»RSS Benchmark sajt

Strana 47 od 47 PrvaPrva ... 374344454647
      Prikazani rezultati od 691 do 697 od ukupno 697

Tema: Nintendo Switch (Nintendo NX)

Member
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        223
        Citat Citiram korisnika: Skankhunt42 Pogledaj poruku
        ne, sa switchem se ne bi zezao da ubadam 3rd party dockove. ako hoces kompaktniji dock nadji nekoga sa 3d stampacem da ti odstampa kuciste u koje ces da prepakujes originalni dock. ili mozes da kupis na amazonu gotovo, samo vidi koje deluje legit.
        Mislim na kabl za punjenje,ne dock

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        462
        ah to, izvini... nisam jos probao ni jedan kabl sem originalnog za punjenje switch-a. do sad mi nije trebalo dopunjavanje van dock-a, a kad budem morao da punim napolju koristicu kabl koji je dosao uz power bank, on je prema power delivery standardu, i moze da puni laptopove.
        Citat Citiram korisnika: D.Zivkovic Pogledaj poruku
        Meni se gasi sam od sebe. Desava se da uopste nije vruc i odjednom se ugasi!?

Member Avatar korisnika bmibmc
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.637
        Ja sam punio sa ovim
        https://m.aliexpress.com/item/328935...A1544298220659 i ovim kablom https://m.aliexpress.com/item/328935...A1544298220659

Ovaj lan adapter imam i radi (ne moze svaki)
        https://m.aliexpress.com/item/324007...A1544298220659

Ovaj HDMI adapter koristim umesto docka https://m.aliexpress.com/item/328489...A1544298220659

Skankhunt42. Ne treba da moze da puni laptope. U tome i jeste problem jer switch povuče previše struje ako ga kabl, tj onaj 56kohm otpor ne ograniči kod "dogovaranja" sa izvorom... Inace, samsung s8 i s9 imaju 56kohm kablove...

Via mi8

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        462
        rekao sam da je dobro ako je punjac od renomiranog brenda, i ako moze da puni laptop to onda znaci da ispunjava power delivery protokol, i u kombinaciji sa pravim kablom komunicira sa uredjajem koliko treba da isporuci. podjednako je rizicno ako se koristi sumnjiv punjac kao i sumnjiv kabl. to ako moze da puni laptop samo je prednost da ne nosis 300 punjaca sa sobom kad ides negde

Member
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        223
        Imam samsungov punjač od S8,pa zato pitam,mogu li ga koristiti.Stvarno ne bih da unistim Switch Usput,ima li neko Mario Partu,da li je dobar po vama?

Member Avatar korisnika Nekron
        Na forumu od
        Feb 2006
        Poruka
        273
      7. Moja mašina
        • CPU: Core i7 6800K NZXT x62
        • MoBo: Asus x99 Strix Gaming
        • RAM: Kingston HyperX Savage DDR4 3000mhz
        • VGA: Asus GTX 1070 O8G Strix
        • MON: DELL U2311H rev A02
        • HDD: SandDisk 240gb ssd Samsung 250 860 Evo
        • OPT: LG
        • Case: InWin 509, Cooler Master Pro 650W
        • SND: SoundBlaster Z
        • LAP: IBM T43 HP Pro Book 840 G2
        • INET: DSL
      8. Citat Citiram korisnika: DjordjeM Pogledaj poruku
        Imam samsungov punjač od S8,pa zato pitam,mogu li ga koristiti.Stvarno ne bih da unistim Switch Usput,ima li neko Mario Partu,da li je dobar po vama?

meni je punio i dok sam igrao uz samsung punjac od s9....al to je bilo nesto hitno ne bi ti preporucio da koristis ista sem org punjaca

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        462
        ma punice on i na akumulator od traktora, ali pazite se. punjaci od s8 i s9 su ipak bolji od xuanhogxicgh kineza, ali ja bi se tripovao ako si bas zadrt da zavrsis partiju koju si poceo, na kratko moze da posluzi, mada ja bi u tu svrhu uzeo krsten power bank. ovo me podseti na situaciju od pre desetak godina kad sam raidovao wow, pa mi odjednom pocelo da secka sve, pogledam ja u kuciste voda se ne mrda, pumpa od hladjenja crkna ali sam hteo da zavrsim bitku, i crko komp skroz

Strana 47 od 47 PrvaPrva ... 374344454647

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •