Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

ja sam imao prilicno dobra iskustva sa ugreen kablovima i dzidzabidzama. na aliexpress-u imaju oficijelnu prodavnicu. uzecu sad i adapter za shitbookpro od njih, drugarica vec ima za shitbookair i radi super.
 
ne, sa switchem se ne bi zezao da ubadam 3rd party dockove. ako hoces kompaktniji dock nadji nekoga sa 3d stampacem da ti odstampa kuciste u koje ces da prepakujes originalni dock. ili mozes da kupis na amazonu gotovo, samo vidi koje deluje legit.
 
ne, sa switchem se ne bi zezao da ubadam 3rd party dockove. ako hoces kompaktniji dock nadji nekoga sa 3d stampacem da ti odstampa kuciste u koje ces da prepakujes originalni dock. ili mozes da kupis na amazonu gotovo, samo vidi koje deluje legit.
Mislim na kabl za punjenje,ne dock

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
ah to, izvini... nisam jos probao ni jedan kabl sem originalnog za punjenje switch-a. do sad mi nije trebalo dopunjavanje van dock-a, a kad budem morao da punim napolju koristicu kabl koji je dosao uz power bank, on je prema power delivery standardu, i moze da puni laptopove.
 
Ja sam punio sa ovim
https://m.aliexpress.com/item/32893...d=3177amp-jUo1arsxAUGAbguTzKWW_A1544298220659 i ovim kablom https://m.aliexpress.com/item/32893...d=3177amp-jUo1arsxAUGAbguTzKWW_A1544298220659

Ovaj lan adapter imam i radi (ne moze svaki)
https://m.aliexpress.com/item/32400...d=3177amp-jUo1arsxAUGAbguTzKWW_A1544298220659

Ovaj HDMI adapter koristim umesto docka https://m.aliexpress.com/item/32848...d=3177amp-jUo1arsxAUGAbguTzKWW_A1544298220659

Skankhunt42. Ne treba da moze da puni laptope. U tome i jeste problem jer switch povuče previše struje ako ga kabl, tj onaj 56kohm otpor ne ograniči kod "dogovaranja" sa izvorom... Inace, samsung s8 i s9 imaju 56kohm kablove...

Via mi8
 
rekao sam da je dobro ako je punjac od renomiranog brenda, i ako moze da puni laptop to onda znaci da ispunjava power delivery protokol, i u kombinaciji sa pravim kablom komunicira sa uredjajem koliko treba da isporuci. podjednako je rizicno ako se koristi sumnjiv punjac kao i sumnjiv kabl. to ako moze da puni laptop samo je prednost da ne nosis 300 punjaca sa sobom kad ides negde
 
Imam samsungov punjač od S8,pa zato pitam,mogu li ga koristiti.Stvarno ne bih da unistim Switch :) Usput,ima li neko Mario Partu,da li je dobar po vama?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imam samsungov punjač od S8,pa zato pitam,mogu li ga koristiti.Stvarno ne bih da unistim Switch :) Usput,ima li neko Mario Partu,da li je dobar po vama?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

meni je punio i dok sam igrao uz samsung punjac od s9....al to je bilo nesto hitno ne bi ti preporucio da koristis ista sem org punjaca
 
ma punice on i na akumulator od traktora, ali pazite se. punjaci od s8 i s9 su ipak bolji od xuanhogxicgh kineza, ali ja bi se tripovao :D ako si bas zadrt da zavrsis partiju koju si poceo, na kratko moze da posluzi, mada ja bi u tu svrhu uzeo krsten power bank. ovo me podseti na situaciju od pre desetak godina kad sam raidovao wow, pa mi odjednom pocelo da secka sve, pogledam ja u kuciste voda se ne mrda, pumpa od hladjenja crkna :D ali sam hteo da zavrsim bitku, i crko komp skroz :D
 
Koju igru mozete da mi preporucite za Switch da mogu dvoje paralelno da igraju, da bude neka pucacina ili neka platforma? Hvala
 
Da li mogu igre na Sd karticu da se snime tako da mi ne treba kartica na kojoj je igra?
 
Stigla mi je konzola jutros.Cim sam je izvadio iz kutije,primetio sam da kada igram u tablet modu,levi joycon se malo mrda pri dnu,labaviji je.Posto sam kupio dodatni set,kada umesto njega stavim drugi levi joycon,sve je u redu.Zna li neko do čega je?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Polovna ili nova?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Potpuno nova.Nije labav komtroler i normalno,ne moze ze skinuti sa konzole bez kliktanja dugmeta pozadi,ali kada igram u handheld modu,dlanom non stop malo donji deo joycona se cima,malo ali opet primetno.Pretpostavljam da je do njega,jer kada uzmem drugi levi joycon iz zasebnog seta je sve u redu.Inace radi perfektno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na YT pretraži: switch controller wobbly
Pogledaj par videa jer kod nekih je do konzole kod drugih do kontrolera

Sent from my KOB-W09 using Tapatalk
 
Potpuno nova.Nije labav komtroler i normalno,ne moze ze skinuti sa konzole bez kliktanja dugmeta pozadi,ali kada igram u handheld modu,dlanom non stop malo donji deo joycona se cima,malo ali opet primetno.Pretpostavljam da je do njega,jer kada uzmem drugi levi joycon iz zasebnog seta je sve u redu.Inace radi perfektno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Uporedi s tim drugim, vidi sta se razlkuje, mozda je lim malo podignut, mada tesko da ces primetiti minimalne razlike, al opet, vidi.Ili prosto, reklamiraj,ako neces da se cimas.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Meni bi veoma nerviralo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I meni isto radi levi, potpuno normalna stvar........nazalost
 
Pazi s jedne strane da, a s druge bas i ne.
Dzojkoni jesu predvidjeni da se akaju, skidaju, stavljaju, arce i menjaju, to stoji, potrosna roba.skini, stavi,skini,stavi, normalno da se razglavi.Ali cudno na novoj konzoli.Ja ni ne skidam, ali ni ne drzim samo jednom rukom, pa da preteze i krivi se, pa mozda su i zato ok. Ali ko je gledao rastavljanje, dovoljno je to jako za mucenja i padove, nema tu sta da se razdvoji lako, sine su metalne i na konzoli i na dzojkonima.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nisu svi joycon savrseno napravljeni kao i svaka serijska proizvodnja, ja znam npr da mi nisu rails na konzoli krive, (nova konzola nema ni mesec dana) vec da levi plavi ima mali mikro luft, ocigledno nije izliven savrseno (tako kazu ljudi na internetu i nintendo sam) , lako se proveri da li ti je do raila na konzoli ili na conu, obrnes ih (ali pazi moras naopako da ih stavis da i dalje onaj skljoc mehanizam bude gore) i vidis da li ti se mrdaju i dalje, meni se npr plavi miko mrda i levo i desno a crveni ne mrda....takodje na onom za rucno igranje kad stavis nema mikro pomeranja i kad stavis one za zglobove dodatke
 
Nisu svi joycon savrseno napravljeni kao i svaka serijska proizvodnja, ja znam npr da mi nisu rails na konzoli krive, (nova konzola nema ni mesec dana) vec da levi plavi ima mali mikro luft, ocigledno nije izliven savrseno (tako kazu ljudi na internetu i nintendo sam) , lako se proveri da li ti je do raila na konzoli ili na conu, obrnes ih (ali pazi moras naopako da ih stavis da i dalje onaj skljoc mehanizam bude gore) i vidis da li ti se mrdaju i dalje, meni se npr plavi miko mrda i levo i desno a crveni ne mrda....takodje na onom za rucno igranje kad stavis nema mikro pomeranja i kad stavis one za zglobove dodatke
Meni se levi plavi samo i mrda,bas taj mikro luft u donjem delu.Kada uzmem levi crveni iz drugog seta nema tog lufta.Znaci da konzolu okrenem naopaku i tako pogledam,ako sam dobro razumeo?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni se levi plavi samo i mrda,bas taj mikro luft u donjem delu.Kada uzmem levi crveni iz drugog seta nema tog lufta.Znaci da konzolu okrenem naopaku i tako pogledam,ako sam dobro razumeo?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

kad imas vec da probas drugi ne moras, cim ti on mrda to je do ne savrsenosti levog joycona, nista nije osteceno jednostavno to je ta neka tolerancija koja postoji kad se pravi od plastike *mjau**mjau**mjau*.....
 
Smash Ultimate je pokidao, odavno se nisam ovako zabavio. Kupovina Switcha mi je definitivno jedna od boljih u poslednjih par godina. Pošto igram dosta Diablo 3, uzeo sam Pro controller za Switch, odličan je.
 
Nazad
Vrh Dno