Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Bolje da spustili cenu postojeceg modela na 250e...

Ma jok, ovo je namenjeno samo handheld korisnicima nema potrebe da spuštaju postojećem Switchu cenu još,
mada će i postojeći Switch dobiti unpređenje/reviziju i taj model bi vremenom da potpuno zameni trenutni model vremenom.
 
hackable originalni switch i dalje najbolja opcija :D
 
pozdrav ljudi

interesuje me nesto, planiram da uzimam switch, ali ne mogu da nadjem informaciju da li je srbija podrzana u okviru sistema i na koju zemlju treba da aktiviram da bih mogao da kupujem u njihovom shopu (ako uopste moze da se kupuje).
 
pozdrav ljudi

interesuje me nesto, planiram da uzimam switch, ali ne mogu da nadjem informaciju da li je srbija podrzana u okviru sistema i na koju zemlju treba da aktiviram da bih mogao da kupujem u njihovom shopu (ako uopste moze da se kupuje).
Ja koristim US i Irsku. Na 2 naloga. Sve moze sa nasim karticama bez obzira koja regija.

Irska je najbolja za eu zbog engleskog a cene u eur.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nije navodno već ogromna razlika u dužini trajanja baterije

HjkLcsX.png
 
duze trajanje baterije je dobrodoslo, ali svejedno secam power bank sa sobom, bas mi nista ne znaci...
 
xtorm 27000 mah, 45w power delivery

otkud znam koliko moze da produzi, nisam ga nikad ispraznio zi cuga... mozda 20 sati? mozda vise. mozemo da probamo da izracunamo, ako je 3 sati igranja za 3000 mah, onda je 27 sati igranja za 27000 mah :d al sam matematicar, a? :D haha

inace taj power bank izdrzava svakakvo zlostavljanje, punim laptop na njemu, switch, mobilni(e). bas sam zadovoljan. svi se cude kad im kazem da punim laptop :D ono nije neki ljudski laptop, vise je sprdnja- macbook pro 2017, ali je ipak laptop, nijebas toliko za podcenjivanje :d
 
Poslednja izmena:
Odlucim da zamenim jedan od 2 switcha za lite. Oglasim. Javljaju se samo likovi koje zanima serijski broj. Proverim im profile(sve oni sto prodaju za 400+ posle) Zahvalim se i kazem da ne podrzavam to. Jedan se opasno uvredi. Kakvi carevi.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Trazi im 500e.[emoji2][emoji2]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Do neke serije mogu da se hakuju.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
A, OK... Pomislih da od Lite prave obicne ubacujuci firmware :)
 
Witchera cekam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Shae ovo,dileri valjaju ovaj novi switch sad za 350e??[emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Shae ovo,dileri valjaju ovaj novi switch sad za 350e??[emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ma ja bih uzeo mozda ali za normalnu cenu. Bas su slepci. U nemackoj 330 novi. Usa ista cena.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mozda da im dam ovaj moj i trazim da mi doplate jos 200-300e, posto moze se hakue.[emoji38] Slepci. U svetu poceli da menjaju svima koji su kupili u julu i avgustu stare jedinice, novima, a nasi lihvari uriniraju po kupcima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mozda da im dam ovaj moj i trazim da mi doplate jos 200-300e, posto moze se hakue.[emoji38] Slepci. U svetu poceli da menjaju svima koji su kupili u julu i avgustu stare jedinice, novima, a nasi lihvari uriniraju po kupcima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Pa kod nas uvek tako. Stari su spustili.cenu na primer na 270 $. Novi za 300 i to je to. Mada verujem da ce se unormaliti kad svi nabave novi.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
310 nova verzija u Senti. Sledeci vikend stize

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
meni se cini da malo bolji ekran i veca baterija nisu vredni odricanja prednosti modovanja... sta znam...
 
Naravno da nisu, plus nemas ni prikljucak za TV.
 
Mislio je na ovu novu reviziju, koji ima jacu bateriju i malo osvezenu pcb, sa stedljivijim procesorom.
Sto se ekrana tice isto je, samo su neki topliji neki hladniji, kao i do sada, to sve kao i kod telefona zavisi od dobavljaca, sa nekoliko mesta narucuju, pa nemaju svi istu kalibraciju.
Performanse ostaju iste.

Lite verzija je ta koja ne moze da se kaci na tv. Za njega kazu da ima malo svetliji ekran i nijansu drugaciji, al to cemo videti kad se pojave.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
bas tako, mislio sam na osvezenu verziju normalne konzole. nesto sam bio cuo kao da su ekrani bolji, mozda je to stvarno sarena laza :)
 
Da li postoji posebna tema za Lite ili ce se sve pisati ovde?
Kada se ocekuje na trzistu i po kojoj ceni? [emoji4]
 
Nema potrebe za posebnom temom, Switch Lite izlazi 20. septembra,
kapiram da će kod nas cena na početku biti oko 220-230e.

Revizija postojećeg Swtich-a ima skoro duplo jače trajanje baterije u odnosu na trenutni model, oko 50% manju potrošnju (oko 7w u dock modu) i nešto svetliji i topliji ekran.
Switch Lite će imati nešto jaču bateriju u odnosu na trenutni model, integrisane kontrole sa D-padom, i naravno ne može da se igra na TV-u.


Inače skoro je izašla odlična Switch ekskluziva koju je pravio Platinum
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno