»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
      Prikazani rezultati od 106 do 108 od ukupno 108

Tema: e porezi - treba pomoć

Member
        Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        1.996
        Pogledaš c:\Users\<ime>\eporezi.log koji sertifikat koristi da se zakači.
        Ako nije taj iz lične karte, izbaciš ga iz Personal certificates programom certmgr.msc (premestiš u Other People), pa probaš ponovo.

Member
        Na forumu od
        Nov 2003
        Poruka
        6.140
      3. Moja mašina
        • RAM: 2x4gb
        • VGA: 7750 1gb ddr5
        • HDD: Samsung F3 1tb, F3 ECO 1.5tb, maxtor onetouch 750GB&1TB, Kingston V40 SSD
        • OPT: LG 20x DVDRW SATA
        • Case: Antec Mini P180 & OCZ ModXStream 500w
        • SND: Microlab Solo 5
        • LAP: Acer S3
        • TV: LG 42LD420
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Microsoft Arc Keyboard Microsoft Arc Touch Mouse
      4. uopšte nema pomena sertifikata, ja sam prilično siguran da on ne stigne do dela sa sertifikatima, već samo vrti satic (tu je hash greška, ali videli smo da se ni njenim rešavanjem ništa ne dobija...)

ovi mi je trenutno na dva računara kući (službeni i moj),

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
        Ako mislite da je vas internet/TV provider najgori - niste probali PostaNET

Member Avatar korisnika potatoe
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        120
        Citat Citiram korisnika: Wizz Pogledaj poruku
        U poslednje vreme imaju problem (oni ili Halcom) sa novim Halcom karticama + Gemalto citac i to najvise na Windows 7. Kada klijent dobije novu Halcom karticu mora da instalira novi Nexus Personal, nakon toga ePorezi aplikacija kaze da su "Citac i kartica prepoznati" i prilikom klika na "Podnesi prijavu" kaze da je doslo do greske (nece da otvori dijalog za ukucavanje PIN-a).
        Da li neko možda ima ideju za isti problem ali Win10 Pro, Halcom kartica neće da radi, javlja "došlo je do greške u čitanju sertifikata" kao i u citiranoj poruci. U Token Manager-u piše Unknown card. Na drugom računaru još gore, ePorezi ne prepoznaje uopšte čitač i u token manageru piše "Card is empty / unreadable". Stavljene najnovije verzije svega i nikakvu razliku ne pravi.

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •