofitabilniji sa tendencijom stalnog rasta, nema tx fee na transakcijama, potpuno su besplatne...Malo li je??
 
To se slazem kolega student, ali opet kazu nada umire poslednja...a ja dodajem, odmah posle dragane...:D
 
Posto ovaj zec ode u bunar, diff je dosta skocio, jel moze kolege koji kopaju zcl da napisu tu na koje poolove je najbolje da se kopa zcl. Hvala
 
Ja imam iskustva samo sa pool.mn i nisam zadovoljan, jer ispada po dnevnoj kalkulaciji sa whattomine da kradu nenormalno,oko 30 %, e sad jedino ako je bilo taj dan dosta orphan blokova, ali ne verujem da je to razlog. Ove ostale pool-ove nisam testirao, pa bih i ja voleo da cujem koji je po vama najbolji?
 
Jel neko kopao na miningpoolhub? Posto vidim da iam opcija za automatski switch zcash/zclassic kako koji coin je isplatliviji. I ako neko kopa tako nek postavi podesavanja za to.
Trenutno na whanattomine najisplatlivije izlazi da je expanse...
 
Da li neko zna kakva je menjačnica CCex, tu sam našao za malog zeca

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Cuj niko, po meni "shitcoin" sa najvećom prespektivom.
 
Welcome to https://zclmine.pro

Location:
China - asia.zclmine.pro:9009
USA - us.zclmine.pro:9009
Europe - eu.zclmine.pro:9009

Detailed global and miner statistics
Protection from pool hopping
FEE 0%, Min. payment 1.0 (zcl)
 
Nazad
Vrh Dno