Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Koji je po Vama najbolji singleplayer(ili online multiplayer) AAA naslov koji se može dugo igrati a da ne dosadi :) ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koju god igru da baš dugo igraš na kraju će ti dosaditi, ali recimo Zelda BotW i Splatoon 2 (online) bi mogao igrati najduže dok ti ne dosadi.
 
Pa ako samo skačeš samo sa nivoa na nivo i radiš minimum koji je neophodan za otključavanje narednog nivoa i bez bonus nivoa, može se preći za oko 10 sati,
ako igraš normalno oko 20 sati, ako juriš da kompletiraš što više stvari, preko 30 sati.
Sa Zeldom i Splatoon 2 možeš da ubiješ preko 100 sati bez problema.
 
Pa ako samo skačeš samo sa nivoa na nivo i radiš minimum koji je neophodan za otključavanje narednog nivoa i bez bonus nivoa, može se preći za oko 10 sati,
ako igraš normalno oko 20 sati, ako juriš da kompletiraš što više stvari, preko 30 sati.
Sa Zeldom i Splatoon 2 možeš da ubiješ preko 100 sati bez problema.
Dvoumim se između Splatoon 2 i Mario Odyssey pa pitam.Hvala ti

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
skyrim anyone :D 30.000 sati :p diablo3 (tek stize) isto neograniceno....
 
Skajrim, vulfenstajn, zelda, DOOOOOOOOOOOOM, fifa, motogp...stogod.Sautovce obrnuh na kompu al me nesto vuce i na switchu.Al ako witchera 3 stvarno portuju, zivote zbogom.diabla da ne pominjem[emoji16]
Al to bih voleo neko deluxe izdanje, kao za pc.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skajrim, vulfenstajn, zelda, DOOOOOOOOOOOOM, fifa, motogp...stogod.Sautovce obrnuh na kompu al me nesto vuce i na switchu.Al ako witchera 3 stvarno portuju, zivote zbogom.diabla da ne pominjem[emoji16]
Al to bih voleo neko deluxe izdanje, kao za pc.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Diablo 3 stiže ove godine, Eternal Collection.
 
diablo3 je potvrdjen, za witchera ne znam. ali evo recimo skyrim... ja sam uspeo da za 3 sata napravim lika i dam mu ime :) to je dostignuce :D
 
Diablo 3 stiže ove godine, Eternal Collection.
Mislio sam ovako nesto..
4ebb2b8e9f6e31d21ff3aac681a5da1b.jpg
 
Znači po vama se više isplati Zelda od Mario Odyssey?Usput,koje su Vama 3 AAA must-have igre koje treba uzeti uz konzolu?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zelda se vise isplati jer je ocigledno mnogo veca igra od Odysseya i mislim da je kvalitetnija, iako to dosta zavisi od ukusa, tj zanra koji vise preferiras. Zeldu ces sigurno igrati min 150 sati, a tesko ces naci nekog ko na Odyssey-u nema barem 50, imam 50 Switch prijatelja da ne bi mislio kako ti pricam napamet. Tesko je nabrojati samo tri igre jer to dosta zavisi sta volis da igras i da li si vlasnik Wii U konzole? Zelda BotW, Odyssey, Xenoblade Chronicles 2, Mario + Rabbids, Donkey, Octopath Traveler, Bayonetta 2, Captain Toad: Treasure Tracker su otprilike najbolje Nintendo singleplayeer ekskluzive na Switchu, a online Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, Arms, Fast RMX, Aces i Pokken Tournament DX...Eto onako okvirno pa ti biraj :)

Ako bih morao samo 3 igre da izdvojim to bi bila Zelda BotW, Splatoon 2 i Mario Kart 8 Deluxe.

