Šta je novo?

Problem sa Toshiba drajverima Download

aleksandra74

Cenjen
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruke
208
Poena
170
Jedno pitanje za Laptop strucna lica, evo vec po ko zna koji put pokusavam da skinem drajvere sa Toshiba sajta, desava se da na pola skidanja prekine ? Pokusam po par puta i opet isto, nikada ne zaustavi na tacnom broju MB vec sam od sebe, skidao sam i sa ostalih sajtova ali ovakav problem ni na jednom nisam imao.

Zanima me da li je neko imao ikakvo iskustvo u poslednjih par meseci sa konkretno Toshiba sajtom.

Prosto mi je neverovatno da samo oni prave "Problem" sa download , jako me nervira kada moram jedan bezazleni drajver skidati po x puta da bi ga instalirao :wall:
 
Evo, i meni prekinulo oba fajla. Probao i sa italijanskog, isto. Sa engleskog skinuo bez problema, brzina 150-200kB. Hoćeš da okačim negde?
 
Neko me nije razumeo, konkretno volim da skidam sa Oficijalnog sajta drajvere (neki moj princip), nego ne mogu da verujem da jedna velika kompanija ima problem koji traje vec duze vreme.

tuxserbia, okaci da s`vucem jer ja ne mogu ni sa engleskog, prkine mi vec na 20MB :S:
 
Neko me nije razumeo, konkretno volim da skidam sa Oficijalnog sajta drajvere (neki moj princip), nego ne mogu da verujem da jedna velika kompanija ima problem koji traje vec duze vreme.

tuxserbia, okaci da s`vucem jer ja ne mogu ni sa engleskog, prkine mi vec na 20MB :S:

Ako se odnosi na mene razumeo sam te u potpunosti. Takodje preferiram zvanične sajtove proizvodjača za skidanje drajvera.

Sa druge strane to su drajveri, te ako nije situacija da može sa zvaničnog sajta tada je 99% bezbedno da se isti fajl skine sa druge lokacije.

Ako pitaš za rešenje eto rešenja, ako si otvorio/la temu da bi kukao/la na Toshibu tada se izvinjavam, razumeo sam te pogrešno.
 
poolmaker ne moras se osecati prozvanim, otvorio sam temu da bih saznao da li jos neko ima problema sa zvanicnim gore pomenutim sajtom, za "divlje" sajtove znam isto koliko i prosecan korisnik, pitanje je bilo vezano za problem download-a drajvera sa moje strane da bih mogao utvrditi da li je samo kod mene ili na nivou svih korisnika.
 
Pomalo sam se osetio prozvanim, priznajem.
Ko priznaje pola mu se dodaje.. :)

Što se downloada drajvera sa sajtova prpizvodjača ja sam imao probleme maltene sa svima.
Kad tad dodje situacija da se drajveri (i kao po pravilu oni teški par stotina megabajta) svlače sa par desetina kilobajta, pa još se prekine na kraju.
Otud sam ponudio alternativu, isti fajl je bezbedno skinuti sa druge lokacije.
 
Jeste bezbedno ali znas kada je neko principijalan i nema mi nista gore nego taman da zasija u levom donjem uglu ekrana a ono corak :D , opet klik download pa dodje do pola pa pukne, i tako .... mi dojde da presavijem laptop preko kolena
 
Pa kad ne koristite pravi browser...uvek sa oficijalnog, ako postoje.

Screenshot (123).png

I YOKO je dostupna 24/7...:D
 
Poslednja izmena:
Instaliraj Windows 10 i udji u Windows update nacice ti 90% drivera , mozda za chipstet poneke nece.
 
tuxserbia veliko hvala, a sto se tice browser hmm, to vec nisam probao sa Explorer-om, probacu
 
Nazad
Vrh Dno