Šta je novo?

ZClassic [ZCL] (Equihash)

Na Bittrexu vec 2 dana wallet maintenance... zarobljeni mi klasici
 
A ne kapiram kako onda stalno ulecu buy/sell orderi i kako se trguje ako je wallet na maintenance?
To oni nas nesto izoluju a ? :D

edit : evo proradilo, prodaj brzo
 
Hoce li ici jos gore ovaj ZCL, ili bi ga trebalo prodavati?
 
A zbog ulaska ZEN-a u pricu, ja se sve nadam da ce skociti cena

i jos samo da je diff malo manji i da se malo brze iskopa blok na ovom pool-u bilo bi lepo :)
 
Poslednja izmena:
Zclassic ZCL pool https://zclmine.pro Added support for SSL/TLS protocol!
Europe - ssl://eu.zclmine.pro:9999
Asia - ssl://asia.zclmine.pro:9999
USA - ssl://us.zclmine.pro:9999
 
Može li mi neko pomoći kako da na ZCL Mining Pool-u promenim visinu PayOut-a?
Difoltno je 1 ZCL...

TNX
 
Jel kopa neko? Trenutno mi je na prvom mestu isplativosti na wtm i to bas dobro vodi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam na suprnova, nego nije mi jasno sta mu znaci network hashrate 0 i pool hashrate 0

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znaci nista ako ti je stiklirano da ti radi miner onda ti radi i to je to.
 
Koji majner koristite, a da daje najvise sola za Nvidia karte? Meni recimo nheqminer jedva izvlaci 390-400sola na +150 jezgro +600 memara TDP 65%.. U pitanju je 1070
 
Zmminer najnoviji 6x1070, 2950sola neki prosek

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zm najbolji. Tera kartice u kas...

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Stavi tdp na 90 posto pa ces imati preko 400 sol-a...Nema tu stednje struje kod kopanja Zcl-a ako zelis dobar rezultat.
 
Znaci zmminer :) a koji pool koristite za njega? Moze suprnova?
 
Od pocetka kopanja za 21h mi je stiglo na menjacnicu 0.1zcl, sto je manje od 20$ a wtm mi pokazuje da zaradjujem 50$ na dan ako kopam zcl sa 6x1070. Ko mi krade i kako toliko puno? To je 30$ ****nih dolara na dan

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne krade ti niko no je mali broj minera na pulu gde kopas pa je samim time i mali broj pronadjenih blokova...
Nije isto kopati na pulu sa malo minera i sa mnogo minera i niko ne razmislja o tome a svi bi samo kintu ;)

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Daj neki prebukirani pul, da se guram sa ostalima. Znaci da je guzva ko na buvljaku

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa problem je u tome sto nema valjanog pula :( zato sam i batalio ZCL.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Moram da se izvivnim svima za one tvrdnje oko pool-a.
Jutros prebacih taj jedan nV rig na SuprNova/ZCL jer se stanje na pulu nenormalno popravilo i normalizovalo tako da može da se kopa valjano.
Jedino mu nisam zaključao Diff ali ajd' sad'.
Rig radi na ZM_0.5.8_win majneru sa Cryptopia walletom i razbija...

izvinjenje @suboticanin!
 
Poslednja izmena:
NeoGeo i ja sam na Suprnova i sa istim majnerom,odlicna kombinacija. Doduse juce je bas bilo problematicno uci na sajt i pratiti statistiku,sad je stanje vec pesma :)
 
Pesma svakako ali sporo otvara Dashboard, mada parametre, na blic, mozemo uvek proveriti preko My Workers opcije.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
jel koristi neko anonimno suprnova pool,zanimljivo mi se ucinilo da moze samo sa adresom da radi,
smara kod njih sto za svaki novcic mora nov mail
na sajtu sa mojom adresom vidim da radi,al nemam,izgleda, nacin da podesavam na kolko da mi salje,mozda ima samo default isplate,al na kolko
 
Nazad
Vrh Dno