Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Možda nekome bude interesantno. Na US store na popustu je Collection of Mana. To su tri igre: Final Fantasy Adventure, Secret of Mana (verovatno svima poznat) i Trials of Mana aka Seiken Densetsu 3 fenomenalna igra koja je prvi put izašla sada na Switchu na engleskom jeziku. Postoji fan translated rom koji se može igrati na emulatoru, ali pošto sam je odigrao na Switchu mislim da vredi svaku paru.
ad0ad3fc1c12e38e4b04f5ddd38d0887.jpg


Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Na kompu je bila prava uzivancija..videcemo na switchu....na poslu.[emoji3] Port deluje odlicno(za slucaj da neko pocne kako je osakaceno, na kompu sam igrao na svim max podesavanjima, tako da...opet cu reci, za switch, odlicno plus mi je osecaj igranja isti)

Taman uz seriju..
0cc6e7f57b23c65d60a81cf44c66bb59.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao mi je 8bitdo kontroler i mogu vam reći da sam prezadovoljan. Kvalitet izrade je stvarno sjajan. U rangu Nintendo pro kontrolera. Manji je od pro kontrolera pa je, samim tim, lakši za nošenje. Ergonomija je na strani Nintenda, ali je i 8bitdo iznenađujuće udoban ako pogledam njegovu veličinu. Sve u svemu ako je neko razmišljao da ga uzme, dobiće izuzetno kvalitetan i mobilan kontroler.
c20ec2c0c8673d4fef322aca0e91b107.jpg
56253449dd78868513443031c71aee3d.jpg
c661cae8b24426519a2af58454966494.jpg


Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Stigao mi je 8bitdo kontroler i mogu vam reći da sam prezadovoljan. Kvalitet izrade je stvarno sjajan. U rangu Nintendo pro kontrolera. Manji je od pro kontrolera pa je, samim tim, lakši za nošenje. Ergonomija je na strani Nintenda, ali je i 8bitdo iznenađujuće udoban ako pogledam njegovu veličinu. Sve u svemu ako je neko razmišljao da ga uzme, dobiće izuzetno kvalitetan i mobilan kontroler.
c20ec2c0c8673d4fef322aca0e91b107.jpg
56253449dd78868513443031c71aee3d.jpg
c661cae8b24426519a2af58454966494.jpg


Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
Koja je konekcija, Bluetooth? Moze i na PC? Koliko para, [emoji4]
 
^PC, Android, macOS
Imaš pm

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
P.S. Da, konekcija je bluetooth.
 
Poslednja izmena:
Vidim na KP u oglasima se prodaju čipovane konzole, kako je to izvodljivo i koje su prednosti/mane?Jel nesto slično kao na ps4, ne može online itd? Može da se igra sve živo?

Razmišljam se da uzmem klincu najviše zbog nove Pokémon igre. Znam da je to online igra.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Je li igrao neko Mario+rabbids kingdom battle? Ako jeste, kakvi su utisci? Kakav je co op? Trenutno je 15$ na US store za osnovnu igru, a 20$ sa svim DLC.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Meni se dosta svidela, isto sam je uzeo na nekom popustu.
Vidim da je mnogi porede sa X-Com, ali ja to nisam igrao. Recimo da mi lici na borbu iz Divinity: Original Sin ili iz Wasteland 2.

edit: Nisam probao co-op.
 
Nije vezano za switch, ali zanima me kako funkcionise nintendo ID nalog. Ako svoj nintendo ID prijavim na jedan 3DS i kupim igru, da li se mogu prijaviti sa tim istim ID nalogom, na drugu 3ds konzolu i igrati tu igru?
Da li postoji opcija odjavljivanja (u slucaju da zelim prodati konzolu) ID naloga sa konzole, pa samim tim i brisanja igre sa iste? Postoji dosta informacija, ali ni jedna mi nije dala konkretan odgovor. Negde sam procitao da kada kupim igre preko eshopa, koji se vezuje za ID, prijavljivanje na drugu konzolu nije moguce, i da ako obrisem ID sa starog 3DS, brisu mi se sve kupljene igre sa tog naloga.
 
Pozdrav svima, zanima me kako bih mogao da kupim igru i da je poklonim prijatelju. Procitao sam da ne postoji giftovanje. Nemam switch. Kako bi ovo moglo da se izvede najbolje? Hvala puno
 
Pozdrav svima, zanima me kako bih mogao da kupim igru i da je poklonim prijatelju. Procitao sam da ne postoji giftovanje. Nemam switch. Kako bi ovo moglo da se izvede najbolje? Hvala puno

Kupi fizičku kopiju?
 
Nisam pratio situaciju sa NS otkako su izbacili reviziju sa boljom baterijom. I odem ti ja sa zenom i detetom do Sundana u subotu, uzmemo switch, dodjemo kuci kad imamo sta i da vidimo. Verzija za kinesko trziste, zakljucana na kineski region i jezik. Koliko sam samo bio razocaran, a ovo dete u meni se taman ponadalo da cu malo da odigram DK za vikend. Sreca pa nije bilo nikakvih problema oko vracanja robe i refundiranja. Posle nadjem na netu da je valjda u decembru prosle godine nintento sa tencentom napravio saradnju oko switcha u kini jer ranije zvanicno nije postojao lanac prodaje. Bilo je da se uzme uvezenih iz japana, amerike, hk, ponegde cak i evropskih ali to je sve bilo od ili individua ili nekih manjih radnji sa kojima postoji mogucnost velikog cimanja u slucaju garancije. Ako neko planira kupovinu Switcha u Kini neka obavezno proveri da li je verzija za kinesko trziste ili ne.
 
Nintendo Direct Mini



Neke od zanimljivijih najava:

-Xenoblade Chronicles Definitive Edition
-Bioshock Collection
-Borderlands Legendary Collection
-XCOM 2 Collection
-Catherine: Full Body
-King's Bounty II
-BRAVELY DEFAULT II
-Panzer Dragoon: Remake
-Burnout Paradise Remastered
 
Uzeo sam pre neki dan igru The Touryst. Prelepa igra. Ako želite da odmorite mozak od loših vesti i malo istražujete Ibicu, Santorini i slične lokacije i rešavate zagonetke, eto rešenja. Jedina mana joj je što je, prilično, kratka. Igram je dva sata i već sam na 20% a ne žurim. Trenutno je na sniženju na US strore 14$.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Kolege sutra mi stiže novi switch. Poklon za klinca. Trebam li na nešto posebno da obratim pažnju prilikom prvog paljenja ili nije ništa specijalno komplikovano, pravljenje profila i to je to?Slično psn-u recimo? Zadnji dodir sa nintendom sam imao prilikom NES-a 88-e.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kolege sutra mi stiže novi switch. Poklon za klinca. Trebam li na nešto posebno da obratim pažnju prilikom prvog paljenja ili nije ništa specijalno komplikovano, pravljenje profila i to je to?Slično psn-u recimo? Zadnji dodir sa nintendom sam imao prilikom NES-a 88-e.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Samo pici. Izaberi regiju. US je najbolja zbog dolara i najcescih sale-ova ako ces digitalne igre. Za evropu Irska jer je u eur i na eng. Srecno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel se više isplati pratiti popuste i voziti digitalno ili polovne fizičke kopije?
Već imam taj nintendo nalog na Švedsku jer mi je trebao zbog neke igrice na telefonu sa Mariom što je mali davno igrao. A vidim igre su dosta skupe u fizičkom formatu čak i polovne po oglasima.
Psn sher i ludi popusti na psn-u su me razmazili izgleda.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Igrao sam je na 3DS-u. Meni je ta igra, jednostavno, dosadna. Sada nisam ni pokušavao. Kapiram da je mnogo ljudi voli i da ih opušta. Plus ne mogu dva igrača na jednoj konzoli.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Stigao mi je 8bitdo kontroler i mogu vam reći da sam prezadovoljan. Kvalitet izrade je stvarno sjajan. U rangu Nintendo pro kontrolera. Manji je od pro kontrolera pa je, samim tim, lakši za nošenje. Ergonomija je na strani Nintenda, ali je i 8bitdo iznenađujuće udoban ako pogledam njegovu veličinu. Sve u svemu ako je neko razmišljao da ga uzme, dobiće izuzetno kvalitetan i mobilan kontroler.
c20ec2c0c8673d4fef322aca0e91b107.jpg
56253449dd78868513443031c71aee3d.jpg
c661cae8b24426519a2af58454966494.jpg


Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk

Jedno pitanje u vezi ovog kontolera. Kako se puni baterija, da li ima mogucnost punjenja uz pomoc kabla(ima svoju bateriju) ili moram stalno menjati baterije(stavljaju se ove obicne) ?
Razmisljam uzeti ovaj ili microsoftov Xbox, planiram igrati igre na PC-u.
 
Odlican je. Treba da ima usb c ulaz za punjenje a cini mi se da je stigao i usba-usbc kabl sa njm. Ima svoju bateriju. Skini najnovije drivere. To mora preko PC. Ima na yt guide.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ima USB-C kabl koji stiže uz njega. Baterija dugo traje. Po meni bolje rešenje od Xbox kontrolera. Jedino može da smeta ergonomija. Ali imaš i neku pro varijantu ovog kontrolera koji ima gripove. Malo je skuplji, ali mislim da je bolji za igre na PC. Ovaj manji je super za nošenje uz Switch.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
tek cu da predjem na sn30 pro plus kada mi sn30 pro crkne, pre toga nema potrebe menjati, ja sam SNES dete, meni je ova ergonomija odlicna :)
 
Ima USB-C kabl koji stiže uz njega. Baterija dugo traje. Po meni bolje rešenje od Xbox kontrolera. Jedino može da smeta ergonomija. Ali imaš i neku pro varijantu ovog kontrolera koji ima gripove. Malo je skuplji, ali mislim da je bolji za igre na PC. Ovaj manji je super za nošenje uz Switch.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk

Ja sam planirao uzeti ovaj 8BitDo PRO
Hvala na odgovorima.
 
Mislio sam na 8bitdo pro+.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Odakle narucujes?
Ja sam sa alija cini mi se.

Nisam uzeo onaj sa grip-om. Deca ga bacila 100x i radi perfektno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno