Šta je novo?

Lalafo

Da ne prejudiciram, ali ovo će postati online buvljak za robu sumnjivog porekla.
 
Znači, besplatno ga digneš? :D
Sent from Tunguzija.
 
Posle mnogo vremena, verovatno na sve veći zahtev korisnika, najzad dodata opcija totalno brisanje oglasa, do sad je bila samo opcija deaktivacije, ali preko pretrage se oglas i dalje video.
 
Meni nije jasno kako ih nije sramota da se toliko reklamiraju. Ovo je ubedljivo najgore mesto za oglasavanje. Sasvim slucajno naletim na postolje za stolicu pise sve novo, na slikama je tesko bilo sta provaliti. Pozovem zenu koja je kao i Andjelka preko aplikacije postavila slike i ne zna ni kako da posalje. Organizujem ja AKS sve, stigne meni deo sav polomljen, ne znam samo kako je uspela da ga slika a da sve stoji na mestu. Zovem je a ona ne zna, njoj su rekli da je novo sve... Ona se kao preznojava pa joj je neprijatno itd... Naravno od zastite kupca ako je prevaren nema nista na ovom sajtu. To su takve besmislice i gluposti da je to neverovatno. Ljudi moji pa deset puta je sigurnije kupovati sa kineskih sajtova nego kod njih. A aplikacija je toliko losa da nemam reci stalno je kao nadogradjuju...
Bedno, mene bi bilo sramota da se toliko reklamiram sa polugotovim proizvodom.
 
Ako nema teksta (opisa) uz sliku bez problema preskočiti oglas. Prodavac koji se prvi put susreće sa prodajom prodavajući na Lalafo je obavezno za izbegavati.
 
Nisi jedini, običan online buvljak bez imalo reda.
 
Domain name: lalafo.rs
Domain status: Active
Registration date: 05.02.2016 15:46:45
Modification date: 11.01.2017 18:03:11
Expiration date: 05.02.2018 15:46:45
Registrar: Serbia Broadband - Srpske kablovske mreže


Registrant: Ganna Polischuk Yalla Classifieds OÜ
Address: Ahtri tn 6a, Kesklinna district, Tallinn city, Estonia
ID Number: ER594902
Tax ID:


DNS: ns-1697.awsdns-20.co.uk -
DNS: ns-198.awsdns-24.com -
DNS: ns-1428.awsdns-50.org -
DNS: ns-658.awsdns-18.net -


Administrative contact: Ganna Polischuk , Yalla Classifieds OÜ
Address: Estonia pst 5 - 309 B, Tallinn, Estonia

Technical contact: EUnet Hostmaster , EUnet D.O.O
Address: Milentija Popovica 9, Beograd, Serbia
 
Meni je ovaj sajt sprdnja, pocev od samog imena sajta.
Kada sam video koliko se reklamiraju, ja mislio nesto ozbiljno, medjutim kad pogledah, ja rekao neki vrtic sa oglasima koji su pisali deca do 8 godina xD
 
Još ih Anđelka reklamira - simpatičan izbor za totalno antipatičan sajt!
 
Sa FB-a:
05c2047643d5499ac6327457107c8a10.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kupovanje skupih stvari sa takvih sajtova je kao da kupuješ crni telefon u crnoj kesi u tunelu po noći od crnca !!!
 
Zeznuli ga u posti. Mogli su da blokiraju pare da su hteli.

Sent from mTalk via "bad" WP
 
pogledam ponekad neki oglas na lalafo, ali se bukvalno plasim da bilo sta kupim

em zbog odvratnog izgleda i organizacije celog servisa, em zbog toga sto vidjam iste clanove kako prodaju stvari prijavljeni na 60 razlicitih lokacija
kacio sam vec ovde macbook najnoviji da neko navodno prodaje za 605e.... gomila je takvih oglasa i sigurno se ljudi zajebu
 
ja sam postavio oglas na lalafo,pre 2 nedelje,javio mi se jedan covek porukom da je zainteresovan za to sto prodajem,ja mu napisem poruku da me kontaktira na mail ili na telefon.. od tog proslo nedelju i nesto dana,ja i dalje nemam odgovor od tog coveka,a ne mogu da mu pogledam ceo broj mobilnog koji je ostavio tamo... Nekako mi je sve to bezvze,nema sanse da se ista vidi...
 
Ne znam da li je imao neko iskustvo kao ja na lalafou, desilo mi se da mi neka devojka trazi da joj slikam haljinu kako stoji zbog nje same i zbog broja ,posle dok smo pisali ispostavilo se svasta . I to ne jedna osoba nego 7,8 osoba mi se tako javljalo ,ali kao sajt moze da se proda . Samo ne znam da li se to desava jos nekome
 
daj da vidimo haljinu, možda je to razlog :):):)
Ti me zezas :D
trazila mi je haljinu da joj slikam,ali na Meni ,pa majicu ,pa cizme , i ja normalno slikala sam joj ,posle dok smo pisale imas dobre grudi ,meni su male ,pa posle ja kad sam je pitala sta cemo za haljinu ,ona kaze volela bi da se negde vidimo svidjam joj se ,ispostavi se ja slala slika ,a ona lezbejka ,hoce da se vidimo negde i nadjemo ,kao da je lalafo postao stranica za sex upoznavanja
 
A da o prevari ne pricam meni se desilo trazi mi neki iz Nigerije ,prvo ja njemu paket da posaljem ,pa ce mi poslati na PayPal pare ,ali pbo ja njemu da poslajem paket za Nigeriju. Pa mi se desilo tek kad tek otvorila tek neka Lili mi salje porukun, da mi posalje pare na lalafo kao preko poste u 12 uvece ,pa ja samo da dam karticu cv ,broj racuna i sve kao da sam pala sa neba ,pa ne znam ,u gkavnom lalafo je teska prevara i puno je postao sajt za sex upoznavanja .

Ko zna da li je u opšte žensko😂
Pa ko zna i to,i to ne jedna osoba 10 mi se tako javljalo, vise tako ,nego prevare ,ja sam samo jednu svar prodala preko lalafoa ,tipa neke patike ,ali za sitno ovo sve je sou
 
nemoj patike vise da stavljas u oglase, trazice ti fotografije stopala :ROFLMAO:
 
nemoj patike vise da stavljas u oglase, trazice ti fotografije stopala :ROFLMAO:
Pa bukvalno kad mi je trazila ne "ŽENA" ,za sandale da obujem kako mi stoje ,ja blok ,reko da li je moguce samo meni da se to desilo i to mnogo njih ,znaci sou Lalafo je postao vecina za sex upoznavanja i kombinacija ostalih i prevara ,najvise to
 
Ja sam mislio da je taaj sajt odavno krenuo putem dinosaurusa kad ono on još živ... i podjednako bezvezan kao i nekad...
 
Nazad
Vrh Dno