Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Trenutno u gigatronu ima za 5k 200 gb sandisk sd. Msm da je to povoljno za nase prostore. Ne znam do kada traje.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jutros mi nije prosla uplata preko T'nor kartice direktno na sajtu... Platio sam preko PP, ali mi daje samo da sa Vise platim, ne i sa dve Master kartice.
 
Imam pitanje za vas koji plaćate online servis.Da li vam radi online aplikacija za telefon instalirana preko apk fajlova,jer nije dostupna u play prodavnici/app store-u u Srbiji?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
6.2 je nono trenutno :) nemoj neko da se zezne :)

jel ima jos neko ko koristi switch bez nintendo naloga, kao ja? :d jel mu radi update igara na staroj verziji fw? jedan lik na yt tvrdi kako moras da budes na 6.2 da bi mogao da radis update
 
Djavo 3 je na 33% popusta u eu eshop. Mozda ce i us veceras.
Znaju da ce Smash sutra sve da smash-uje.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel neko uspeo da nabavi 8bitdo?
Sa us amazona je 50$, sam uredjaj manje od 20.

A amazon de nece da salje kod nas 8bitdo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel neko uspeo da nabavi 8bitdo?
Sa us amazona je 50$, sam uredjaj manje od 20.

A amazon de nece da salje kod nas 8bitdo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Nasao sam drugog sellera preko amazon de. Retard.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
hekate v4.5 Released - Full 6.2.0 support and more
 
Switch je dobio par zanimljivih 3rd party najava, Marvel Ultimate Alliance 3 koji Switch ekskluziva,
kao i najavljeni Mortal Kombat 11 i Crash Team Racing isto stižu sledeće godine na Switch.
 
Switch je dobio par zanimljivih 3rd party najava, Marvel Ultimate Alliance 3 koji Switch ekskluziva,
kao i najavljeni Mortal Kombat 11 i Crash Team Racing isto stižu sledeće godine na Switch.
Crash Team Racing preorder i za PS i za Switch za mene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kad stignete? Ja jos Zeldu pikam. Super Mario me zasitio kao i ona sa zecevima, ali cu svakako zavrsiti. Zavrsio sam onaj LA Noire jedino...
 
Ja isto ne stizem.
2 male dece. Zaspim sa njima.
Postao sam hoarder sa igrama. :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Probao sam da igram uporedo, ali me obicno privuce jedan naslov u momentu i to je to...

Hoarding jeste zeznut. Sebi sam projektovao jednu igru za ove praznike i uzeo sam Skyrim na popustu. Mozda jos jedino civilizaciju ako bude povoljno...

Dosao neki dan klinac od drugara. Dete ima 4 godine i uzeo Marija da igra. Mislim u sebi da cu citavo vece da mu objasnjavam. Objasnjavao sam samo koncepte koji detetu ni ne mogu biti poznati, a i to samo jednom. Malo je reci da sam se odusevio kako deca dobro kapiraju...
 
Da li ste nekada punili konzolu obicnim punjacem od telefona(USB C,npr samsungov)?Ne pravi problem?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije isti raspored zica, iskljucivo originalni ili kabl koji podrzava switch.
 
Nije isti raspored zica, iskljucivo originalni ili kabl koji podrzava switch.
Ovo.

Moze od prevelikog ili preniskog napona da se pokvari.
Punjaci od mobilnih imaju fast charging. To za Switch nije preporucljivo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
SSBU je predobra.
Super zabava.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li ste nekada punili konzolu obicnim punjacem od telefona(USB C,npr samsungov)?Ne pravi problem?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk



ne bi se ja zezao sa time.... kupi solidan pd power bank, ja uzeo neki xtorm na popustu, za laptop i switch

Nije isti raspored zica, iskljucivo originalni ili kabl koji podrzava switch.
ja mislim da raspored zica nije problem, nego power delivery starnard
 
Poslednja izmena:
Ja sam ga punio na ikein punjac i baseus 56kohm kabl.
Koliko sam ispratio, ovaj 56kohm kabl je pod moranje, a izvor moze biti bilo koji punjac. Problem je sto nisu dovoljno snazni da pune konzolu i da je napajaju da radi...
E sad, dva put meri, jednom seci. Ni meni nije bilo jednostavno ubosti taj nintendo nersertifikovani kabl i punjac...
 
pa ako kabl nije power delivery on pravi problem. 56kohm kao sto rece bmibmc. nisam upoznat sa time da je nintendo stavio custom raspored zica, pa da sprzis switch svaki put kad ga ubodes u neki obican power bank ili neki drugi adapter. naprotiv, i stari usb a power bankovi mogu da pune switch, samo je bitno imati sertifikovan kabl...
 
Koji onda kabl preporučujete?Ako neko ima link najbolje,nigde na aliju ne piše koji je 56kohm

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno