Šta je novo?

ASUS R9 280X DirectCUII TOP / Black Screen / Crash

CommandeR

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2014
Poruke
180
Poena
70
Da navedem konfiguraciju odmah, kako bi slučaj bio lakše rešiv.
CPU: AMD FX 6350 4.2GHZ (Cooler Master Seidon V2)
RAM: 4x4GB HyperX Fury DDR3 1866MHZ
MB: GIGABYTE GA-990FXA-UD5 (Rev. 3.0)
SSD Samsung EVO 850 120GB i WD Caviar Blue 500GB
PS: Raidmax 735W Modular 80+Bronze

Igrao sam Medal Of Honor Warfighter, tj. čuo da je dobar pa ajde da vidim, starija igrica. Bukvalno čim sam iz intra prešao u igru, zakucao je komp, crni ekran sa vertikalnim roze linijama, nakon čega samo restart pomaže, nakon toga sve radi normalno. Far Cry 4 ista stvar, počeo da igram, i nema pravila, samo u jednom trenutku crash-uje igra, crn ekran, iz zvučnika se čuje zvuk kao kada je telefon blizu i stiže poruka ili poziv, ono pucketanje, naravno opet restart.
Heaven Benchmark 4.0 Extreme test prelazi skroz normalno, 3DMark11 Full HD Extreme test takođe, sve lepo radi, ali često zakucava od kako su ovi noviji drajveri izašli.
Kartica nije otvarana nikad, ja sam je kupio pre više od 2 godine, sve funkcioniše ali nešto zabada. Imao sam nekada isti problem, ali je jedno duže vreme nestao, i evo ponovo. Ne znam šta da radim, mislim da je do drajvera problem.
Windows 7 x64 instaliran pre par dana, BIOS ploče je poslednji, grafika ima poslednji, drajveri takođe...
 
Ne treba, našao sam problem. Drajver je. Skinuo sam stari 13.12, radi kao nova ;)
 
Nazad
Vrh Dno