Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix

Dark Warrior

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruke
1,502
Poena
210
xiaomi-mix-02.jpg

Ekran 6.4'' 1080 x 2040 pixels (91.3% screen to body ratio)
Chipset Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821
GPU Adreno 530
Memorija 128 GB, 4 GB RAM or 256 GB, 6 GB RAM
Kamera 16 MP, f/2.0, EIS (gyro), phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash
Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps
Prednja 5 MP
Baterija Non-removable Li-Ion 4400 mAh




Dostupan od 4. novembra

128/4gb 475eur
256/6gb 540eur
 
Poslednja izmena:
E sad nek naprave i Mi Min sa ispod 5 inca i takvim bazelima pa da mi se ruke konacno odmore!!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Preskup.. a i pitanje kako će raditi u realnim uslovima ,Ipak je to xiaomi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Čuj preskup.
Apple i Samsung bi ovo naplatili 2000€ lagano :D
 
U ovom pravcu će ubuduće ići dizajn svih ozbiljnijih smartfona. A i dosta je vala bilo onih okvira od po pola metra (ko je pomenuo iPhone :d )
 
Ovo je druga krajnost.
Ne valjaju ni bezeli od "2 ara" a ni ovi nebulozno tanki.

Sent from my D6503
 
Bas tako. Po meni je note 5 nekako bio optimalan po pitanju bazela

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni se ovo sviđa, drugi padež je naravno upotrebljivost sa strane dizajna...

Mi MAX
 
Zivo me zanima kako ce se ovaj "speaker" pokazati u realnom zivotu

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Xiaomi objasnio što se dizajna tiče, Apple i Google izgledaju jeftino pored njega:

7+ vs Mi Mix vs Pixel XL.png
 
Jeste moćan ali samo jednom padne i ćao zdravo... [emoji4]
 
Ako padne nezgodno džabe i ogromni bezeli kao kod iPhone-a, znam nekoliko slučaja kada su oni stradali posle prvog pada.
 
Meni iphone iz krila u sedecem polozaju sa max 35cm , ode staklo u 1000 delica :)
 
https://youtu.be/m7plA1ALkQw

Vec vidim 20 stranica svadjanja ovde da li je ovo dobro ili nije. Kad krenu sad trapavi sto menjaju 2 telefona mesecno: Pa to je lose, ako ispadne gotovo je, bla bla bla...

Sve pohvale za dizajn i sa moje strane, dize se prica na drugi nivo... :))

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Prelepo izgleda, a u kamera modu je fenomenalan zato sto je ceo ekran iskoriscen.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Fenomenalan, napredan i drugačiji dizajn u odnosu na sve druge uređaje. Naravno, biće i mnogo negativnih komentara, barem dok apple ili samsung ne izbace ovako nešto slično. Tek tada će ovakav dizajn biti 100℅ prihvaćen i hvaljen (naravno, kao revolucionaran).
 
Poslednja izmena:
Uzeo bih ga u razmatranje samo kad bih mogao da mu fleshujem stock android. MIUI mi je kritican.
 
I ja se pitam kako radi 'zvucnik'. Vibracije putuju kroz frame telefona i tako cujes sagovornika? A onda cuju i svi oko mene sta pricam

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poređao ih čovek kao na postolju !
Levo srebro, sredina zlato, i ružnjikavi pixel bronza :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Slažem se, šteta što nisu bili ovako originalni prilikom dizajniranja mainstream modela, Note 2 je bezobrazni hibrid S6e+ i Note 7:
Mi Note 2 vs S6 Edge Plus.png

I ja se pitam kako radi 'zvucnik'. Vibracije putuju kroz frame telefona i tako cujes sagovornika? A onda cuju i svi oko mene sta pricam

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

I onaj Sharp Aquos je radio na istom principu.
 
Meni deluje odlicno. Ako i cena bude kao u najavi jos bolje. Bice i CM nadam se.
 
Uzeo bih ga u razmatranje samo kad bih mogao da mu fleshujem stock android. MIUI mi je kritican.

Isto :)

Slažem se, šteta što nisu bili ovako originalni prilikom dizajniranja mainstream modela, Note 2 je bezobrazni hibrid S6e+ i Note 7:

Taj je već ružan i kopija :)

Prelepo izgleda, a u kamera modu je fenomenalan zato sto je ceo ekran iskoriscen.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Bezobrazno dobro izgledaju kamera/video/klipovi na ovome :)
Kao kada bi se sada uporedili televizori od pre 10 godina i ovi novi sa tankim ivicama :D
 
Poslednja izmena:
Pošto je SD unutra biće sigurno romova za njega. A što se tiče note 2 da je kopija Note 7, Xiaomi je sa mi note prvi predstavio taj 3,5 D glas varijantu. Pa tek onda S6 edge i edge plus mi ostali. Cene su realne, po nekim komentarima ispada da samo Samsung i Apple smeju da imaju veće cene :D Lepo reče neko ovde da bi Samsung za ovakav fon stavio 2000 $ i to nije daleko od istine :D
 
Da vidimo mi huawei mate 9 kad predstave za koji dan. Već su predstavili honor note 8, nikako da otvorim temu. Vrhunski telefon za te pare.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno