Šta je novo?

17 godina Bencha: Coolpad jednom članu Benchmark foruma poklanja Coolpad Max smartfon

Prvo bih zeleo da se zahvalim svima koji su ucestvovali u ovoj temi

Nismo ocekivali da nam pisete bajke da smo bolji nego sto jesmo, da su forumasi lepsi nego sto jesu :) Hteli smo eto, da nam neko napise nesto sto ce nam se dopasti: neki su se salili, neki trudili a dovoljno je da sve stane i u samo par reci. I zbog tih par reci, jednostavnih, obicnih, odlucujemo da Coolpad Max telefon pripadne korisniku sa nickom Dobrivoje!

Dobrivoje je rekao...

Za mene Bench je Dobro jutro , Dobar dan i Laku noc

I nama se to dopalo! Najvise poena za umetnicki dojam :D

Posto Dobrivoje ispunjava jedini uslov koji se tice staza na Bench forumu, tj ovde je sa nama celu deceniju, meni jedino preostaje da mu cestitam ispred Bench redakcije i da ga zamolim da nas kontaktira putem mail adrese [email protected] kako bi mu dostavili Coolpad Max telefon

Sto se kafane za punoletstvo za sta prozivaju ove dzombe, moram da kazem: bice! :)

Hvala Mariji, hvala Coolpadu, hvala svima vama, pa dogodine i svake naredne, da se veselimo
 
Definitivno najbolji post. Apsolutno zasluženo :)

Čestitke pobedniku ,nadam se da sam ja bio blizu sa mojim postom gde sam pohvalio Mariju :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Čestitke Dobrivoje ;)
 
Честитам! :D
@dobrivoj
 
Cestitke Dobrivoju.

@Peca poslusajte savet i napravite top5 ili top10 liste odredjenih uredjaja na youtube (tipa monitori do 300-400 eur), eventualno za takve videos roknite reklame na fbi yt i gledajte kako subscribers rastu... Kasnije mi dodjete pivo kada se proslavite [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala svima
 
Kratko i jasno, dobrivoje style. [emoji2]
 
Cak je ustedeo i na interpunkciji [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobrivoje misli da ga Peca zafrkava garantovano. Ne veruje, zbunjen je. [emoji1]

Tračak radosti se pojavljuje, ali sumnja je još prisutna.... [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Ali da se vratimo na temu 17 godina bencha - meni je zao sto je gomila ljudi poput @driver @bane r


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
prolaze godine, ljudima dosadi.

ja sam nekada imao veliki broj trackera, sada sam ostao na par njih i planiram i tih par da pogasim samo još da vidim šta i kako.

nekada sam gledao minimum jedan film dnevno, sada pogledam par godišnje ili da kažemo da sam prestao da gledam.

menjaju se interesovanja, dolaze neki novi klinci kojima je zanimljivo ono što je nama bilo itd.

život, obaveze...
 
Ma nije ni dosada ni interesovanja toliko, koliko smo shvatili da kompovi ne postoje zbog njih samih i da mi ne treba da ispravljamo greske inzenjera i dizajnera, vec nam kompovi sluze da zavrse posao za koji su namenjeni i ne treba da nas interesuje ni koja je memorija unutra ni koja magistrala.

Ja sam jos 2005. godine prestao da pratim sve u vezi sa poslovima inzenjera :)
 
Poslednja izmena:
+1
Zapravo ovo sto je driver napisao je susta istina
, ali to moze da shvati sam neko dovoljno ambiciozan da je svoje znanje iz IT usmerio u neki it-related biznis, od kojeg moze da se zivi i zaradjuje.
Tada PC postaje ne samo zabava i hobi i nesto na cemu se igramo, vec alat za proizvodnju.
 
Poslednja izmena:
Stigo je
coolpad max.jpg
Hvala svima
 
Sada ga stavi odmah u oglase :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Što bre? Dobar je telefon. [emoji2] malo skuplji, ali kao poklon vrhunski uredjaj. [emoji2]
 
Pa zezam se ,setio sam se kolege koji je od bencha na nagradnoj igri dobio Galaxy s5 i odmah taj dan ga zakačio ovde na oglase :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne vidim problem u tome, nije dobio da nosi i reklamira već da radi šta hoće s poklonom.

Sent from my Redmi Note 3
 
Ni ja ,ali mi je zanimljivo :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da, nije bio uslov za nagradnu igru da ti baš treba nagrada za ličnu upotrebu. [emoji2]

I ja bih Samsung odmah prodao. [emoji1]
 
Nemojte se nervirati zeni se svidja, taman da je vratim u android tabor i prodam iphone 5s.
 
Savet - neka zadrzi oba malo, prodaces ti Coolpad posle nekog vremena [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nece, ako se zena imalo razume u telefone.
 
100 ljudi 100 cudi, ali zene uglavnom preferiraju iPhone umesto Androida :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno