Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix

Pa i ja sam od tih koji koristi, p9 lite prvog dana stavljen u futrolu na preklop i staklo na ekran :D
Ali ne bih to mogao Mixu da uradim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Cuvas telefon od 200e sa sve staklom i case-om na preklop, a drugima pričaš kako telefon od 850e ne bi stavljao u case.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije stvar u ceni, vec u samoj izradi telefona.

Mi mix se prvenstveno uzima zbog tog keramickog tela i manjka bezela, po tome je unikatan.
P9l koji koristim jeste lep telefon, ali ga ja nisam uzeo zbog toga kakav osecaj pruza u ruci i kako izgleda pa mi ne smeta sto ga futrola dosta povecava i sto mu kompletno menja izgled i osecaj pod rukom.

Mi Mix je upravo poseban zbog tog dizajna, tela i bezela, kada bih ga stavio u futrolu ne bi mi to bilo to.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zeznuta situacija, prelep telefon koji nije za masku, a sa druge strane ko zna koliko košta zamena displeja i koliko ga je teško naći ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zeznuta situacija, prelep telefon koji nije masku, a sa druge strane ko zna koliko košta zamena displeja i koliko ga je teško naći ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Staviš ga u providan hard case neki kvalitetniji i to je to. [emoji1305]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Paz da ga ne nadjes tad :)
Nadam se da ce imati naslednika ove godine i da ce biti pristupacniji.
Mnogo lep telefon, samo da ga gledas na stolu i dovoljno.

Realno, niša preterano veću funkcionalnost ja sad nemam na MI4 u odnosu na nokiju 7120 koju sam imao renije, ok imam pristup mailovima, youtube, face... big dil, komp na poslu, komp kući a u vožnji mi svakako ništa od toga ne znači ali svi mi volimo da imamo lepe gedžete kao što je MIX ali onoliko koliko sad košta jednostavno ne vredi, za te pare ću radije uzeti dobar fotoaparat koji može da mi posluži ako alat (da vrati barem deo svoje vrednosti) ili novi komp sa daleko većom funkcionalnošću...

U svakom slučaju, što više Xiaomi proizvoda koristim sve više stičem utisak da koliko su hardverski odlični toliko manjaku na strani softvera.
 
Zeznuta situacija, prelep telefon koji nije za masku, a sa druge strane ko zna koliko košta zamena displeja i koliko ga je teško naći ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ovde je kuciste od keramike podjednako veliki problem kao ekran jer se potpuno razlicito ponasa pri padu od full metal/aluminium telefona. Ali kao sto vec rekoh, da se vodi racuna u granicama normale i ne bi trebalo biti nikakvih problema.
 
Xiaomi Mi MIX 256/6gb crne boje - 800 € na kupujem prodajem :)
 
Jel arči neko ovo čudo? :)
 
4d289e547349c9a0b61bb21824d05d56.jpg


Sent from my MiMix

Evo ovaj lik ima :) Mislim da je jedini.
 
Jos uvijek je aktuelan. Mada me je malo smorio, prodacu ga :)

Sent from my MIX using Tapatalk
 
Jos uvijek je aktuelan. Mada me je malo smorio, prodacu ga :)

Sent from my MIX using Tapatalk

Ajde istakni 3 najveće prednosti ili mane posle sada već sodlinog korišćenja? Ili tako neki mini review. :)
 
Ajde istakni 3 najveće prednosti ili mane posle sada već sodlinog korišćenja? Ili tako neki mini review. :)
Vrhunski telefon. Moja najveca briga je bila zvucnik. Boja sam se kako to u praksi funkcionise, ali sljaka bez problema. Jedino ako si u bas nekoj velikoj guzvi tipa na stadionu malo se se losije cuje, inace sve ok. O displleju ne bih trosio rijeci. Baterija je definitivno najjaca od svih koje sam do sada koristio. Izvlacio sam preko 8h SOT-a, mislim da to sve govori.
Po mom misljenju, jedina losa strana su kamere. Zadnja je solidna ali nema OIS sto se itekako osjeti. Prednja je uzasna.
Telefon je inace fluidan,leti. Nijedno mi nije zabagovao.

Sent from my MIX using Tapatalk
 
Neko uradio root?
 
Od skoro imam ovaj telefon. Prezadovoljan sam.

Послато са MIX уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno