Šta je novo?

Origin nalog porblem

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,270
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zdravo drugari, priča ide ovako. Pre par godina, svom dobrom prijatelju sam poklonio Origin nalog, vezan za moj mail. Par puta sam mu po potrebi menao šifru. Kada je zaboravi i slično. Sada imam problem sa promenom šifre. Jednostavno neće. Ispraznio sam Spam folder, i proveram moj nalog stalno, da li je poruka stigla. Verifikacija.JPG. Za sada ništa, a piše da bi trebalo da stigne za 5 minuta. Želim da mu povratim mail, jer tu ima neke baš vredne igrice. Ovo traje već oko nedelju dana. Imao sam ispite i nisam mogao da se više posvetim ovom problemu. U jednom trenutku mi je palo na pamet da mu je nalog nekako hakovan i promenjen imal?!?! Da li Origin ima onu zaštitu kao Steam sa telefonskim brojem ? Gde mogu da se obratim tehničkom podršci ? Šta da radim ?
 
Moraces da budes uporan kako bi dobio live chat podrsku.
Meni su bili hakovali acc pa sam ga jedva povratio preko lika iz podrske na live chat-u.
Znam samo da nisam isao na podrsku u vezi naloga vec za BF4.
 
Rasplet događaja. Currafte je posle jednog dobrog "duvanja" kompjutera kompresorom, i 2 čašice rakije, uspeo sam da povrati šifru. Naravoučenije, ništa bez dobrog duvanja i rakije :D

Svima hvala na pomoći
 
Nazad
Vrh Dno