Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Al prva na nasim prostorima.[emoji23]
Pa prvi oglas tog tipa je. Hahah
Razumem da cenu ovu stavi za nekoliko mesici kad se uradi revizija ovog HW propusta. Ali sad ko hoce da JBuje lagano kupi novu za 320 i uradi sam.

Elem, sta igrate trenutno? Sta ocekujete?

Mario Tennis sutra :) Najjeftiniji je u games kod nas ili digitalno na US.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Fifa18.[emoji16]
Nisam uzeo za switch.
Imam na ps4. Mada skyrim imam na pc, pa legendary na ps4 pa specijal na ps4. I sad na Switch. Lol

Razmisljam da uzmem neki jrpg i cekam Dark Souls Remastered. Mada i to na ps4 uzeh pre mesec dana. Nadam se da na switch pre odlaska na more.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Btw, planira neko da uzme SX Pro?
 
Pa to je isti lik [emoji23] ljudi mu salju da hakuje a on posle prodaje u futroli posto kutiju nema
 
Moze da bude. U tom slucaju apsolutni doktor!:d
 
Ja prodajem svoj switch. Imam 3 fizicke igre Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 i Xenoblade chronicles 2, Sonic Mania digital, 60 $ na nalogu, 2 volana, org case, 128 gb samsung evo plus i rezervni screen protector.
Slabo igram. Jako. Okacicu oglas na kp danas kasnije.
Prelomio sam definitvno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja prodajem svoj switch. Imam 3 fizicke igre Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 i Xenoblade chronicles 2, Sonic Mania digital, 60 $ na nalogu, 2 volana, org case, 128 gb samsung evo plus i rezervni screen protector.
Slabo igram. Jako. Okacicu oglas na kp danas kasnije.
Prelomio sam definitvno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Sto prodajes?Gde si kupio i koja cena?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto prodajes?Gde si kupio i koja cena?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Slabo ga koristim. Sve igre imam na ps4. NS exlusive sam probao. MK8 zanimljiv ali Imam malu decu pa slabo dolazi drustvo na igrice :). Zeldu sam odmah kupio ali isto nisam kliknuo. Ubrzao prodao. SMO ja zabavan ali nisam igrao vise 2-3x. Xenoblade sam uzeo pre 2 dana. Samo probao. Plus uplatio 100$ na nalog cim sam kupio ali nikako da uzmem nesto. DB xenoverse 2 i sonic mania uzeo. Nisam ih ni probao.
Obrazac je lako uocljiv. :)
Octopath mi se svidja ali sam resio da prodam. Zao mi da skuplja prasinu. Tako sam i one x isto. Jedino.ps4 opstaje. Ceo ovaj paket 450.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Revizija hardvera (as in refresh sa boljim hw-om) ili samo onemogucavanje hakovanja sa tom novom iteracijom?
 
Samo onemogucavanje haka.
Realno sta ce im bolji hardver za sada, sve sto je izaslo od igara savrseno radi..eventualno mozda izbace za koju godinu neku verziju s vise memorije.
 
Moze li neko da napise kako funkcionise ovo sa nalozima? Ovde (2:52 ako ne ucita video na to vreme) da se moze kreirati vise naloga da bi se imao pristup razlicitim prodavnicama. Nemam iskustva sa eplom, sonijem i slicnim, ali citajuci i povlaceci paralele, za razlicite prodavnice se onda moraju kupovati gift kartice.
Ovde u temi sam procitao i o Reddit NSDeals. Gde god da odem gde prodaju gift kartice (recimo americke), stoje napomene da se moze kupovati/koristiti samo ako ste iz US. Da li je to stvarno ogranicenje ili to pisu da bi sebe 'oprali'? AKo nisam bio jasan. Odem ovde i da li mogu bez bojazni da kupim gift karticu i vezem za svoj (US) nalog?
Imate li vi neku taktiku za naloge? Meni je palo na pamet da otvorim za svaku regiju po nalog/email adresu i da u slucaju prodaje konzole mogu prodati i naloge... Nemojte se smejati. Nemam iskustva sa ovim :)

Ima li kakvih najava da ce biti neke vrste pretplate na mesecnom nivou da se mogu igrati igre slobodno neko vreme?

Da li je Switch vredan kupovine da bi se odigrali Mario, Zelda i DonkeyKong. Drugu konzolu nemam. Imam PC...
 
Moze li neko da napise kako funkcionise ovo sa nalozima? Ovde (2:52 ako ne ucita video na to vreme) da se moze kreirati vise naloga da bi se imao pristup razlicitim prodavnicama. Nemam iskustva sa eplom, sonijem i slicnim, ali citajuci i povlaceci paralele, za razlicite prodavnice se onda moraju kupovati gift kartice.
Ovde u temi sam procitao i o Reddit NSDeals. Gde god da odem gde prodaju gift kartice (recimo americke), stoje napomene da se moze kupovati/koristiti samo ako ste iz US. Da li je to stvarno ogranicenje ili to pisu da bi sebe 'oprali'? AKo nisam bio jasan. Odem ovde i da li mogu bez bojazni da kupim gift karticu i vezem za svoj (US) nalog?
Imate li vi neku taktiku za naloge? Meni je palo na pamet da otvorim za svaku regiju po nalog/email adresu i da u slucaju prodaje konzole mogu prodati i naloge... Nemojte se smejati. Nemam iskustva sa ovim :)

Ima li kakvih najava da ce biti neke vrste pretplate na mesecnom nivou da se mogu igrati igre slobodno neko vreme?

Da li je Switch vredan kupovine da bi se odigrali Mario, Zelda i DonkeyKong. Drugu konzolu nemam. Imam PC...
Ja sam koristio Us nalog. Sve igre su uglavnom u isto vreme na akcijama za eu i usa. Usa su jeftinije. Ali popusti su bas losi jer Switch nema konkurenciju trenutno.

Na amazonu sam kupovao gift card. I to je to. Jedan nalog je dovoljan. Mozes da mu menjas regiju po zelji. Nisam imao potrebe.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam koristio Us nalog. Sve igre su uglavnom u isto vreme na akcijama za eu i usa. Usa su jeftinije. Ali popusti su bas losi jer Switch nema konkurenciju trenutno.

Na amazonu sam kupovao gift card. I to je to. Jedan nalog je dovoljan. Mozes da mu menjas regiju po zelji. Nisam imao potrebe.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Sad kad razmislim. Prodao sam switch a imam nalog sa 100$ na njemu. LOL.
Valjda ce me cekati dok ne uzmem sledeci switch kad bude igara koje ce mi se svideti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema gde da odu osim ako ti nije ostao aktivan nalog na prodatom Switchu...
 
Pa nece biti za tu novu regiju.Ali kad se vratis na SAD nalog, bice opet tu.
 
Ne treba gift card za USA, normalno plaćam karticom koja je vezana na naš PayPal.

Inače, Switch mi je jedna od najbolji kupovina ikada. PS4 slabo igram (samo kad dođu drugari za FIFU/PES/NBA), sve ostalo na Switchu.
 
Kupio. Posto sad nemam vremena da podesavam, ako ima ko sta da me pametno posavetuje oko nabavke igara (dal' digitalno, dal' kertridzi...) - izvol'te :)

@mars
Ako mogu kako da pomognem da izvuces pare, javi na PM.
 
Kupio. Posto sad nemam vremena da podesavam, ako ima ko sta da me pametno posavetuje oko nabavke igara (dal' digitalno, dal' kertridzi...) - izvol'te :)

@mars
Ako mogu kako da pomognem da izvuces pare, javi na PM.
Nema frke za pare. Uzecu nintendo sigurno opet kad se broj igara koje mi se svidjaju poveca.

Fizicke igre su dobre zbog povratne cene. Ja sam prodao nekoliko za 40e. Odyssey, mk8, skyrim..
Digitalno uzmi ako je si siguran da ces je igrati cesto ili ako je dobar popust.
Memorijsku karticu predlazem. Samsung evo 256gb. Za digitalne ti treba dodatna mem. Switch ima internu od 32gb.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kakve je stanje sa eshop-om?Moze li se kupiti sa nasim internet karticama ili treba nešto da se podešava dodatno?Takođe,da li je probao neko Mario Tennis Aces,kakvi su utisci?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
2 posta iznad sam napisao da može karticom.
 
Nazad
Vrh Dno