Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Pro+ ima gripove. Što kaže @timemaster89 ja više volim taj SNES dizajn, a i zgodniji je za nošenje u torbi (rancu). Mislim da je pro+ udobniji, a pošto ti hoćeš da igraš na PC zato sam ga i preporučio.
@mars I ja sam sa allija ali sada se ne isplati, šalju samo DHL-om, poštarine su sulude.
Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi, imam jedno pitanje?
Planiram, uskoro, sinu za rodjendan, da uzmem switch, ali lite verziju.
Da li se isplati, posto sam citao, da zna nesto da se kvari, ili je to lutrija, pa kakav primerak ubodem?
Kakva su iskustva, onih, koji ga poseduju?
Hvala unapred.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na kraju sam narucio ovaj model. Svidja mi se boja, ali sada moram cekati nedelju dana, nisu imali na stanju :S:
 
Ljudi, imam jedno pitanje?
Planiram, uskoro, sinu za rodjendan, da uzmem switch, ali lite verziju.
Da li se isplati, posto sam citao, da zna nesto da se kvari, ili je to lutrija, pa kakav primerak ubodem?
Kakva su iskustva, onih, koji ga poseduju?
Hvala unapred.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ako mogućnosti dozvoljavaju uzmi običnu verziju Switcha. Lite je samo handheld konzola a običan Switch može da bude zabava za celu porodicu kad se poveže na TV.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
@Vegeta Super je kontoler. Lepo i dugo da te služi.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Zasto je Switch i dalje toliko skup?
 
Nije Switch uopšte skup za ono što nudi. Prenosna i kućna konzola u jednoj.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 


Najavljeni Super Mario 3D World i Mario Collection (M64, Mario Sunshine i Galaxy) koja izlazi za 2 nedelje.
 
Vredi li kupovati switch u ovom trenutku?
Cujem neke glasine i da izlazi novi model pocetkom naredne godine.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nesto me piraterija ne interesuje jer me zanima isključivo online igranje.... Eventualno nesto malo SP.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
onda samo ti znas koliko ti vredi :) svako strpa pare u nesto drugo, neko u ps5, neko u novi xbox, ja u komp (mozda i nije bas najpametniji moment za to ali sta cu), ti u switch :D sta ce meni ps5 ako ja samo wow igram. sta ce tebi high end komp ako ces da igras mario kart :)
 
Poslednja izmena:
Nije ti neki primer. WoW ne moze da se igra na Playstationu ali Mario Kart moze na PC. Ne samo Mario Kart, nego vecina Nintendo Switch igara. Pod uslovom da imas jak PC. Nekome je gust da to igra u pokretu (realno u WC) ali verujem da moze i neki streaming da se zbudzi pa da se igraju Switch igre na telefonu. Na Switch valjaju samo ekskluzive, iz danasnje perspektive hardver je krs. Ekran je bolji na smartfonima od 150 evra, kontroler je svaki kineski bolji od fabricki falicnih joycona, hardver je vec preslab i bukvalno se raspadaju igre koje su 3rd party. Nintendo eksluzive je bolje igrati na PC, stabilniji fps preko emulatora.

Gledam cenu Switcha krajem 2020. i nista mi nije jasno. Na telefonima/konzolama/PC imas Genshin, na Switchu nemas.
 
Koju zemlju staviti pri kreiranju naloga? Negde sam pročitao Irska?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
irska verovatno zbog poreza. ja za sve naloge stavljam us, jer je kod njih sve dostupno, obicno nema zabrana kao u drugim zemljama. za switch ce neko iskusniji da se javi...
 
Kazu zbog eura i mernih jedinica.... Ako se stavi us valjda budu inch I milje umesto kmh...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
uzas. nije valjda da to odredjuje jedinice u igri? ja nemam nalog, koristim modovna switch, a u igrama mogu da menjam koje cu jedinice
 
Prvi put cujem tako nesto.
A i takve stvari podesavas u igricama, gde se tako nesto pokazuje(tipa trkacke igre), kako rece kolega.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Video sam na Reddit-u da može da se kupuje na Argentinskom store. Isto kao za PS4. Imam dosta igara koje nisam odigrao, mrzi me da se cimam, ali cene su niže u Argentini.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ja samo kertridze uzimam. Kinezi retardi, ako igrica nema podrsku za kineski jezik, odmah ide za 50% nizu cenu. Ne znam koji je fazon, pogledam na nintendo sajtu i za neku igru pise npr. engleski, spanski, italijanski, japanski, ruski, a ovi sabani napisu da ima podrsku i za kineski. Nije mi jasno u cemu je fazon.
 
ja da kupujem originale isto bih uzimao samo kartice...
 
Ja isto idem samo na fizičke kartice jer mogu da ih prodam kad klinci prodju igru.I vidim da drže cenu tj minimalno se gubi po odigranoj igri.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pa da, a i ako te prodje sve to i neces da prodajes uvek mozes da poklonis nekome. Pogotovu ako su klinci obradovace se da dobiju brdo igara, menjanje kertridza... Draz je to.
 
Obrnuo sam sve bitne Mario naslove sa klincima i sad vidim da se mali navukao za Zeldu BotW, sjajna i duga igra. Pitanje je šta igrati posle Zelde, neki predlog?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Obrnuo sam sve bitne Mario naslove sa klincima i sad vidim da se mali navukao za Zeldu BotW, sjajna i duga igra. Pitanje je šta igrati posle Zelde, neki predlog?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

tesko da moze nesto posle botw slicno botwu. ako ce klinac da igra, daj mu donkey kong tropical freeze, orija, captain toad. ali tesko sta ce da mu zameni botw
 
Immortals Fenyx Rising. Slično BOTW

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Moja klinka igra Mario Tennis, Kart 8, Crash Team Racing, Streets of rage 4, Sonic Forces, Sonic Mania, cak se i sa Diablo 3 snalazi. Ima 4.5 god.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno