Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Konzolemanija zakon! :D
 
Vrlo zanimljiva glasina:

- Nintendo and Microsoft had several meetings in Redmond regarding their upcoming partnership
- They confirm Ori and the Blind Forest will come on the Swith, but Cuphead as well
- More than 100 Xbox games will be available on Switch via Gamepass and/or X Cloud ( before the end of the year )
- Rare games could also come to the Switch. No details, but jeuxvideo.com believes Rare Replay could be a good candidate.
- No mention of Scalebound during their investigation
- Their sources refuses to say if Nintendo games could en up on Microsoft platforms
- A High profile Microsoft franchise ( Halo, Forza or Gears ) could come on the Nintendo Switch. However, they don’t know in what capacity ( 360 port ? Xbox One game ? ). This is still under discussion between Microsoft and Nintendo.
 
Pre bih reko da se pokušavaju probiti na Japansko tržište.
 
Ma kakvo dizanje ruke, xbox, ps i nintendo nemaju nikakvu konkurenciju na trzistu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sve Xbox igre možete da igrate na PC. PS i Nintendo su glavni, s tim da Switch može u džep pa je “glavniji” :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za dzep imas telefon. :D
 
Maria i Pokemone vec imas, Zeldu jos ne. Nintendo ulazi u mobile world ali jos nekako tiho.. Bice boom za koju godinu.. A i kako su telefoni hardverski jaki, shield i switch postace smesni.

Iznosim cinjenice, nikako ne bih voleo da se krene mobile putanjom, prvi ne igram igre na telefonu i ne vuku me. Ovo za Diablo fail decenije...ali tamo je lova.
 
Kako mislis tek ulazi, pa od '89 vladaju trzistem mobilnih konzola, sa switchom su samo nastavili. Boom ce u martu uci u trecu godinu, druga stvar je sto je u Srbiji to i dalje prilicna nepoznanica.

Shield od pre 5 godina kad je izasao, je bio samo android tablet, obican marketing kao i ova sad manija "gaming" telefona, a izbor igara-play store, odatle nema sta da se uopste poredi sa bilo cime sto nude Plejstejsn, Xbox ili Nintendo. Dzaba tebi da na telefon upakuju i mini i9 intel, 64gb rama i neku mikro rtx graficu, kad nema jednog krstenog naslova.

Pokemoni i Mario za mobilne nije isto sto i Mario odiseja, kart, rabids, tenis, parti i sta sve jos ima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako mislis tek ulazi, pa od '89 vladaju trzistem mobilnih konzola, sa switchom su samo nastavili. Boom ce u martu uci u trecu godinu, druga stvar je sto je u Srbiji to i dalje prilicna nepoznanica.

Shield od pre 5 godina kad je izasao, je bio samo android tablet, obican marketing kao i ova sad manija "gaming" telefona, a izbor igara-play store, odatle nema sta da se uopste poredi sa bilo cime sto nude Plejstejsn, Xbox ili Nintendo. Dzaba tebi da na telefon upakuju i mini i9 intel, 64gb rama i neku mikro rtx graficu, kad nema jednog krstenog naslova.

Pokemoni i Mario za mobilne nije isto sto i Mario odiseja, kart, rabids, tenis, parti i sta sve jos ima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ovo.

Igre za mobilni su obican cash-grab.
Jedino sto valja je KOTOR. I Hearthstone na pocetku, pre suludih karata za pare( Fu*k you Blizz)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Najs..za sve platforme.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima li neke najave za novu hardverski apdejtovanu konzolu ili Nintendo ostaje pri ovoj barem jos godinu-dve?
 
Trebalo bi izbace neku reviziju u toku ove finansijske godine (April 2019-Mart 2020),
ali najverovatnije govorimo o jeftinijoj reviziji, ne skupljoj i jačoj.
 
Ma...samo nek oni stancuju igre, lako cemo mi za revizije.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Stize i Castelvania.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Interesantno, gde god sam citao, kao po specifikacijama 720p je blasfemija za VR, ne valja to nista, kakav crni switch, ima se vide pikseli i vec standardna prica teoreticara, medjutim svi koji su PROBALI isti na switchu, kazu odlicno izgleda.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
dal su mogli od kartona da ga naprave.... -.-
 
8.0.0 izasao.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno