Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Voleo bi da se javi neko ovde koji koristi switch lite , da podeli iskustvo sa nama , da napise nesto ....
 
Pro controller je must have. Za one koji su vise naviknuti na snes tip kontrolera mogu da uzmu 8bitdo varijantu. Nego, imate preporuku za neke dobre 3.5mm sluske, gejming earbuds? Za switch naravno.
 
Ako hoćeš in ear, ja koristim ISK SEM5. Monitoring slušalice, odličan zvuk. Imaju kabl od tri metra.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Jel Pro controller radi na switch lite? Treba li neki dodatak da bi radilo ili se ubode u usbc?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
trebalo bi bezicno? samo koja je poenta pro kontrolera na lite kad nema dock?
 
Moguce da nece biti switch pro ali da ce da dodje neki unapredjeni dock. Jednostavno, da bi portabilna konzola koja bi terala 4k igre (navodno) imala ikakvu ozbiljnu autonomiju baterija bi morala da bude bas velika a samim tim i teska sto automatski znaci da portabilnost pada u vodu. Moguca je neka revizija konzole na full hd ali je dosta realnija opcija da se dok unapredi, sto je po meni i logicno. Kad igras napolju, bitno je da mozes da igras sto duze. Ekran je i sad dovoljan, jedino mozda osvetljenje da bude jace. Kad si kuci onda dock da omoguci 4k igranje i ostale papazjanije. Koliko je to moguce vreme ce pokazati.
 
Meni realno lite ce da zavrsi posao , ali eto pozeleo sam vam pro , znam da neki vole da se igraju na monitoru ... tako ga najavljuju , kao pro ...ja mislim da ce se zvati super nintendo switch :) bice mozda sve po malo unapredjeno
 
ako se bude zvao super nintendo switch moracu da ga kupi, samo zbog imena... bez sarkazma
 
Ja do nove godine imao Vitu, kupio je pre oko godinu dana. Sad sam uzeo switch lite, pošto je vita prosledjena malom rođaku. Pored toga imam i Xbox one s, Ali uglavnom igram switch sad. Nekada me grafika baš lepo iznenadi, odlično radi. Samo su igre baš skupe, ako tako je.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pa koliko sam video igre su skupe po Srbistanu, ali ako se uzima u eshopu onda moze prilicno dobro da se prodje ako se uzima na popustima. Ja cu moju kolekciju da ofmormim u kini jer su cene kertridza preko 50% nize od onih u Srbistanu.
 
Ja igre kupujem u Austriji, polovne ketridže. Uzeo par na eshopu, a onda sam shvatio da neću moći da ih prodam kada mi dosade, pa sad kupujem fizičke. :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, stigao Lite danas. Jako sam zadovoljan. Za sad imam Pokemon Sword. Kako se dodaju prijatelji?
 
Ja jos nisam pazario lite , cekam platu :) ... darko , nadam se da ce da te sluzi dobro , javi utiske kad se malo izigras :) ....
 
Pozdrav. Dobio switch pre nekih mesec dana, pa me zanima za kupovinu polovnih ketridza, najbolje mesto je kupujem prodajem, pretpostavljam. Ili znate za neko bolje od. Toga.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
 
Ja sam se cimao oko kupovine igara, al sam onda shvatio da moze paypal da se koristi direktno na eShopu. Uzeo sam ovaj online godinu dana za 18 funti. Koristim UK nalog. A pokemone sam kupio sa instant gaminga za 52e
 
Pocastio sam se danas Darkwood-om. Taman cu da spojim slobodne dane sa kineskom novom godinom pa cu te nepune dve sedmice da se izigram ko covek :D
 
Moja preporuka je ruski eShop - cene su sigurno 20% nize od npr. nemackog eShopa. PayPal radi bez problema.
 
I ja sam uzeo lite nedavno. Prezadovoljan sam. Pikam zeldu, bruka igra.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja na lite trenutno igram Call of Cthulhu , isto dobra igrica. Moram priznati da ima dosta dobrih avantura.
 
Ima li neko neku igru na prodaju? Pre svega me interesuju Breath od the Wild i Super Mario Odyssey
 
LEGO: City Undercover predobra igra. Odlicna zabava i topla preporuka. Toliko me odusevila da sam odmah porucio i LEGO: The movie 2 iz ogranicene serije i zena mi uzela Bioshock trilogiju a uzecu i Harry Potter lego, za kolekciju. Sad cekam ko malo dete da izadje Skywalker saga, sve govori da ce da bude odlicna.
 
Za koliko moze da se kupi switch lite u dobrom stanju, i jel ogromna razlika izmedju lite i standard verzije?
Treba mi neka tako prenosna konzola a ovo je dobar izbor samo eto neke stvari mi nisu bas jasne pa moze neki savet?
Jel tu ima isto neka pretplata gde su besplatne igre ili striming igara i tako te stvari?
 
Koja je fora sa ovim banovanim konzolama po oglasima?
Da li je potpuno onemogucen pristup internetu, samim tim i apdejtima/novim verzijama softvera, ili je samo onemogucen pristup eShopu?
Da li postoji bojazan da ce u buducnosti konzola biti trajno banovana, u smislu da se uopste ne mogu igrati igre, ili su ogranicenja ta koja jesu i to je to?
Vidim dosta ovakvih primeraka na oglasima u poslednje vreme, pa me zanima u cemu je caka. Mogu i neki utisci iz prve ruke ako je neko imao iskustva sa takvim konzolama. [emoji4]
 
Ja sam uzeo banovanu konzolu, mozes da updatujes OS konzole,ali nikakvi updatovi i eshop igrice ne mogu da se odrade. Meni to ne smeta,mada moze ukoliko imas bagove u fizickoj igrica da se zakucas. Onda uzmes konzolu koja nije banovana pa prebacis updatove na ovu banovanu :D
 
A moze li da se hakuje switch kad je banovan pa da cita piratske igre, tipa samo je prebacis na karticu i igras?
 
Stigao Botw u ponedeljak, jos uvek nisam igrao puno, ali mi se dopada za sad. Atmosfera, istrazivanje, minimalni tutoriali, mapa koja nije prekrivena razlicitim side questovima, vec sve igrac treba sam da otkrije. Mislim da cu bas da uzivam. S druge strane, zavrsio sam Pokemon Sword, tj. main story. Trebalo mi je nekih 36 sata, mada sam malo i jurio pokemone koje sam bas zeleo, pa verujem da moze i brze. Veliki sam fan serijala i odigrao sam vecinu igara, ali ova je najlaksa do sad po meni. Sve jako linearno, ides od mesta do mesta koja su, osim velike Wild Area-e na sredini mape, povezana kratkim putanjama. Ostaje mi da popunim Pokedex i da odigram DLC tako da dju sigurno da "ubijem" jos nekoliko desetina sati. Preporuka za fanove kao i za sve koje vole lagani RPG.
 
Nazad
Vrh Dno