Jos samo da dodam ako iole volis online napucavanje racunaj na 500+ sati u Splatoonu 2, ja trenutno imam 785 i ne nazire se kraj igranja :)
 
Juče je bio Nintendo Direct, neke od bitnijih najavljenih stvari:

-Luigi's Mansion 3 stiže 2019.
-Animal Crossing stiže 2019.
-Town (Game Freak) stiže 2019.
-Yoshi na proleće
-Deamon X Machina stiže 2019.
-New Super Mario Bros. U Deluxe stiže u januaru
-CIV6, Diablo 3 i Warframe stižu u novembru
-Cities: Skylines je dostupan na eShopu
-Board igre stižu na Switch
-Final Fantasy: VII, IX, X/X-2 HD, XII:The Zodiac Age, FF Crystal Chronicles Remastered, FF Maxima, FF XV PE HD (ukupno 7 FF igara), stižu na Switch.

https://www.youtube.com/watch?v=CRuHg1dv8MI
 
18. stize i update.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nisam nikada igrao JRPG igre,niti sam se nešto interesovao za njih.Ipak Dragon Quest XI: Echoes Of An Elusive Age mi je privukao pažnju.Da li mislite da bi mogao da uđem u u igru bez ikakvog predznaja o priči i bilo čemu?
Izvinjavam se ako ovo nije pravo mesto za ovo pitanje. :)
 
Nisam nikada igrao JRPG igre,niti sam se nešto interesovao za njih.Ipak Dragon Quest XI: Echoes Of An Elusive Age mi je privukao pažnju.Da li mislite da bi mogao da uđem u u igru bez ikakvog predznaja o priči i bilo čemu?
Izvinjavam se ako ovo nije pravo mesto za ovo pitanje. :)

Da.
 
Gledam i ne mogu da verujem [emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Moj klinac je maher za ovakve aparate. Kad odemo na odmor u Grčku, ispratimo sve koji igraju. Svako dovuče do nekog dela neke igračke. Mi stanemo posle, i za žeton ili dva (niakd više) osvojimo igračke. Imam sa prošlog letovanja sliku kada je za veče osvojio 5 igračaka. Doduše, to je više fora, jer za evro (ako je 2x50 centi) ima pola tih igračaka da se kupi, ali mlađa sestra (6) i brat (3) su oduševljeni kad im on osvoji. I priznajem, nikad mi nije palo na pamet da uguram dete u aparat. Mada kad razmislim, u Grčkoj me niko ne bi jurio zbog toga. Nema policije nigde. Eto ideje:) Samo da još daju neki NS kao nagradu.
 
Da kod nas stave NS u ovakve aparate ulazili bi i matori a ne samo deca. Ili bi ga polomili i maznuli sve istog dana.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Moj klinac je maher za ovakve aparate. Kad odemo na odmor u Grčku, ispratimo sve koji igraju. Svako dovuče do nekog dela neke igračke. Mi stanemo posle, i za žeton ili dva (niakd više) osvojimo igračke. Imam sa prošlog letovanja sliku kada je za veče osvojio 5 igračaka. Doduše, to je više fora, jer za evro (ako je 2x50 centi) ima pola tih igračaka da se kupi, ali mlađa sestra (6) i brat (3) su oduševljeni kad im on osvoji. I priznajem, nikad mi nije palo na pamet da uguram dete u aparat. Mada kad razmislim, u Grčkoj me niko ne bi jurio zbog toga. Nema policije nigde. Eto ideje:) Samo da još daju neki NS kao nagradu.
moja keva je pre jedno desetak godina za vece izvukla sve do jednu igracku iz aparata, ostao prazan :D posle toga su ga sklonili skroz :D
 
jel probao neko da pravi amiibose? ima za 20 usd 100 tagova na aliexpressu, stigo mi paket pre neki dan, sad me mrzi da se bakcem sa tim :D

samolepljivi su inace, moze da se odstampa figurica i onda zalepis to za dno dole.... samo puno posla :/
 
Plaćate li Online servis?Kakvi su vam utisci?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koju državu je najbolje odabrati pri pravljenju naloga?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno