Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

neka, sta fali.

meni je najbolja stvar koja se desila ovoj konzoli onaj pplayer za pustanje filmova. sad je sexbox otisao u penziju i zvanicno
 
Switch može da se hakuje i da se ubace najnovije igre?
Vidim, takvi se prodaju na KP.Ovde se ništa ne spomije na tu temu.
 
Prve verzije da, novije ne.
Pricali smo o tome jos u pocetku...ako te zanima hakovanje i emulatori, procesljaj emuforum, tamo je zivlja ipak zajednica, tj nacices detaljno sve, postupke, sta i kako..

Ti sto prodaju, citaj jagodina, prodace je juce po ceni od 400-450e..[emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas u 18h je Nintendo E3 Direct, traje oko 40 min,
odmah nakon toga kreće TreeHouse gde će se igrati neke od prikazanih igara.
 
Aj bas da se pogleda. Navodno ce biti brdo novih igara.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nintendo je rekao da je fokus na igrama koje izlaze ove godine tako ne treba očektivati mnogo novih/nenajvljenih igara,
ali par zanimiljivih najava ili iznenađenja je svakako moguće.
 
Veceras oko 19h bi trebalo i E3 sale.
Ne ovaj nas :)

Elem, jel ste imali problema sa driftovanjem joycona?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je najinteresantniji novi Fire Emblem. Videćemo i taj sale. Nešto mi se javlja da će Nintendo naslovi biti sniženi po 10$. Nadam se nekom lepom sniženju indie naslova.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Fire Emblem, Marvel UA 3 i Pokemon sword/shield su mi zagarantovane kupovine day 1.

Od trenutnih bih uzeo SMB i Tropical Freeze.
Nadam se bar 20$ za svaki da ce skinuti, ali tesko.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Konstantno puca strim...gledacu snimak kad prodje.


Uuuuuu, nova Zelda u razvoju.naaaaajs
Witcher 3...fuck yeah!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
-The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
-Pokémon Sword and Pokémon Shield
-Luigi’s Mansion 3
-The Legend of Zelda: Link’s Awakening
-MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order
-Fire Emblem: Three Houses
-Animal Crossing: New Horizons
-ASTRAL CHAIN
-Super Smash Bros. Dragon Quest + Banjo Kazzoie
-Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
-Mario Maker 2
-The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition
-No More Heroes 3
-The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics
-CONTRA ROGUE CORPS
-TRIALS of MANA
-DAEMON X MACHINA
-Cadence of Hyrule ~ Crypt of the NecroDancer
-DRAGON QUEST XI S
-DRAGON QUEST BUILDERS 2
-Panzer Dragoon: Remake
-Resident Evil 5/6
-Dead by Daylight
-Stranger Things 3: The Game
-Spyro Reignited Trilogy
-Just Dance 2020
-New Super Lucky’s Tale
-Minecraft: Dungeons
-Ni No Kuni Remake: Wrath of the White Witch
-Catan from Asmodee Digital
-The Sinking City
-Alien: Isolation
-Hollow Knight: Silksong
-FINAL FANTASY: Crystal Chronicles Remastered Edition
-Dauntless
-Wolfenstein: Youngblood
-DOOM Eternal
-The Elder Scrolls: Blades
 
U kojoj rezoluciji planiraju da guraju naslove poput TW3/Doom/Wolfenstein i na sta ce to da lici?
Ako im konzola nije sposobna da izgura kako treba cemu sakacenje, zar nije bolje da su ostavili za sledecu generaciju?

+edit
Za ostatak liste postovanje (nadao sam se i Banjo Kazooie-u ili remake-u iz onog trejlera).
U svakom slucaju najvise naslova ispumpase poslednjih godinu dana... Sledeci Switch (ako bude imao bc) bice uz PS5 "must have". Xbox-u se ne pise dobro nikako.
 
Poslednja izmena:
U kojoj rezoluciji planiraju da guraju naslove poput TW3/Doom/Wolfenstein i na sta ce to da lici?
Ako im konzola nije sposobna da izgura kako treba cemu sakacenje, zar nije bolje da su ostavili za sledecu generaciju?
Switch podrzava 720p i 1080p. Ako nekog zanima 8k ili 16k to nema na Switchu. Ali na hibridnoj je sasvim fino. Doom i Wolf 2, Skyrim rade jako dobro.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nintendov E3 objasnio. Samo xclusive da igram na tome isplati se.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Switch prevashodno vidim kao konzolu za indie naslove/platformere i njihove ekskluzive.

