Šta je novo?

Black Friday (Rasprodaja)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel naručio neko Kindle Paperwhite sa Amazon de? Koliko je realno očekivati da izađe sa svim troškovima? Na KP se kreće oko 140 eur.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

još kad se pojavio prvi paperwhite, preko 200 eura (doduše sa nekom futrolicom od dvadesetak - tridesetak spomenutih). naplatili su mi opušteno 10 posto carine i 20 posto pdv-a na UKUPNU vrednost pošiljke, dakle ne samo na kindle nego i na ptt troškove (decu im šamarali u školi svaki dan i otimali im pare za užinu). sledeći koji sam kupio svojoj devojčici je bio sa foruma (ili kp, sad... 'bem li ga, ne se sećam) za tih nekih 140 - 150.
 
Bila juče na akciji Yoga tab 3 10" 2gb za 150e.
 
naplatili su mi opušteno 10 posto carine i 20 posto pdv-a na UKUPNU vrednost pošiljke, dakle ne samo na kindle nego i na ptt troškove (decu im šamarali u školi svaki dan i otimali im pare za užinu).

Carinska osnovica na koju se obračunava carina je vrednost robe + troškovi isporuke. A PDV se obračunava na zbir vrednost robe + troškovi isporuke + carina. Ni meni se ne sviđa ali po zakonu je.
 
To ne vredi ni 10.000 dinara. Godina je 2016. naizmaku, svaki smartfon je bolji od netbuka.
Čoveku treba laptop za office i internet, za posao, ne treba mu smart phone. Njemu će vršiti posao bolje nego prethodni laptop star deset godina. Sve je stvar potrebe.

Sent via Xperia Z3
 
Mucenje je raditi bilo sta na takvom uredjaju.
 
i niko da prijavi nesto povoljno? :) video sam u gigatronu acer 19ticu za 5000 i neki basic komp za 10.000 al mi sumnjivo ..
 
Videh i ja taj komp u gigatronu. Cini mi se da je ,,redovna" cena oko 17k a sa je oko 9k sto mi deluje da je dzabe.
Treba mi tako neki jeftini racunar za surf ali ne znam valja li. Generalno sam protivnik takvih zbudzenih računara ali 9k je 9k :D
 
^ izgleda nema nista od kompa a za monitor vredi nazvati da li ima.. :type:
 
Videh da nema više kompa. To je super cena za nov monitor kome treba 19".
 
A cena ove Nvidia gtx 1050ti sa 27770 na 19990, jel to ok, ne pratim cene komponenta odavno.
 
A cena ove Nvidia gtx 1050ti sa 27770 na 19990, jel to ok, ne pratim cene komponenta odavno.

Cena se krece oko 22-24000, tako da je to trik...27000? mozda je ta cena bila kada je tek izasla.
Ako mislis na onu Asus...19000 je dobra cena za tu kartu.
 
Pa sad... Vec duze vreme se Zotac/Inno3D 1050Ti prodaju za 18-19 hiljada u radnji na E. :)
 
Evo kod E vidim i neki sličan monitor za 5000, a me vidim da je neka akcija
 
A dole na dnu pise: *Popust se ne odnosi na artikle označene sa ŠOK cena
 
Bio malo pre u Tehnomaniji...

I posle kažu ljudi nema se para... A ja uvek kažem to je laž. Kažu radnici da je sve što je bilo na većoj rasprodaji bilo prodato još u deset. Redovi su jutros bili do raskrsnice (50m od ulaza).

Dok sam ja šetao spratom sa tv-audio opremom, troje ljudi je izneo televizore ranga 49-55".

Kupio sam neku belu tehniku, i to tek treći-četvrti model po izboru. Ovi pre njih su svi bili rasprodani.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Crni Petak na srpski nacin.


wrH33cXm.jpg
 
Bio malo pre u Tehnomaniji...

I posle kažu ljudi nema se para... A ja uvek kažem to je laž. Kažu radnici da je sve što je bilo na većoj rasprodaji bilo prodato još u deset. Redovi su jutros bili do raskrsnice (50m od ulaza).

Dok sam ja šetao spratom sa tv-audio opremom, troje ljudi je izneo televizore ranga 49-55".

Kupio sam neku belu tehniku, i to tek treći-četvrti model po izboru. Ovi pre njih su svi bili rasprodani.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Naravno da ode kad stave na rasprodaju 2-3 primerka.
 
^ to i moj cale prica.

p.s potencira se na onaj komp sto je bio 9-10 k
 
Ja sam pre par godina dobio informaciju da je uvoznik u Srbiju dopremio samo 10 grafickih kartica (komada - takvo nam je trziste), tako da je moguce da nekih stvari koje su na akciji zapravo i ima samo 2-3 primerka u celom trgovackom lancu.
 
Poslednja izmena:
Kad je Tehnomanija u pitanju oni i kad imaju više komada strateški ih rasporede u više lokala po nekoliko tako da se i zbog toga desi da bude rasprodato.
Meni je bila ta situacija za prošli BF a video sam na njihovom računaru kada su gledali u kom od lokala ima pošto je bilo rasprodato u njihovom lokalu.
 
Ja sam pre par godina dobio informaciju da je uvoznik u Srbiju dopremio samo 10 grafickih kartica (komada - takvo nam je trziste), tako da je moguce da nekih stvari koje su na akciji zapravo i ima samo 2-3 primerka u celom trgovackom lancu.
Graficke karte da se uvezu 10 istih nije cudno, cak i srednji segment, a za high-end je pak i previse.
Ali za komponente za racunar od 9K - takve komponente moraju na 1000 da se uvoze, jesmo dovoljno trziste za to.
 
Cena za Gopro Session5 u Gigatronu za BF je ona iz kataloga(30K) i vazi za sve vrste placanja(ja sam uzeo na rate).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno