Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Djordje moj savet ti je Irska zbog cene u eurima i engleskog jezika, meni je barem tako lakse nego da se preracunavam sa dolarom i funtom...
 
Stigao. Još "samo" da se završi Skyrim.
4779c22ff0b5c54ec0fca28b86cd4100.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad pre?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?gde ima?
 
Games.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
:))))))
Zbogom snu. :)
 
Poslednja izmena:
gz!

i ja poceo da pikam. red je da predjem d3 jubilarni 99754466. put
 
Navodno stize youtube na switch od osmog novembra.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Sve će da urade samo da nas skinu sa airplane moda. :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
[emoji3][emoji3]
Samo da ne naprave od njega tablet i bice sve ok. Youtube i nesto za chat i to je to, ostalo sve nepotrebno.[emoji3]
 
Ne znam, licno ne bih voleo, bolje da je samo i iskljucivo vezano za gaming.

Youtube opcija je ok kao mogucnost da se okaci neki gameplay direkt ili pogleda sta i kako preci, mada za to su tu telefoni, tableti i komp, a neki krsteni chat za multiplayer, mislim da bi to bilo najkorisnije.
 
bolje netflix da su doneli :)

ne mora da se ide u airplane mod vise, jer je sx os sad inkognito. mene vise zanima kako cu ja to da instaliram, jer to ce biti nsp, a nsp je nono
 
Ja sam do sad vozio nsp. Tek juče uzeo SX OS, samo zbog čitanja xci fajlova sa eksternog hard drajva.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
ja ne bi da instaliram nsp zbog banovanja. ja sam se samobanovao, to jeste, cak ni nemam akaunt, ali ne zelim da izgubim mogucnost da radim update igara i fw.
 
I stigao youtube u prodavnicu.[emoji4]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pozz svima. Koji sajt je proveren za kupovinu Nintendo gift card? Nikako ne mogu da povezem karticu sa Usa nalogom....
 
Da li se može plaćati u eshop-u sa našim internet karticama ako nalog napravim da je američki?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja nisam mogao. Gift card preko amazona.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala na pomoci, kupio na Amazonu
 
Može se plaćati preko srpskog Paypala na US storeu. Tako radim otpočeka.
 
Može i karticom Telenor banke. Isto US store.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Čemu gift cards kad možete kupovati igre direktno sa eShop-a sa našim karticama!?
 
Igra li neko D3 online? Javite ovde ID kako bih vas dodao da igramo zajedno.
 
Burazer poslao klincu ,neku igru ,preko coda/fortnite/, ,ali kad ucitam ,pise da ne moze da se igra u vasem regionu,da li je problem ,sto je supruga prilikom registracije navela Srbiju kao zemlju ,ili moze da bude i nesto drugo.
 
Vrlo je moguće da je u pitanju Fortnite kod za US tržište, tako da bi igrao digitialnu igru sa drugog tržišta moraš da napraviš nalog i za US tržište.
Ali Fortnite je besplatna igra, tako da ti ni ne treba taj kod, samo skini igru sa eShopa.
 
verovatno su neke drangulije u igri, ne sama igra
 
Games nudi Diablo 3 - Eternal Collection za 5000din
 
Koliko ispadne godisnja pretplata na online?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno