Šta je novo?

MS INDUSTRIAL TITAN PRO

Poskupelo je sve, ne samo ventilatori. A kvalitet usluge stagnira. Srbija zemlja opanaka i straha od discipline. Muka mi je od toga.
 
Kakvi su Sharkoon 140 mm Blue Led? Nasao sam neke za 900 dinara, pa me interesuje da li valjaju necemu...
 
Stiglo kuciste.:)
 
Da li se na Titanu i Falconu mogu isključiti LEDice? Da ventovi rade, ali ništa ne svijetli.

Razlika između ta dva je samo što se prednja maska ne može skidati kod Falcona?

I što mislite da li mi se više najviše isplati:
1.) MS Cyclops III / Winston (koje je bolje?) + 2x12cm venta - 4300 dinara
2.) Falcon - 5800 dinara
3.) Titan - 6600 dinara
4.) Black Widow - 8800 dinara

Cijena su malo više, ali moram po tim cijenama kupovati.
 
Da li se na Titanu i Falconu mogu isključiti LEDice? Da ventovi rade, ali ništa ne svijetli.

Razlika između ta dva je samo što se prednja maska ne može skidati kod Falcona?

I što mislite da li mi se više najviše isplati:
1.) MS Cyclops III / Winston (koje je bolje?) + 2x12cm venta - 4300 dinara
2.) Falcon - 5800 dinara
3.) Titan - 6600 dinara
4.) Black Widow - 8800 dinara

Cijena su malo više, ali moram po tim cijenama kupovati.

Ja sam uzeo Odavde

Trenutno nemaju na sajtu Titan Pro,ali mozes da ih pozoves i pitas da li imaju u magacinu.
Diode na ventilatorima ne mozes da iskljucis,a da ne iskljucis i ventilatore.
Zadovoljan sam ovim kucistem,zato se je veoma prostorno,provetreno,ima dobra mesta za sakrivanje kablova i kad ga pogledas za svih strana prelepo odradjen.
 
Ja sam uzeo Odavde

Trenutno nemaju na sajtu Titan Pro,ali mozes da ih pozoves i pitas da li imaju u magacinu.
Diode na ventilatorima ne mozes da iskljucis,a da ne iskljucis i ventilatore.
Zadovoljan sam ovim kucistem,zato se je veoma prostorno,provetreno,ima dobra mesta za sakrivanje kablova i kad ga pogledas za svih strana prelepo odradjen.

Hvala za odgovor, u Zagrebu sam i cijene su mi takve kakve jesu. A led diode mi ne pašu nikako tako da ostaje Cyclops/Winston ili Black Widow.
Zvao sam firmu u kojoj ću kupiti: Cyclops III + 2 pwm venta su cca 5.000 dinara, a Black Widow 8.000 dinara, odluke, odluke...
 
Hvala za odgovor, u Zagrebu sam i cijene su mi takve kakve jesu. A led diode mi ne pašu nikako tako da ostaje Cyclops/Winston ili Black Widow.
Zvao sam firmu u kojoj ću kupiti: Cyclops III + 2 pwm venta su cca 5.000 dinara, a Black Widow 8.000 dinara, odluke, odluke...

Ako biras kuciste koje ce vise da te odusevi,onda uzimaj ono bolje tj. u tvom slucaju BW jer je ono zaista tiho zbog zvucne izolacije,a i ima nesto "tise" ventilatore od Titana.
 
ako ti smeta led, nemoj da ubodes te konektore u plocu i resen problem... tako ti je sa svakim kucistem...
 
Pozdrav, jel zna neko dimenzije ovog kucista?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nisam jos pustio masinu, ali me zanima da li sam dobro okrenuo napajanje, stavio sam tako da ventilator bude okrenut ka dole gde se nalazi otvor za filter i tuda uvlaci vazduh i hladi se, ispravite me ako grešim?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Ovo kuciste mi je zamenilo posle 11 godina rada Antec9000.

Kuciste je odlicno. Uopste sam veoma zadovoljan dobijenim za 5500 dinara koliko sam ga platio.
Kvalitet materijala je odlican. Jedna manja zamerka fan control switchevi su bas od lose plastike i deluju jeftino, ali to se vrlo lako zaboravi kada sam video da su uz dodatne srafove (kojih ima pregrst) dosli mali umetci od gume za USB portove (da ne ulazi prasina).
Kuciste ima ozbiljan potencijal za hladjenje, prostora vise nego dovljno, lako se instaliraju kompnenete i organizacija kablova je veoma laka.

Glavne mane su mu:
Ventilatori koji dolaze uz kuciste i nisu nesto, ok, lepo i jako sijaju (kome je to bitno) i uopste nisu bucni, ali staticki pritisak je bas los, ne znam na koliko se RPM vrte ali vazduh ne guraju dobro uopste. Moracu da uzmem jednu 14ticu da izbacuje pozadi a gore cu verovatno staviti 2x12cm (to iz razloga sto imam piledriver pa mu treba airflow kao sirochetu leba).
Mesta za SSDove i 2.5" ima 3 sto je dovoljno, ali za 3.5" diskove samo 2 mesta ima sto nekome moze da predstavlja ogranicavajuci faktor.

Prednosti:
Korektna cena,
Lepo obojeno, lagano, odlican fan controler ima 5 konektora za ventilatore
Veoma lak pristup svim delovima kucista i instalacija svih kompnenti (ovo je bolje od mnogih duplo skupljih kucista).
Odlican raspored i gabariti. Odlicno za hladjenje a nije preveliko i glomazno.
Veoma laka instalacija.
Lepo reseno instaliranje napajanja (za razluku od nekih mnogo skupljih kucista koja imaju shround za napajanje koje se bukvalno raspada jer samo stoji iznad ne zasrafljen ili mora da se srafi i vadi, MS ljudi su to resili jednostavnom instalacija napajanja se vrsi sa druge strane kucista.

Sve u svemu bombonica :)
 
Da li je po pitanju buke Titan mnogo glasniji od Black Widow-a? Jel neko vršio poređenje tog tipa?
 
3 ventilatora dimenzije 12cm.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
I sva tri svetle(Blue led), za razliku od Falcona gde dva svetle, a jedan ne i Widow u kojoj ni jedan ne svetli.
 
Jel ima negde da se kupi ovo kuciste sada?
 
Na osnovu portala je bilo i pre 3 meseca, a zapravo ga nije bilo nigde makar do kraja januara kada sam poslednji put proverio.
 
Nema nigde da se uzme zvao sam sve... Ima preko jednog lika sa KP trazi 6500din a ne dam te pare... Uzeo sam MS Falcon i LC cc120 za te pare :)
 
Titan je u principu unapredjeni Falcon, za neku normalnu upotrebu neces videti razlike.
 
Imam jedno pitanje da li je bocna providna strana od stakla ili plastike tj plexiglass ?
 
Naravno da je od plastike i grebe se lako.
 
Nazad
Vrh Dno