Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix

Sad gledam honor note8, kakva zverka sunce ti

Da vidimo mi huawei mate 9 kad predstave za koji dan. Već su predstavili honor note 8, nikako da otvorim temu. Vrhunski telefon za te pare.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ima li kakav link za cenu... Ne odskače nešto previše HW od MiMax a SW je isto ******... Znači ostaje cena...

Ali da ne idemo u offtopic, ko ima link, otvorite temu, pa cemo tamo, redovan sam na ajncer temama :D

Mi MAX
 
Poslednja izmena:
Ima li kakav link za cenu... Ne odskače nešto previše HW od MiMax a SW je isto ******... Znači ostaje cena...

Ali da ne idemo u offtopic, ko ima link, otvorite temu, pa cemo tamo, redovan sam na ajncer temama :D

Mi MAX

Nije bas isto ******, msm da je bolji huawei po pitanju sw
 
Meni je ovaj tel bas gotiva i rado bi ga posedovao. Bice to extra kupovina za oko 300€. Samo je problem sto se nece pojaviti u evropi skoro ili nikako
 
Ovo ce biti gotovo nemoguce kupiti u kini a ne u evropi. A za 300e mozes samo da ga sanjas.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Bice za 6 meseci. Cim je sad 475$ to je 420-30€. Na prolece bice 350$ u Kini sigurno
 
Na preorder je sold out svih prvih 10.000 komada koje su napravili. Izradjen je od keramickog bloka i imaju poteskoca da ga naprave zbog toga je limitirana serija. I ove cijene koje su najvaljivali ne znam gdje su jer je online cijena bila 759$ za model od 6gb 18k. Ide na prodaju 4og ja sam tamo 6og nadao se da cu se docepati jedno al prc. Sold out

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije ni cudo sto je ovako estetski dobar kad je dizajn uradio Philippe Starck.
 
Pošto mnogi gotive ovaj fon. Malo da se paraju oči , 20min.

[Youtube]P6DL-GHT3q8[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[youtube]YKy3ZxYD-So[/youtube]

Kaže da je zvuk lošiji što se realno i očekivalo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel neko kupovao sa ovih sajtova, koliko je sigurno?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nisam detaljno citao, samo sam prepisao temu jer sam video da si postavio gde kupiti ovaj fon, pokupio linkovi stavio ovde i ti korisnici su bas odatle kupili, prvenstveno sa tog prvog linka... Ja da garantujem ne mogu, a da sve čitam, čitavu temu, to nikako... Moraćeš sam da proveris njihovu sigurnost preko Google... Uglavnom ljudi su odatle naručili svoj xiaomi mi Mix

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
0a9cc30d0a6807922f91d93074ce8848.jpg


Sent from my MIX using Tapatalk
 
Kolega u zdravlje da ga koristis,kakav je osecaj koristiti telefon bez gornje ivice?Mislim na gledanje yt-a u landscape polozaju[emoji5]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Svaka čast, prelep telefon.

Sent from my D6603
 
Nazad
Vrh Dno