Realno ono sto se dalo videti za TW3 je igrivo ali dosta losije tj downgrade-ovano izgleda od konkurencije, pitanje je ako moze da izvuce stabilnih 30fpsa - zato i kazem ne vidim cemu forsiranje (sem kesa naravno). Ako je to ok, nemam sta dalje da pricam.

Inace jedini su koji su pokazivali prave in-game gameplay odsecke za sve igre a ne CGI bs kao ostali na ovom E3-u.
 
Poslednja izmena:
Switch je slabiji nego XB1 i PS4 tako da je očekivano da će igre biti downgrade-ovano u odnosu na XB1/PS4 verzije igara,
ali to ne znači da Switch ne treba da dobije neke od tih igara, pogotovo što Switch nudi ful handheld mod koje ostale platforme ne nude.
 
Nije mi smetalo na Doom-u, fifi i Diablu, nece ni sad...sta vise odlicno optimizovano, ganjao razlike bukvalno 30 sekundi i batalio i samo nastavio da pikam.

Ove dve zelde, vicer 3 i meni dovoljno za ovu sezonu, mooooozda jos dva tri naslova.[emoji3]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ja sam Skyrim igrao na PC, Xbox one i na Switchu. Naravno da postoje razlike, ali na Switchu je to optimizovano sasvim dobro i najvažnije- full handheld što reče kolega. Kada sve saberem, najbolje sam se zabavio na Switchu. Diablo, potpuno ista priča.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
To sto rece bas, najvise zabave na switchu.
Vicera 3 sam vec igrao na kompu na svim max podesavanjima, tako da me to mnogo ne dotice kako ce izgledati na switchu, na 6".
Ako bude i upola kao diablo, puna kapa.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Naravno. Ja imam ps4 pro, neke igre su na tome zaista dobre ali aaa igre na switchu su dobre. Izuzev par losih portova. Dark Souls Remastered sam vise igrao na NS nego na pro.

Nego, jel imao neko problema sa joycon. Meni levi ima drift opasan. Probao kompresovani vazduh. Nista nije pomoglo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sta, analogni stik zeza?Imas na aliju duzmes, jeftino je a i lako se menja.

Meni se jos drze odlicno, samo vizuelno su malo propali, tj nije mat povrsina, vise su uglacani, pogotovo oko ova 4 dugmeta i stikova, pa izgleda onako masno, ko da njima kajmak grabim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Sta, analogni stik zeza?Imas na aliju duzmes, jeftino je a i lako se menja.

Meni se jos drze odlicno, samo vizuelno su malo propali, tj nije mat povrsina, vise su uglacani, pogotovo oko ova 4 dugmeta i stikova, pa izgleda onako masno, ko da njima kajmak grabim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Ma da. Stick vuce u levo. U DS sam izgubio dusa i humanity-ja koliko hoces. :D
Ja uglavnom handheld, imam Satisfye grip i one gumice za stickove.
To na Aliju je neki set za popravku ili rezervni delovi?

Ionako planiram pro controller. Nego samo onaj iz Sente ima, ali nema crni nego SSBU i Splatoon verzije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Rezervni deo, samo zamenis. Tipa 2-3 evra je. Misim, moze i taj da se rastavi pa da se vidi sta mu je, ali nije vredno cimanja.

Verovatno si vec probao kalibraciju, ali ako nisi, vidi mozda je samo to bio problem.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
62c63a2a516c4bbf08de8ce9b531e997.jpg
 
Poslednja izmena:
fakin witcher 3 0.0

bogme svaka cast. xbox mi sluzi samo za netflix, yt i ofline pustanje filmova. mada ovo trece radi i switch sada, postoji media player.... fenomenalno, sve vise igara stize na switch.

neko pomenu diablo, ja mislim da je switch verzija najbolja od svih, a igram d3 od 2012. godine3
 
Switch sad već ima (ili će uskoro imati) dosta multiplatform igara koje mogu biti vrlo zanimljive zbog ful handheld moda iako na TV-u te igre očekivano izgledaju bolje na drugim platformama, recimo Diablo 3, Skyrim, Doom, Wolfenstein, Darks Souls, MK11, sada Witcher 3, FF VII/IX/X/XII, RE 0/1/4/5/6, Crash Bandicoot Trilogy, Crash Bandicoot Racing, Spyro Trilogy, Alien Isolation, CiV 6..
Mislim da će Witcher 3 port dosta značiti kad su u pitanju potencijalni portovi većih multiplatform igara, pošto ako je Witcher 3 portovan, svaka igra može biti portovana.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno