Šta je novo?

Black Friday (Rasprodaja)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

k1z4

Poštovan
Učlanjen(a)
15.09.2015
Poruke
637
Poena
70
Pozdrav,
Sredinom ovog meseca bih poslovno isao za Bec, uzeci u obzir da najveca rasprodaja u godini (Black Friday) pada poslednjeg cetvrtka odnosno 24. Novembra, gledao bih da dotle ostanem u Becu i "omastim" brke nekim masnim popustima.
Ono sto me interesuje je da li neko zivi u Becu ili je pak bio za taj dan u Becu te moze da preporuci neke prodavnice. Ono sto bi me zanimalo za kupovinu je uglavnom odeca i tehnika pa shodno tome bih cenio ako neko moze da preporuci neke radnje. Shvatam da ce biti totalna ludnica, ali ako su popusti takvi kvakvi se najavljuju od 50-90% nece mi biti tesko da se guram,tucem,cupam ili sta je vec potrebno samo da bih dosao do zeljene stvari. :)
 
Kupi najveci moguci dron i vrati se njime u Srbiju!

bices car
 
+ za temu. Hoce li toga uopste biti u Srbiji? Ako ne onda da gledam pojedine inostrane sajtove koji ce verovatno spustiti cene.
 
Cini mi se da je bilo prosle godine ali naravno, mizerni popusti. Makar je iStyle nesto organizovao ako se ne varam
 
Mislim da je najveci trzni centar u Becu, SCS (Shopping City Süd). Tamo imas i odecu i tehniku ali za popust ne znam sta da ti kazem, ja sam bio preko leta.
 
Poslednja izmena:
Na kojim sajtovima ste pratili popuste iz Srbije proslih godina? Sad nesto razmisljam da pomocu onog shipito sajta moze sve u Americi zapravo da se gleda.
 
Mozda ce u Pandorfu biti dobrih snizenja
 
Pa zar tamo nije stalni popust tokom cele godine ?
 
Prošle godine je udemy prodavao kurseve za 10$, ako nekog zanima neki... Sniženi i sa 200-300$. Verovatno će i ove godine isto
 
Mislim da je najveci trzni centar u Becu, SCS (Shopping City Süd). Tamo imas i odecu i tehniku ali za popust ne znam sta da ti kazem, ja sam bio preko leta.

Verovatno tu, i po centru ima nekoliko dobrih prodavnica garderobe. Zavisi koliko ti novca hoces da ostavis tamo, ali ja bih prepodne zapalio u onaj SCS pa poslepodne ides u centar i trazis redom sta ti treba. :)
 
U principu, SCS ima sve te "manje" radnje koje su normalnoj osobi potrebne. Ako hoćeš gući armani versaće barberi i to, toga ima samo po centru.
SCS je inače najveći šoping centar u evropi
 
Tih fensi radnji malo sam i vidjao u Becu i ono sto je bitnije sa mnogo manje stvari nego npr.london, moskva, pariz...
Amazon je imao finih popusta za BF prosle godine. Nazalost manje ausrijski od nemackog.
 
+ za temu. Hoce li toga uopste biti u Srbiji? Ako ne onda da gledam pojedine inostrane sajtove koji ce verovatno spustiti cene.

Hoće, evo užurbano se podižu cene u našim prodavnicama ovih dana kako bi na BF mogli platiti identično kao do sad, naravno uz "specijalan popust" ;).
 
Pratite sajt mydealz.de , sa snizenjima u Nemačkoj i Austriji. Imaju i aplikaciju, skroz odlično urađeno. Pored toga, tu je i idealo.de
 
Edigital ( madjarska ) najavio velika snizenja zq BF,vrti reklamu na TV
 
Na Amazon.com ce biti ludnica za BF kao i za CM, malo manja ludnica ce biti na Amazon.de ali kao i prosle godine moci ce se probrati svasta :) Sto se tice Amazona... Da li je neko koristio neke od servisa kao sto su npr. shipito ili slicne mailbox fazone?
 
Uff bilo bi lepo dovuci nekako g502 iz tog Edigitala, ako je sad 9500 din, prekosutra ce biti jos lepsa cena.
 
Evo zanimljivog Black Friday popusta kod nas. Dakle TV se čitave godine prodaje po ceni od 18.990 din, sad odjednom je 22.990 din pa specijalno za ovu priliku snižen na njegovu regularnu cenu ... Srbija ...

Untitled.png
 
Sramota! Koja je to prodavnica, da slučajno ne kupim nešto tamo?
 
Па то је људи увек тако! Не само за технику. Исто раде и за сезонске распродаје.
Ја сам за прошли пут купио повратну авио карту Бергамо-Копенхаген са 10кг пртљага за 4е... Биле су карте за целу Европу. Нас наравно нигде.
 
Jel to budu neke nenormalne guzve u tom tržnom u Becu i u Pandorfu?
Mozda bi otišao za vikend kod drugara da vidim sta ima, malo i grad naravno.
 
U parndorfu su u principu ivek haos guzve kad imaju npr na svaka 2-3 meseca late night shopping akciju, a u SCSu su uvek vikendom guzve, mada nije nepodnosljivo. A onih fora kao blek frajdej u americi ovde ima jaaako retko.
Kad je bre uopste blek frajdej, zar to nije sledeceg petka?
 
Evo zanimljivog Black Friday popusta kod nas. Dakle TV se čitave godine prodaje po ceni od 18.990 din, sad odjednom je 22.990 din pa specijalno za ovu priliku snižen na njegovu regularnu cenu ... Srbija ...

Pogledajte prilog 214875
Naucili od kineza.[emoji1] [emoji1] [emoji1]
Kinezi to redovno rade...pred neki veliki praznik najave ogromne popuste, a onda dignu cene robi par dana pred taj popust i onda kao e evo velikog popusta taj dan...a cenu vrate na staru...obican mamac na koji mnogi padnu.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno