»RSS Benchmark sajt

Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 13192021222324252627 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 331 do 345 od ukupno 410

Tema: Novi MBP sa Magic Toolbarom

Member Avatar korisnika GoJNiK
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        582
      2. Moja mašina
        • MON: Dell P2415Q
        • LAP: MacBook Pro (13-inch, 2017, Two Thunderbolt 3 ports)
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Xiaomi Mi 8 128GB
      3. Citat Citiram korisnika: n1tr0 Pogledaj poruku
        USB-C dongles su jako sumnjivog kvaliteta. U firmi imamo apple original sa hdmi, usb, i hame. Zanimljivo je da originalni apple radi svuda bez problema, dok hamu prvo treba ukljuciti u MB pa onda hdmi od monitora - ako se uradi obrnuto, ne radi. Hame sa samo hdmi nisu radile ni na jednom MB. Ono sto je jos zanimljivije je da na HP Envy 13 na USB-C ni jedna hama ne radi (usb device not recognized), dok apple dongle radi iz prve

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Identicno se ponasa i Moshi USB-C to HDMI adapter, prvo mora da se prikaci na MB, tek onda moze HDMI od monitora.

Citat Citiram korisnika: Iwantchitzz Pogledaj poruku
        Yep, isprva mi je delovalo da je malo brži, ali ipak ne. I dalje je tu učitavanje stranica po par minuta...
        Moguce onda da ti nesto drugo pravi smetnju, pokusaj preko telefona da napravis hotspot pa se povezi i vidi kako radi.
        Menjao GoJNiK : 18.12.2018. u 11:10
        -GoJNiK-

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        dongle life :/ uzas

ja narucio novi ugreen chajniz, kad stigne javljam utiske... rekli su mi da ne pravi problem sa fifi
        Citat Citiram korisnika: D.Zivkovic Pogledaj poruku
        Meni se gasi sam od sebe. Desava se da uopste nije vruc i odjednom se ugasi!?

Member Avatar korisnika Iwantchitzz
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        765
        @GoJNiK

Probao i hotspotove, ništa ne pomaže. Svakako treba da ga odnesem u servis zbog drugih stvari, pa ću pomenuti i to, mada pretpostavljam da neće moći da rekreiraju problem jer ga imam samo kod svoje kuće.

:clap: :clap:

Member Avatar korisnika Ragnarok
        Na forumu od
        Dec 2007
        Poruka
        4.542
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 8700
        • RAM: 16 GB
        • HDD: Micron NVMe 256 GB + 1TB HDD
        • LAP: MacBook Pro 2018 13" TB 512GB SSD 16GB RAM
        • TV: TCL 43S515
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: iPhone 7 Jet Black, Lenovo Yoga 730 13", Playstation 4 Pro
      8. Kako su se pokazali MBP “13 sa tb iz 2018? Da li vredi uzimati Apple Care? Koliko je obično vremena prolazilo za prošle modele pre nego sto su počinjali problemi sa tastaturom?
        Takodje, koje USB hubove/dongleove koristite?

Member Avatar korisnika svlada
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        121
      10. Moja mašina
        • MON: DELL P2414H
        • LAP: Macbook pro
        • TV: LG 47 LB730v
        • INET: DSL
      11. Da li je moguca zamena touchbara na MBP iz 2018te? Po nekim informacijama na netu deluje da je neophodna zamena cele ploce.

Slucajno sam prosuo malo vode po zadnjem delu laptopa dok sam ga sklopljenog nosio u ruci. Sve radi osim tb na kome ne radi sigurno trecina povrsine i nekada nasumicno aktivira siri.
        Menjao svlada : 06.01.2019. u 11:58

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        kakva glupost taj touchbar... ako naredna generacija bude touchbar only, zapalicu ih

Member Avatar korisnika Ragnarok
        Na forumu od
        Dec 2007
        Poruka
        4.542
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 8700
        • RAM: 16 GB
        • HDD: Micron NVMe 256 GB + 1TB HDD
        • LAP: MacBook Pro 2018 13" TB 512GB SSD 16GB RAM
        • TV: TCL 43S515
        • Ostalo: iPhone 7 Jet Black, Lenovo Yoga 730 13", Playstation 4 Pro
      15. Citat Citiram korisnika: Skankhunt42 Pogledaj poruku
        kakva glupost taj touchbar... ako naredna generacija bude touchbar only, zapalicu ih
        Biće sigurno. Air je zamenio MBP bez touchbara.

Ja sam naručio MBP TB “13 2018 (i5, 16GB RAM, 512 GB SSD). Konačno sam se rešio Windowsa
        Menjao Ragnarok : 06.01.2019. u 15:27

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        Citat Citiram korisnika: svlada Pogledaj poruku
        Da li je moguca zamena touchbara na MBP iz 2018te? Po nekim informacijama na netu deluje da je neophodna zamena cele ploce.

Slucajno sam prosuo malo vode po zadnjem delu laptopa dok sam ga sklopljenog nosio u ruci. Sve radi osim tb na kome ne radi sigurno trecina povrsine i nekada nasumicno aktivira siri.
        meni je nelogicno da mora zamena cele ploce. ali i da mora, nosi nek ti zamene za dz, u garanciji je sigurno

Member
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        618
      18. Moja mašina
        • CPU: Core 2 Duo/ i7 Series
        • MoBo: Jabukovaca
        • RAM: 8gb/16gb
        • VGA: Dual grafic card
        • MON: Lapov
        • HDD: Samsung 840 PRO 256gb-Raid 0;2X wdRED4tb;8tb Ironwolf
        • OPT: Optika je izbacena u usb enclouser
        • Case: HPgen8 microserver;Jabuka ali od aliminijuma,Teslino napajanje
        • SND: YST-M10 Active Servo Tech. Yamaha
        • LAP: MacBookPro 5.3 OCZ ssd/9.1 840ProSSD Raid0
        • TV: Sharp 60mhz/Samsung smart
        • Ostalo: OCZ Vertex2 Pro 128 & OWC 3g Mercury Extreme Pro 128,Mushkin Chronos Deluxe 240gb,Samsung 840Pro 256
      19. Citat Citiram korisnika: Skankhunt42 Pogledaj poruku
        meni je nelogicno da mora zamena cele ploce. ali i da mora, nosi nek ti zamene za dz, u garanciji je sigurno
        Da ali da ne spominje da je sam kriv(da li se sjecate slucaja kad se rakun pop**ao na MBP nekom tipu u americi). Inace od posla nista.
        MacBookPro 5,3 / 9,1

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        hahahahaha rakun

zar apple nije poznat po toj blesavoj garanciji, da sve popravljaju, ne pitaju? jedan od razloga zbog koga ljudi uzimaju donglebook

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        da pitam nesto... pocinje da me nervira zesce... kad hocu desni klik da napravim sa dva prsta na ovom trackpad-u to radi kako treba samo ako jako kratko pipnem. ako zadrzim prste duze od sekunde, pojavi se menu, ali odma nestane. ocu da ga razbijem. google ne zna nista o ovome. ima neko ideju sta da radim da to popravim?

Member Avatar korisnika Nigor
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        296
        Pozzz drugari,kako ne bih postavljao dadatnu temu pitacu ovde.
        Naime trebao bih uskoro da uzmem MBP za developing i video editing,zapao mi je za oko MacBook pro 13" 2017,e sada me zanima koliko je cest onaj problem sa tastaturom i da li vazi dodatna garancija za keyboard posle onih 12 meseci?
        Pozdrav!

Member Avatar korisnika Iwantchitzz
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        765
        Koju verziju - sa ili bez touch bar-a?

Ja u kući imam dva 13" nTB (2017) i na oba se pojavio problem sa tastaturom. Na jednom se pojavio mesec dana nakon kupovine, a na drugom nakon godinu i nešto dana.

Kolega ima TB (2017) verziju i njemu se javio problem nakon par meseci.

Ako se ne varam, na TB verziji iz 2018. je rešena boljka sa tastaturom.

:clap: :clap:

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        717
        Citat Citiram korisnika: Nigor Pogledaj poruku
        da li vazi dodatna garancija za keyboard posle onih 12 meseci?
        Ovo pise na sajtu iStyle-a

Program zamene traje 4 godine od datuma iskazanog na računu Autorizovanog prodavca. Četvorogodišnji period odnosi se isključivo na navedene probleme sa tastaturom, a ne na druge kvarove koji se mogu prikazati. U slučaju da korisnik ima naveden problem sa tastaturom, ali i neki drugi kvar, iStyle Servis otkloniće problem sa tastaturom besplatno i predložiti cenu za otklanjanje dodatnog kvara.
        http://servis.istyle.rs/program-zame...ok-pro-modele/

Ovde imas i na Apple Support

https://www.apple.com/support/keyboa...d-macbook-pro/

The program covers eligible MacBook and MacBook Pro models for 4 years after the first retail sale of the unit.

Pise da vazi, i vazi sigurno, vise od uobicajene jednogodisnje garancije ali je najbolje ako imas i racun. Ako nemas, proveri kad je aktiviran i od kad mu vazi garancija. Nekad se to ne poklapa i zato je vazan racun.

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        536
        Citat Citiram korisnika: Nigor Pogledaj poruku
        Pozzz drugari,kako ne bih postavljao dadatnu temu pitacu ovde.
        Naime trebao bih uskoro da uzmem MBP za developing i video editing,zapao mi je za oko MacBook pro 13" 2017,e sada me zanima koliko je cest onaj problem sa tastaturom i da li vazi dodatna garancija za keyboard posle onih 12 meseci?
        Pozdrav!
        ja imam 2017 model bez ovog smesnog ekrana gore, jer je to jedino normalno sto sada moze da se kupi... od datuma kupovine imas besplatnu zamenu tastature, ali se ja ne bih mnogo zezao sa time, jer oni caskom mogu da nadju nesto zbog cega ce proglasiti da je korisnikova greska i da ti ne zamene... a zamena je uzasno komplikovana da je uradis sam. zato sam ja pre nego sto mi je donglebook stigao narucio ovo: https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1 i stavio sam od prvog dana. deluje prilicno ok, mogu da preporucim. ja puno puta uzmem da jedem uz laptop ili pljusnem nesto, tako da nije na odmet imati. legendarni thinkpad koji je bio pre ovoga je mucenik trpeo hranu, a piva samo koliko je popio.... ovaj ce da umre prvi put kad ga nahranim i napojim osecam...

mali offtopic, druga stvar koju bih preporucio je ova futrola:https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1 meni se bas svidja, i skroz je povoljna za ovaj kvalitet

jel moze neko da mi kaze da li je nestajanje menu koji se dobija na desni klik normalna stvar ili nije, razlupacu ovo go.v.no
        Menjao Skankhunt42 : 10.01.2019. u 19:54

Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 13192021222324252627 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •